[ad_1]

بر اساس یک مطالعه جدید ، فقط 1٪ از پزشکان فعال آمریکایی مسئول تقریباً یک سوم ادعاهای پرداخت شده در مورد سو faith نیت در کشور هستند.

این مطالعه نشان داد که هرچه پزشکان با حقوق بیشتر کار کنند ، خطر ادعاهای پرداخت شده در آینده بیشتر است.

دیوید استودرت ، نویسنده ارشد این مطالعه ، استاد پزشکی و حقوق در دانشگاه استنفورد در پالو آلتو گفت ، نتایج نشان می دهد که ممکن است پزشکان “مستعد” را شناسایی کرده و قبل از مواجهه با ادعاهای اضافی مداخله کنید. کالیفرنیا

وی گفت: “من فکر نمی کنم بسیاری از بیمه ها و سازمان های بهداشتی این اقدام تحلیلی را انجام داده اند تا واقعاً بفهمند این افراد چه کسانی هستند.”

یافته ها در شماره 28 ژانویه مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شد.

استودرت گفت هرگز مطالعه ملی در مورد چگونگی توزیع ادعاهای سو abuse استفاده در بین پزشکان انجام نشده است. مطالعات قبلی دهها سال قدمت داشته و به داده های یک بیمه گر یا دولت متکی است ، “بنابراین ما فکر می کنیم این اطلاعات جدید است.”

برخی از کارشناسان سو abuse استفاده از پزشکی گفتند که این یافته ها آنچه را که مدتهاست می دانستند تأیید می کند.

دیوید سوزا ، مدیر عامل و مشاور ارشد Medical Mutual در رالی ، کارولینای شمالی ، که حدود 13000 پزشک در 22 ایالت را تأمین می کند ، گفت: “من معتقدم آنها چیز جدیدی کشف نکرده اند.”

برای مطالعه جدید ، محققان استنفورد و دانشگاه ملبورن در استرالیا اطلاعات استخراج شده از بانک اطلاعات ملی پزشکان در ایالات متحده ، مخزن الکترونیکی ایجاد شده توسط کنگره در سال 1986 برای بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی را بررسی کردند.

این پایگاه داده اطلاعات مربوط به پرداخت سو payments استفاده پزشکی و اقدامات نامطلوب را جمع آوری می کند ، به عنوان مثال وقتی پزشک از شرکت در Medicare یا Medicaid منع شده است. این اطلاعات برای کنترل عمومی در دسترس نیست.

این مطالعه از سال 2005 تا 2014 نزدیک به 67000 ادعای پرداخت شده علیه بیش از 54000 پزشک را شامل شده است.

به طور کلی ، در طی 10 سال ، تنها 6 درصد از کل پزشکان فعال آمریکایی مطالبات پرداخت شده داشته اند.

محققان گفتند ، آنهایی كه دو مورد بیشتر دارند فقط 1٪ پزشكان را نشان می دهند اما 32٪ مطالبات پرداخت شده را نشان می دهند.

این مطالعه مبلغی را که از طرف این پزشکان مطیع قانون به قربانیان سو abuse استفاده پرداخت شده است ، نشان نمی دهد.

به گفته استودرت ، در طی این دهه 24.6 میلیارد دلار عظیم برای جلب رضایت احکام دادگاه ها و اختلافات خارج از دادگاه در مورد قصور پزشکی پرداخت شده است. وی گفت که این هزینه شامل هزینه پرونده سازی و دفاع از این ادعاها نمی شود.

تقریباً یک سوم ادعاها مربوط به بیمارانی است که فوت کرده اند ، در حالی که 54 درصد مربوط به آسیب های جسمی “بزرگ” یا “قابل توجه” است. این مطالعه نشان داد که متوسط ​​پرداخت بیش از 371،000 دلار است.

طبق PIAA ، یک اتحادیه تجاری مستقر در راکویل ، مادری ، به نمایندگی از بیمه های سلامت ، بیست و نه ایالت محدودیت در خسارات وارده برای درد و رنج را دارند.

این مطالعه نشان داد که پزشکان در معرض دریافت ادعاهای پرداخت شده در آینده دارای ویژگی های مختلف هستند. به احتمال زیاد مردان هستند و کمتر از 35 سال سن ندارند.

جراحان مغز و اعصاب ، ارتوپد ، جراحان عمومی و متخصص زنان و زایمان از جمله کسانی هستند که در مقایسه با پزشکان عمومی با خطر مضاعف ادعاهای آینده روبرو هستند.

سوزا توضیح داد: این تا حدودی به دلیل ماهیت کار است. “OB [obstetricians] آنها همیشه هدف اصلی در این کشور بوده اند ، زیرا اگر مشکلی در تولد کودک تازه متولد شده رخ دهد ، آسیب ها ویرانگر هستند. “

به نظر می رسد مهمترین پیش بینی کننده بیانیه ، تاریخ گذشته ادعاهای پزشک باشد. در مقایسه با پزشکان با یک ادعای پرداخت شده قبلی ، کسانی که دارای دو ادعای پرداخت شده بودند تقریباً دو برابر خطر ابتلا به دیگری را داشتند. پزشکان با سه ادعای پرداخت شده سه برابر خطر داشتند. این مطالعه نشان داد که کسانی که شش سال یا بیشتر دارند بیش از 12 برابر خطر داشتند.

آیا آنها پزشکان بدی هستند یا فقط احتمال شکایت دارند؟

“بسیار منطقی است که بپرسیم چرا می توان چهار یا پنج مطالبات پرداخت شده را در طی یک دوره 10 ساله جمع کرد و به تمرین ادامه داد [medicine]”استودرت گفت.” ما پاسخ این سوال را نمی دانیم. “

دکتر جرالد هیکسون ، معاون ارشد رئیس کیفیت ، ایمنی و پیشگیری از خطر در دانشکده پزشکی دانشگاه وندربیلت در نشویل ، در حال بررسی رابطه شکایت بیمار و خانواده از رفتار جراح و نتایج ضعیف در موارد پیچیده است.

وی هشدار داد که بیماران و خانواده ها باید اطمینان حاصل کنند بیمارستانی که پزشک در آن عمل می کند “به فرهنگ ایمنی پایبند است”. وی گفت: “شما می خواهید اطمینان حاصل کنید كه بیمارستان سازوكاری در اختیار شما قرار می دهد كه در آن هنگام كه ​​از مراقبت های خود راضی نیستید می توانید صحبت كنید و گله كنید.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir