ترامپ هنگامی که انتقال بایدن به طور رسمی آغاز شد ، در بخشش سالانه ترکیه شرکت کرد


واشنگتن – رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ روز سه شنبه شکرگذاری را با بخشش سنتی شکرگذاری ملی ترکیه برگزار می کنند. این رویداد اولین اظهارات عمومی آقای ترامپ از زمان اعلام خدمات عمومی به جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب است که آنها آماده اند تا روند انتقال رسمی را آغاز کنند.

آقای ترامپ باید در جریان رویداد گل رز از حق عفو خود استفاده کند. او یکی از دو بوقلمون را به نام های Corn و Cob به عنوان بوقلمون رسمی شکرگذاری تعیین خواهد کرد و دیگری به عنوان یک جایگزین خدمت خواهد کرد.


چگونه می توان امروز در روز شکرگذاری ترامپ یک بوقلمون را عفو کرد

  • چی: رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ تقدیرنامه های ملی را به ترکیه اهدا می کنند
  • چه زمانی: سه شنبه ، 24 نوامبر 2020
  • زمان: 2:00 بعد از ظهر ET
  • محل: کاخ سفید
  • جریان آنلاین: در پخش کننده بالا یا در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی خود ، در CBSN زندگی کنید

انتظار می رود هر دو پرنده ، که برای رویداد روز سه شنبه از آیووا به واشنگتن منتقل شده اند ، بقیه روزهای خود را در دانشگاه ایالتی آیووا سپری کنند. ذرت و لپه توسط رون کاردل ، رئیس فدراسیون ملی ترکیه و یک کشاورز نسل ششم از والکات ، آیووا ، پرورش داده شد.

بخشش سالانه بوقلمون ، که به رئیس جمهور جورج دبلیو دبلیو بوش باز می گردد ، پس از آن صورت گرفت که روز دوشنبه امیلی مورفی ، مدیر GSA ، نامه ای به آقای بایدن ارسال کرد و وی را به عنوان “برنده” بارز انتخابات ریاست جمهوری خواند. این بیانیه که به عنوان نامه تأیید شناخته می شود ، روند انتقال رسمی را آغاز می کند و به آقای بایدن و تیمش امکان دسترسی به 6.3 میلیون دلار ، آژانس های فدرال و مقامات دولتی و امکانات را می دهد.

با این حال ، آقای ترامپ قول داده است که اعتراف نمی کند و بدون هیچ گونه مدرکی در مورد تقلب در انتخابات ادعا می کند. رئیس جمهور طی سه هفته پس از انتخابات بندرت در انظار عمومی ظاهر می شود و هنگامی که در مراسم کاخ سفید شرکت می کند ، به سوالات خبرنگاران پاسخ نمی دهد.

با وجود عدم تمایل رئیس جمهور به پذیرش شکست ، ایالت ها نتایج انتخابات خود را تصدیق کردند و میشیگان روز دوشنبه این کار را انجام داد. انتظار می رود پنسیلوانیا و نوادا نتایج مربوط به خود را در روز سه شنبه تایید کنند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*