ترامپ کریستوفر کربس مقام ارشد را برکنار کرد


رئیس جمهور ترامپ سه شنبه شب در توئیتر اعلام کرد که در حال اخراج افسر ارشد امنیت سایبری کریستوفر کربس است که آژانس وی اخیراً بیانیه ای صادر کرده و گفته است انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 امن است. تا به حال ، كربس مدیر آژانس امنیت سایبری و زیرساخت وزارت امنیت داخلی بود.

آقای ترامپ به دروغ و بدون مدرک ادعا کرد که بیانیه کربس CISA ، انتخاب انتخابات 2020 به عنوان امن ترین انتخابات در تاریخ ، “بسیار نادرست” است. تاکنون تیم حقوقی آقای ترامپ نتوانسته است شواهد معتبری از کلاهبرداری جمعی ارائه دهد و جو بایدن رئیس جمهور منتخب است.

اظهارات اخیر کریس کربس در مورد امنیت انتخابات 2020 بسیار نادرست بود ، زیرا بی نظمی ها و تقلب های گسترده ای صورت گرفت – از جمله رأی دادن مرده ، ناظران نظرسنجی که مجاز به رای دادن نبودند ، “اشکال” در ماشین آلات. برای رای دادن ، که تغییر کرده است. رئیس جمهور در توئیتی نوشت: “ترامپ به بایدن ، رای دیر رای دادن و موارد دیگر رای می دهد.” “بنابراین ، در واقع بلافاصله ، کریس کربس به عنوان مدیر آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت منصوب شد.”

عصبانیت آقای ترامپ با بیانیه ای اعلام شد که بر خلاف تئوری های توطئه بی اساس رئیس جمهور در مورد تقلب جمعی ، 2020 را به عنوان امن ترین انتخابات تاریخ اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: “انتخابات 3 نوامبر امن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا بود. مقامات انتخابات در حال بررسی و بررسی مجدد کل روند انتخابات در سراسر کشور قبل از نهایی کردن نتیجه هستند”. رأی دادن موجب حذف یا از بین رفتن آرا، ، تغییر آرا or یا به هر طریقی مصالحه شده است. “

اندکی پس از اخراج کربس توییت“افتخار خدمت. ما این کار را درست انجام دادیم. امروز دفاع کنید ، فردا مطمئنا.” او بیوگرافی خود را در توییتر به روز کرد تا بخواند: “اولین کارگردان CISAgov (سابق). “كربس در نوامبر 2018 به عنوان مدیر CISA عهده دار شد ، و هم توسط جمهوری خواهان و هم از طرف دموكرات ها بسیار مورد استقبال قرار گرفت ، كه هر دو كار كربس را ستودند و رئیس جمهور را به دلیل اخراج وی محكوم كردند.

سناتور الیزابت وارن در توییتر خود نوشت: “کریستوفر خربس اخراج شد زیرا او وظیفه خود را برای دفاع از انتخابات ما و مخالفت با تئوری های توطئه ترامپ انجام داد.” “این یک سو abuse استفاده شنیع از قدرت توسط یک رئیس جمهور ضعیف و ناامید است که دموکراسی و امنیت ملی ما را تضعیف می کند.”

همانطور که کربس دید ، اطمینان از امنیت انتخابات کشور آزار و اذیتی بود که فراتر از حزب بود.

وی به “گرت” سرگرد خبر سی بی اس گفت: “همانطور که به آن نگاه می کنم ، امنیت سایبری غیرسیاسی است.” درخواست، طلب” در ماه آگوست. “بنابراین ، خواه دموکرات باشد – وزیر امور خارجه دموکراتهای کالیفرنیا ، وزیر امور خارجه جمهوریخواه برای آیووا – ما با همه کار می کنیم. و این تجربه بسیار خوبی برای سه سال و نیم گذشته بوده است. ما در طول و بعد از آن چند توده گرفتیم 2016 ، اما – ما واقعاً به این دو حزب – تقریبا غیر سیاسی – مشارکت در امنیت انتخابات پایبند هستیم و اطمینان حاصل کردیم که سال 2020 تا حد ممکن امن است. “

آردن فرهی و روملو اولیور در تهیه این گزارش همکاری کردند.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*