تست فوق ستاره فرمول یک لوئی همیلتون برای COVID-19 مثبت است


هفت بار قهرمان فرمول 1 لویی همیلتون یک آزمایش مثبت برای دارد کووید -19 و آخر هفته جایزه بزرگ ساخیر را از دست خواهد داد. تیم مرسدس روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که همیلتون هفته گذشته 3 بار مورد آزمایش قرار گرفت و هر بار ، آخرین بعد از ظهر یکشنبه در مرحله بین المللی بحرین ، نتیجه منفی را به دست آورد.

تیم گفت: “اما او صبح روز دوشنبه با علائم خفیف از خواب بیدار شد و در همان زمان به او اطلاع داده شد كه تماس قبل از رسیدن به بحرین آزمایش مثبتی بود.” “بنابراین ، لوئیس یک آزمایش اضافی انجام داد و نتیجه مثبت داد. از آن زمان ، این با آزمایش دوم تأیید شده است.”

همیلتون طبق پروتکل های بهداشتی در بحرین در انزوا است.

در بیانیه تیم گفت: “به غیر از علائم خفیف ، او در غیر این صورت تناسب و سلامتی دارد و کل تیم برای او آرزوی بهبودی سریع دارند.”

به نظر می رسد همیلتون 35 ساله در انتهای پزشک عمومی بحرین در شرق است که با تصادفی رومن گروسژان دچار سوختگی جزئی در ناحیه دست و مچ پا بعد از ماشین Haas شد. لحظاتی پس از پرتاب سقوط کرد و شعله های آتش را به آتش کشید.

همیلتون بعد از مسابقه روز یکشنبه گفت: “این جسمی است ، این مسیر همیشه فیزیکی بوده است. ما تعداد زیادی دور سریع داریم ، بنابراین من قطعاً آن را احساس کردم.” “من خیلی بیرون رفتم و کاملاً مطمئن نبودم که در پایان چگونه خواهد شد.”

روز یکشنبه یک مسابقه دیگر در بحرین برگزار می شود – در مدار بیرونی کوتاه تر Sahir – قبل از اینکه 17 فصل مسابقه در ابوظبی به پایان برسد.

همیلتون ماه گذشته در ترکیه به عنوان قهرمانی رانندگان دست یافت و در جدول رده بندی با 332 امتیاز پیشتاز است و بسیار بالاتر از هم تیمی مرسدس والتری بوتاس (201) و ماکس ورستاپن (189) است.

تیم مرسدس اعلام کرد که اواخر این هفته یک خلبان پشتیبان را معرفی خواهد کرد. راننده ذخیره استوفل وندورن پس از آزمایش فرمول E در والنسیا مجبور شد به بحرین سفر کند.

همیلتون پس از سرجیو پرز در سیلورستون و لنس استرول در آلمان ، سومین راننده فرمول یک است که در این فصل آزمون COVID-19 را پشت سر می گذارد.

برگزارکنندگان فرمول یک گفته اند که همیلتون قبل از اجازه بازگشت به پادگان F1 به تست منفی احتیاج دارد و بنابراین همچنان یک شروع کننده مشکوک برای آخرین مسابقه این فصل در ابوظبی است.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*