تشکر و قدردانی از جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از امت حسینی ایران * سرخات نیوز


آسنا/کام همه اساتید حوزه علمیه قم از خطر ایجاد حماسه افرینی در تعزیه اشعار و تعابیر معرفت حسینی با سدران مردم ایران قدردانی کردند.

در متن بایحانیه به شرح زیر است:

مردم مؤمن و انقلابی ایران با یاری خداوند و توجهات پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم با راه حسین علیه السلام و بصیرت و شعور خود توانست سهمی داشته باشد. تا حد زیادی به حملات ضد مذهبی و فکری، فرهنگی و سیاسی.

شور و خویشتن داری ملت ما در تبلیغات امت طاغوتی، حماسه سال های دفاس و کامت ها با فتنه ها و توطئه های ضداسلامی سرمست متابرین و نیاجان است که «ما امت امام هاشمیم».
هویت، ملیت، قومیت و همه مذاهب ما را به حسین (علیه السلام) مزین می کند و جهان ما را به قداست و عزت حسین (علیه السلام) می شناسد.

در واقعه کربلا، دشمنان حق و حق در جنایات خود به شدت شرور بودند و حریم اهل بیت را زیر پا گذاشتند. پیام عاشورا این است که شوک و عظمت حق، زشتی واقعی است و آنان که پرچم تغییر و فساد را در برابر نور برافراشته اند، هلاک خواهند شد. حرمت و عزم خون حسین بر شمشیر بایل آشکار شد و این حقیقت تعلیق است.

حرمت و حرمت ولایات، حرمت الهی است. امروز هم اگر هر خائنی به یاری کاقی پیشوا و امام جمعه در راه اهل باقی گام بردارد عاقبت من سقوط و یأس نخواهد بود. امروز ولایات فقیه سد راه امامت است و دوشنبه با دین طریقت، دوشنبه با اصل دین.

حتما بخوانید:
رادیو تلسکوپ رصدخانه Arecibo پس از آسیب دیدن کابل با تخریب مواجه می شود

ملاک تشخیص حقیقت شهید کربلا باطل است و خط نفاق و دروغ به نور خدا آشکار می شود. ملت ما در سال 88 با نور حسین (علیه السلام) و حماسه روز نهم آفرید و راستورا را آفرید. همچنین با پرچم امامت حضرت سیدالشهدا (ع) قیام تکفیر را خنثی کرد و با شعار «کلنا عباس یا زینب» به پاسداری از حرم عزت و احترام کرد. شور و هیجان عاشورا و واقعه کربلا همیشه در تاریخ ماندگار است.

ملت فرهیخته ایران با ایمانی سرشار از درایت و بردباری به علم ولایت می بالد و همچون حسین به من فرصت مجاهدت و سروری را داده است انشاالله.
از بهترین هادوان برای ملت مشتاق ایران تداوم رحمت و رحمت او را مسئلت داریم.

درود و برکت بر شما باد
هاشم حسینی بوشهری گفت
رئیس شورای عالی مدرسه جامع

انتهای پیام