ترامپ هنگامی که انتقال بایدن به طور رسمی آغاز شد ، در بخشش سالانه ترکیه شرکت کرد


واشنگتن – رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ روز سه شنبه شکرگذاری را با بخشش سنتی بوقلمون ملی جشن گرفتند. این رویداد اولین حضور علنی آقای ترامپ از زمان اعلام خدمات عمومی به جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده را نشان داد كه وی آمادگی آغاز روند انتقال رسمی را دارد.

آقای ترامپ طی یک رویداد در باغ گل رز با بخشش کامل بوقلمون به نام “ذرت” از حق عفو خود استفاده کرد. بوقلمون دیگر ، کاب نیز زندگی خواهد کرد.

“ذرت ، من کاملا عذرخواهی می کنم!” آقای ترامپ با بخشش بوقلمون گفت.

آقای ترامپ که از روز انتخابات تاکنون از خبرنگاران س questionsال نکرده است ، پس از بخشش به س questionsالات پاسخ نداد. آقای ترامپ قبل از بخشش ترکیه ، این سفر را “بسیار غیرمعمول ، اما از بسیاری جهات بسیار بسیار خوب” خواند و گفت ملت می تواند از پیشرفت واکسن سپاسگزار باشد.

رئیس جمهور کناره گیری گفت: “ما از آزادی های بی قیمتی که به ارث برده ایم سپاسگزاریم و از خدا می خواهیم که ملت ما را مراقب و محافظت کند.”

سیاست های ترامپ آمریکایی
بانوی اول ملانیا ترامپ در حالی که رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور ذرت را به رئیس جمهور ذرت در جریان رویداد سنتی باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن در 24 نوامبر 2020 تماشا می کند ، تماشا می کند.

MANDEL NGAN / AFP از طریق گتی ایماژ


انتظار می رود هر دو پرنده ، که برای رویداد روز سه شنبه از آیووا به واشنگتن منتقل شده اند ، بقیه روزهای خود را در دانشگاه ایالتی آیووا سپری کنند. ذرت و لپه توسط رون کاردل ، رئیس فدراسیون ملی ترکیه و یک کشاورز نسل ششم از والکات ، آیووا ، پرورش داده شد.

بخشش سالانه ترکیه ، به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ، پس از مدیر GSA امیلی مورفی صورت می گیرد یک نامه بفرست از آقای بایدن در روز دوشنبه ، که او را “آشکار” برنده رقابت ریاست جمهوری نامید. این بیانیه که به عنوان نامه تأیید شناخته می شود ، روند انتقال رسمی را آغاز می کند و به آقای بایدن و تیمش امکان دسترسی به 6.3 میلیون دلار ، آژانس های فدرال و مقامات دولتی و امکانات را می دهد.

با این حال ، آقای ترامپ قول داده است که اعتراف نمی کند و بدون هیچ گونه مدرکی در مورد تقلب در انتخابات ادعا می کند. رئیس جمهور طی سه هفته پس از انتخابات بندرت در انظار عمومی ظاهر می شود و هنگامی که در مراسم کاخ سفید شرکت می کند ، به سوالات خبرنگاران پاسخ نمی دهد.

علی رغم عدم تمایل رئیس جمهور به پذیرش شکست ، ایالت ها نتایج انتخابات خود را تأیید کردند ، میشیگان روز دوشنبه و پنسیلوانیا این کار را انجام داد تصدیق کردن نتایج او در روز سه شنبه. نوادا همچنین انتظار می رود نتایج خود را در روز سه شنبه تأیید کند.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*