[ad_1]

واشنگتن – سخنگوی HUD روز دوشنبه اعلام کرد که بن کارسون ، دبیر مسکن و شهرسازی (HUD) از نظر ویروس کرونا مثبت است و وی را به عنوان دومین مقام ارشد شرکت می کند. رویداد شب انتخابات در کاخ سفید برای کوچک کردن ویروس.

معاون وزیر کارسون ، کوتر بیکر ، گفت: “منشی کارسون روحیه خوبی دارد و از دسترسی به درمان های م thatثر که به بهبودی وی کمک می کند و سرعت قابل توجهی را تسریع می بخشد احساس خوشحالی می کند.

سن کارسون – 69 سال – وی را در رده بالاتری از نظر عوارض جدی ویروس نسبت به برخی دیگر در دولت ترامپ که به ویروس آلوده شده اند ، در معرض خطر قرار می دهد. کارسون سالها یک جراح مغز و اعصاب موفق بود.

مسئولین تایید شده در آخر هفته ، رئیس ستاد ارتش مارک میدوز نیز به همراه چهار مقام کاخ سفید که نام آنها مشخص نشده بود ، به این ویروس مبتلا شد. زمان تشخیص میدوز یا کارمندان مشخص نیست ، اما وی در میان صدها نفری بود که در کلوپ شبانه کاخ سفید کاخ سفید حضور داشتند ، جایی که ماسکهای کمی استفاده می شد و فاصله اجتماعی نادر بود.

شیوع رو به رشد هفته ها پس از بیش از دو ده نفر در مدار رئیس جمهور ترامپ بعد از اتفاقی در باغ رز در ماه سپتامبر برای امی کانی بارت ، قاضی دادگاه عالی ، از جمله رئیس جمهور ترامپ مثبت شد.

اما کاخ سفید از این شیوع چیزی عبرت نگرفته است و بسیاری از مقامات در نزدیکی معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز اخیراً با COVID-19 قرارداد بسته اند.

آقای ترامپ حتی پس از مبارزه با COVID-19 ، که به مدت چند روز در بیمارستان بستری کرد ، همچنان استفاده از ماسک را به سخره گرفت.

سارا کوک در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر