[ad_1]

رئیس جمهور ترامپ یک مشاور ارشد تبلیغات انتخاباتی ترامپ و متحد ترامپ به CBS News گفت: “به طور جدی” در حال بررسی کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 است و “100٪” در گفتگو با بهترین مشاوران خود در روزهای اخیر از آن نام برد.

پیش از این ، CBS News گزارش داده بود که اگرچه تصمیمی اتخاذ نشده است ، اما مشاوران ترامپ با شروع برنامه ریزی برای آینده سیاسی وی ، فعالانه در تلاشند تا گزینه های رئیس جمهور را باز نگه دارند. با این حال ، رئیس جمهور قصد دارد گزینه های قانونی خود را قبل از تصمیم گیری به پایان برساند.

کوین کرامر ، سناتور جمهوری خواه ، هفته گذشته با آقای ترامپ تماس گرفت تا از تلاش های رئیس جمهور برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات حمایت کند ، همانطور که برای اولین بار توسط پولیتیکو گزارش شده است. یکی از مقامات نزدیک به کرامر گفت که آقای ترامپ به مجلس قانونگذاری داکوتای شمالی گفت: “اگر این کار نکرد ، من ظرف چهار سال دوباره نامزد می شوم.”

علی رغم این اظهار نظرهای شخصی ، آقای ترامپ علناً از به رسمیت شناختن انتخابات امتناع ورزیده است. وی بارها مشروعیت نژاد را زیر سال برده است ، حتی زمانی که دولت وی آن را ایمن ترین انتخابات تاریخ خوانده است. رئیس جمهور حتی دارد ادعا می کند که در انتخابات پیروز شده است، اگرچه پیش بینی می شود رئیس جمهور منتخب جو بایدن 306 رأی انتخاباتی را در مقابل 232 رأی دهد. آقای ترامپ اکثر قانونگذاران جمهوری خواه نیز از پذیرفتن پیروزی بایدن خودداری کردند.

مبارزات انتخاباتی آقای ترامپ چندین پرونده قضایی را در کشورهای حیاتی آغاز کرده است که از آقای بایدن حمایت کرده اند ، گرچه بیشتر این موارد چنین است تاکنون آنها ناموفق بوده اند. آژانس فدرال کنترل کننده دوره ریاست جمهوری ، اداره خدمات عمومی ، این اداره را دارد روند انتقال هنوز رسماً آغاز نشده است. این مانع از این نیست که آقای بایدن انتقال را بدون حمایت فدرال آغاز کند.


ترامپ همچنان از پذیرش خودداری می کند

13:37[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر