[ad_1]

رئیس جمهور ترامپ سه شنبه شب در توئیتر اعلام کرد که در حال اخراج افسر ارشد امنیت سایبری کریستوفر کربس است که آژانس وی اخیراً بیانیه ای صادر کرده و گفته است انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 امن است. تا به حال ، كربس مدیر آژانس امنیت سایبری و زیرساخت وزارت امنیت داخلی بود.

آقای ترامپ به دروغ و بدون مدرک ادعا کرد که بیانیه کربس CISA ، انتخاب انتخابات 2020 به عنوان امن ترین انتخابات در تاریخ ، “بسیار نادرست” است. تاکنون تیم حقوقی آقای ترامپ نتوانسته است شواهد معتبری از کلاهبرداری جمعی ارائه دهد و جو بایدن رئیس جمهور منتخب است.

اظهارات اخیر کریس کربس در مورد امنیت انتخابات 2020 بسیار نادرست بود ، زیرا بی نظمی ها و تقلب های گسترده ای صورت گرفت – از جمله رأی دادن مرده ، ناظران نظرسنجی که مجاز به رای دادن نبودند ، “اشکال” در ماشین آلات. برای رای دادن ، که تغییر کرده است. رئیس جمهور در توئیتی نوشت: “ترامپ به بایدن ، رای دیر رای دادن و موارد دیگر رای می دهد.” “بنابراین ، در واقع بلافاصله ، کریس کربس به عنوان مدیر آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت منصوب شد.”

عصبانیت آقای ترامپ با بیانیه ای اعلام شد که بر خلاف تئوری های توطئه بی اساس رئیس جمهور در مورد تقلب جمعی ، 2020 را به عنوان امن ترین انتخابات تاریخ اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: “انتخابات 3 نوامبر امن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا بود. مقامات انتخابات در حال بررسی و بررسی مجدد کل روند انتخابات در سراسر کشور قبل از نهایی کردن نتیجه هستند”. رأی دادن موجب حذف یا از بین رفتن آرا، ، تغییر آرا or یا به هر طریقی مصالحه شده است. “

اندکی پس از اخراج کربس توییت“افتخار خدمت. ما این کار را درست انجام دادیم. امروز دفاع کنید ، فردا مطمئنا.” او بیوگرافی خود را در توییتر به روز کرد تا بخواند: “اولین کارگردان CISAgov (سابق). “كربس در نوامبر 2018 به عنوان مدیر CISA عهده دار شد ، و هم توسط جمهوری خواهان و هم از طرف دموكرات ها بسیار مورد استقبال قرار گرفت ، كه هر دو كار كربس را ستودند و رئیس جمهور را به دلیل اخراج وی محكوم كردند.

سناتور الیزابت وارن در توییتر خود نوشت: “کریستوفر خربس اخراج شد زیرا او وظیفه خود را برای دفاع از انتخابات ما و مخالفت با تئوری های توطئه ترامپ انجام داد.” “این یک سو abuse استفاده شنیع از قدرت توسط یک رئیس جمهور ضعیف و ناامید است که دموکراسی و امنیت ملی ما را تضعیف می کند.”

همانطور که کربس دید ، اطمینان از امنیت انتخابات کشور آزار و اذیتی بود که فراتر از حزب بود.

وی به “گرت” سرگرد خبر سی بی اس گفت: “همانطور که به آن نگاه می کنم ، امنیت سایبری غیرسیاسی است.” درخواست، طلب” در ماه آگوست. “بنابراین ، خواه دموکرات باشد – وزیر امور خارجه دموکراتهای کالیفرنیا ، وزیر امور خارجه جمهوریخواه برای آیووا – ما با همه کار می کنیم. و این تجربه بسیار خوبی برای سه سال و نیم گذشته بوده است. ما در طول و بعد از آن چند توده گرفتیم 2016 ، اما – ما واقعاً به این دو حزب – تقریبا غیر سیاسی – مشارکت در امنیت انتخابات پایبند هستیم و اطمینان حاصل کردیم که سال 2020 تا حد ممکن امن است. “

آردن فرهی و روملو اولیور در تهیه این گزارش همکاری کردند.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر