[ad_1]

پرزیدنت ترامپ همچنین صبح پنجشنبه با انتقاد شدید از این شبکه ، که در طول دوره ریاست جمهوری وی مورد حمایت قرار گرفته است ، بیش از ده توییت را با حمله مجدد به فاکس نیوز بازتوییت کرد. این آخرین نشانه ای بود که رئیس جمهور می توانست علیه شبکه مورد علاقه خود که بعداً مورد علاقه او بود ، روی آورد پوشش آن از شکست انتخاباتی خود.

حوالی ظهر ، آقای ترامپ یک سری پیام از طرفداران خود را بازتاب داد که به فاکس می پرداختند تا انتخابات را پوشش دهد و همانطور که در یک توییت می گوید ، “امضای چپ”. برخی از این توییت ها موجب تبلیغ Newsmax و One America News Network ، دو رسانه دوستانه ترامپ شده است که به تبلیغ تئوری های توطئه دروغ و بی اساس معروف هستند.

هر دو سایت از اعلام رئیس جمهور منتخب جو بایدن خودداری کردند برنده انتخابات – کاری که فاکس روز شنبه با دیگر سازمان های خبری برجسته انجام داد. به ویژه ، گزارش شده است که Newsmax از روز انتخابات جهش در رتبه بندی خود را تجربه کرده است.

رئیس جمهور پست خودش را دنبال کرد ، که امتیازات فاکس نیوز را به سخره گرفت و پیشنهاد داد که شبکه بدون او آسیب خواهد دید.

“دیدن این اتفاق بسیار ناراحت کننده است ، اما آنها فراموش کردند که چه چیزی باعث موفقیت آنها شد و چه چیزی آنها را به آنجا رساند.” او نوشت. “آنها غاز طلایی را فراموش کردند. بزرگترین تفاوت بین انتخابات 2016 و 2020 ، فاکس نیوز بود!”

CBS News از فاکس نیوز نظر خواست.

فاکس نیوز در دوره ریاست جمهوری آقای ترامپ ، از جمله بالاترین رتبه در تاریخ اخبار کابل ، در ماه اکتبر سال 2020 ، دارای رکورد بوده است. فاکس همچنین در شب انتخابات پربیننده ترین شبکه خبری بود ، اگرچه رتبه بندی آن برای پوشش خبری بسیار عقب تر از CNN و MSNBC بود. سخنرانی پیروزی بایدن در 7 نوامبر.

آقای ترامپ امسال برای پوشش خبری مبارزات انتخاباتی خود فاکس نیوز را به چالش کشید ، از جمله نظرسنجی هایی که نشان می داد رئیس جمهور از بایدن عقب است ، هرچند او همچنان از مجریان وفادار برنامه به صورت آنلاین تعریف می کرد

وی پس از آنکه فاکس به اولین شبکه پیروزی بایدن در آریزونا ، ایالتی که آقای ترامپ در سال 2016 برنده شد ، حملات خود را افزایش داد ، آسوشیتدپرس نیز برای بایدن آریزونا را فراخواند. CBS News پیش بینی برنده ای در این ایالت را نکرد. اما آن را به عنوان متمایل به بایدن توصیف کرد ، که با 99٪ نتایج با بیش از 11،600 رأی پیش بود.

انتقاد آقای ترامپ از فاکس به برخی از طرفداران وی سرازیر شده است. افرادی که هفته گذشته در مقابل مرکز انتخابات ققنوس علیه ترامپ معترض بودند ، شعار دادند: “فاکس نیوز بمکد!”

فاکس نیوز نظر آقای ترامپ را رد کرد ادعاهای بی اساس تقلب گسترده رای دهندگان این شبکه روز دوشنبه به سرعت یک جلس توجیهی را متوقف کرد که در آن کیلی مک انانی ، سخنگوی کاخ سفید ، مجدداً به اتهام بی اساس مبنی بر تلاش دموکرات ها برای سرقت انتخابات اشاره کرد.

نیل کاووتو ، مجری فاکس نیوز پس از استعفا گفت: “او طرف مقابل را به استقبال از تقلب و استقبال از رای غیرقانونی متهم می کند.” “مگر اینکه او جزئیات بیشتری برای حمایت از این موضوع داشته باشد ، من نمی توانم مدام این را با چهره ای خوب به شما نشان دهم.”

اما برخی از مفسران فاکس ، از جمله شان هانیتی و تاکر کارلسون ، همچنان در پخش خود از نتایج انتخابات س questionال می کنند.[ad_2]

منبع: elitenews.ir