[ad_1]

رئیس جمهور ترامپ و جانشینان ستاد انتخاباتی ، بدون مدرک ، استدلال می کنند که تقلب گسترده رای دهندگان در ایالت های مهم در میدان جنگ رخ داده و به رئیس جمهور منتخب بایدن رأی لازم در کالج انتخاباتی برای 46 مین رئیس جمهور شدن انتخابات داده شده است. ایالات متحده آمریکا. آخرین ادعا مبنی بر اینکه Dominion Voting Systems ، یک شرکت تولیدکننده نرم افزارهای رای گیری است که در 28 کشور مورد استفاده قرار گرفت ، آرا cast منتخب آقای ترامپ را پاک و تغییر داده است ، همچنین از آب پشتیبانی نمی کند.

روز پنجشنبه ، رئیس جمهور داستانی بی اساس از طرفدار ترامپ در توییتر منتشر کرد یک شبکه خبری آمریکا “Dominion” با استناد به “تجزیه و تحلیل داده ها” 2.7 میلیون رأی ترامپ را در سراسر کشور پاک کرد. این پست ، که در توییتر یادداشت شد ، با Chanel Rion از OANN برچسب گذاری شد ، که اوایل این هفته بی اساس یک “اشکال” در سیستم باعث رهبری اولیه آقای بایدن در منطقه تاریخی جمهوری خواهان شد و وزیر امور خارجه میشیگان گفت این یک خطای انسانی است که به سرعت اصلاح شد.

OANN بی اساس گزارش شامل اظهار نظری از وودی شخصی آقای ترامپ ، رودی جولیانی ، بود که بدون مدرکی گفت این اشتباه گسترده است. جولیانی روز سه شنبه به OANN گفت: “ما یک خرابی کامل از یک سیستم نرم افزاری به نام Dominion داریم ، که در آن آنتریم بایدن در شب انتخابات پیروز شد ، اما فقط متوجه شد که این نرم افزار کار نمی کند و رای را معکوس کرد.” “این فناوری Dominion در سه چهارم تا تقریباً 80 درصد ایالت مورد استفاده قرار گرفت. بنابراین اکنون باید بررسی کنیم که چند بار تجزیه آن در سایر مناطق ایالت انجام می شود.”

نتایج غیرمنتظره آنتریم بلافاصله توسط مقامات انتخابات بررسی شد ، آنها روز جمعه (6 نوامبر) ارقام تعدیل شده را به نفع رئیس جمهور اعلام کردند. در همان روز ، وزیر امور خارجه میشیگان بیانیه ای صادر كرد و خواستار ادعای كلاهبرداری در این شهرستان ، كه توسط رئیس كمیته ملی جمهوری خواه رونا مك دانیل ، “نادرست” شد ، توضیح داد كه نتایج اولیه ناشی از خطاهای انسانی بوده است ، نه نرم افزار Dominion.

در بیانیه SOS آمده است: “گزارش نادرست نتایج غیررسمی از شهرستان آنتریم نتیجه یک خطای تصادفی از طرف شهرستان آنتریم است.” “تجهیزات و نرم افزار به درستی کار نکردند و همه برگه های رای گیری به درستی جدول بندی شده اند. با این حال ، کارمند به طور تصادفی نرم افزاری را که برای جمع آوری داده ها از دستگاه رای گیری استفاده شده و نتایج غیررسمی را گزارش نکرد ، به روز نکرد.”

وزیر امور خارجه گفت که ماشین های رای گیری یا برگه های دومینیون برگه های کاغذی را اسکن می کنند ، که سپس توسط مقام منطقه به عنوان نتایج غیر رسمی گزارش می شود. کارمند Antrim نتوانست نرم افزاری را که ترکیبی از داده های کلی دستگاه است به روز کند ، که منجر به مقدار نادرستی شد – اما شمارش صحیح برگه ها و خود بولتن ها ، که برای ماجرا، فرایندی که از شمارش همه آرا valid معتبر اطمینان حاصل می کند.

به گفته دفتر SOS ، “حتی اگر خطا در نتایج غیررسمی گزارش شده به سرعت متوجه نشود ، در حین ردیابی شهرستان مشخص می شد” ، که از دو دموکرات و دو جمهوریخواه تشکیل شده است که “نوار مشترک چاپ شده از هر برگه را بررسی می کنند … برای تأیید صحت کل آرا cast ارائه شده. “

در این بیانیه آمده است: “مانند سایر خطاهای غیررسمی گزارش ، این یک اشتباه صادقانه بود و هیچ رای واقعی را تحت تأثیر قرار نداد. مقامات منتخب بسیار سخت کار می کنند و کارهای خود را صادقانه انجام می دهند. آنها انسان هستند و گاهی اوقات اشتباه می کنند.” SOS ، افزود: “با این وجود ، بسیاری از بررسی ها و توازن ها وجود دارد که اطمینان می یابد خطاها را می توان گرفت و اصلاح کرد.”

سخنگوی Dominion در بیانیه ای به CBS News گفت كه این شركت “هرگونه ادعای تغییر رای یا مشكلات نرم افزاری مشكلات مربوط به سیستم های رای گیری ما را به شدت رد می كند. سیستم های ما به طور قابل اعتماد و دقیق آراots را شمارش می كنند ، و مقامات ایالتی و محلی انتخابات صحت روند را به طور علنی تأیید کرد. “

طبق یک صفحه بررسی واقعیت در وب سایت آنها تحت عنوان Setting the Record Straight ، “هیچ گزارش قابل اعتماد یا شواهدی از مشکلات نرم افزاری وجود ندارد.”[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر