تعداد کشته شدگان ویروس کرونا در ایالات متحده بیش از 250،000 نفر است


ویروس کرونا در حال حاضر بیش از 250،000 نفر در ایالات متحده کشته شده و 76،000 آمریکایی دیگر نیز چهارشنبه با این ویروس در بیمارستان بستری شدند. از هر پنج بیمارستان یک نفر می گوید که آنها پزشکان و پرستاران کافی برای ادامه مبارزه با حمله روزانه موارد جدید ندارند.

پرتوی کمی از امید وجود دارد: داروساز Pfizer گفت که داده های جدید نشان می دهد واکسن آن در واقع 95٪ موثر است ، که بهتر از اولین است اعلام کرد هفته گذشته فایزر گفت که چند روز پس از تأیید فوری FDA برای شروع شلیک فرصت داشت.

بزرگترین سیستم مدارس کشور ، نیویورک ، چنین می گوید بستن تمام مدارس آن، اعزام حدود 300000 دانش آموز به خانه و ایجاد چالش های جدید برای والدین شاغل. این راه حل در حالی است که میزان عفونت در نیویورک که زمانی مرکز شیوع همه گیر بود ، اکنون 3٪ است. اگرچه کارشناسان می گویند این ممکن است یکی از بزرگترین شاخص های میزان وحشتناک بودن بحران باشد ، اما از ویران کننده ترین حالت به دور است.

نیویورک اولین شهر بزرگی بود که در پاییز امسال مدارس را بازگشایی کرد و تصمیم برای تعطیلی برای والدین نزدیک به 300000 کودک که هنوز به صورت حضوری حضور دارند خوب نیست.

یکی از والدین به CBS News گفت: “این برای والدینی که دائماً با هم بحث می کنند بسیار ناامیدکننده است.” “هر روز منتظر می مانیم که کفشی بیفتد.”

علاوه بر سردرگمی ، بارها ، رستوران ها و سالن های بدنسازی باز خواهند ماند. این یک قرص تلخ برای بلعیدن روزی بود که یکی از واکسن های پیشرو افزایش چشمگیری پیدا کرد.

حتما بخوانید:
موجی از اخراج ها در افق وجود دارد. چه تاثیری می توانند در تحصیل کودکان داشته باشند؟

سازنده دارو Pfizer می گوید که برای تأیید FDA اضطراری طی چند روز پس از آزمایش مرحله آخر ، واکسن آن 95٪ موثر است و هیچ عارضه جانبی جدی ندارد.

دکتر ادوارد والش ، كه یكی از آزمایشات فاز 3 فایزر را در دانشگاه روچستر رهبری می كند ، گفت: “به نظر می رسد كه واكسن برای پایان دادن به این همه گیری بسیار امیدوار كننده باشد.” “منافع بسیار زیاد است و خطرات آن بسیار ناچیز است.”

کارکنان بهداشتی ایالات متحده ، اولین ردیف واکسن پس از تأیید ، می توانند در طی یک ماه عکس بگیرند.

دکتر آنتونی فاوچی ، بهترین متخصص بیماری های عفونی کشور گفت: “اگر بتوانیم و اقدامات بهداشت عمومی را اجرا کنیم ، کمک واقعاً در راه است.”

خبرهای مهم دیگر تأیید FDA از یک تست خانگی که در 30 دقیقه یا کمتر امتیاز می گیرد و هزینه آن کمتر از 50 دلار است. شما به یک دستورالعمل نیاز دارید و تا بهار 2021 به طور گسترده در دسترس نیست.

باقیمانده یک هفته قبل از شکرگذاری ، مقامات دولتی ریسک نمی کنند. اندرو کوومو فرماندار نیویورک گفت: “در این روز شکرگذاری بوقلمون نباش. در امان باش.”

آمریکایی ها به دنبال روشنی هستند که هزاران نفر در سراسر کشور برای آزمایش به صف شده اند.

CDC می گوید امن ترین تعطیلات امسال تعطیلاتی است که در خانه شما برگزار می شود. اما اگر شما یک میزبان هستید ، مجالس باید در خارج از منزل با یک گروه کوچک برگزار شود و مهمانان باید غذای خود را بیاورند و ماسک بزنند.

حتما بخوانید:
نکاتی برای ماندن در خانه در شیکاگو از روز دوشنبه اجرا می شود

در سراسر کشور ، فرمانداران همچنان زنگ هشدار را به صدا در می آورند.

داگ دوسی ، فرماندار آریزونا گفت: “آریزونا و ملت ما برای سلامت عمومی فوق العاده هستند و بازگشت به شرایط عادی در حال حاضر روی نقشه نیست.”

با صحبت پزشکان و پرستاران در مورد کابوس هایی که اکنون اتفاق می افتد ، ترس از شلوغ شدن بیمارستان ها در مناطق آسیب دیده بیشتر می شود.

ناتان نیلسن به سی بی اس نیوز گفت: “من فکر می کنم بسیاری از ما اکنون به دلیل نداشتن کلمه بهتر ،” ذهنیت محاصره “در فرم هستیم. “این خستگی فراتر از خستگی است.”

یک مطالعه جدید و جامع نشان می دهد که اکثر بیماران مبتلا به ویروس کرونا ، ایمنی قابل توجهی را حداقل برای مدت هشت ماه حفظ می کنند و این نشان می دهد که اگر ویروس داشته اید و بهبود یافته اید ، ممکن است برای مدت زمان قابل توجهی ایمن سازی شده باشید. این مطالعه هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است ، اما امیدوار کننده است.


منبع: elitenews.ir