تعداد کمی اما در حال رشد جمهوری خواهان به ترامپ می گویند که پایان کار: “بازی گلف را متوقف کنید و اعتراف کنید.”


تعداد کمی اما رو به رشد جمهوری خواهان پیامی برای رئیس جمهور ترامپ: انتخابات تمام شد و او شکست خورد. اکنون زمان حرکت به جلو است.

این اعلامیه در آخر هفته پس از کنفرانس مطبوعاتی ساختگی توسط وودیان ترامپ ، رودی جولیانی ، سیدنی پاول و جنا الیس ، درباره تقلب بی اساس در انتخابات گسترده ، که متحد ترامپ و فرماندار سابق نیوجرسی ، کریس کریستی ، آن را “یک آشوب ملی” خواند ، قویتر شد.

کریستی روز یکشنبه به ABC گفت: “من طرفدار رئیس جمهور بودم. من دو بار به او رأی دادم.” “اما انتخابات پیامدهایی دارد و ما نمی توانیم به گونه ای عمل کنیم که گویی اتفاقی در اینجا رخ داده است.”

روز شنبه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ متحمل ضرر شدیدی شد زیرا قاضی فدرال در پنسیلوانیا دادرسی را که منجر به بطلان میلیون ها رأی در این ایالت شد ، پر از “استدلال های قانونی متشنج” که “با شواهد پشتیبانی نمی شوند” رد کرد.

لری هوگان ، فرماندار مریلند ، یک جمهوریخواه محبوب در یک دموکراسی شدید ، روز یکشنبه به رئیس جمهور گفت که “پس از گلف بازی را متوقف کن و اعتراف کن” ، پس از آنکه آقای ترامپ او را “RINO” یا فقط یک جمهوریخواه نامید. هوگان و همسرش در صورت عدم موفقیت در تصویب دولت فدرال ، تجهیزات آزمایش مهم را خود تهیه کردند. هوگان پیروزی بایدن را در 7 نوامبر ، روزی که شبکه های بزرگ ، از جمله CBS News ، رقابت برای انتخاب رئیس جمهور را اعلام کردند ، تصدیق کرد.

“اگر شما وظیفه خود را انجام می دادید ، استانداران آمریكا مجبور نمی شدند كه خودشان این كار را انجام دهند تا آزمایشاتی را در وسط بیماری همه گیر پیدا كنند ، همانطور كه ​​ما در مریلند با موفقیت انجام دادیم” هوگان توییت رئیس جمهور را نقل می کند. “بازی گلف را متوقف کنید و عقب بروید.”

آقای ترامپ ، که از زمان انتخابات تنها چند رویداد عمومی داشته است ، وقتی هوگان در توییتر نوشت ، در باشگاه گلف خود در ویرجینیا بود.

فرد اپتون جمهوری خواه ، نماینده مجلس در میشیگان ، نیز گفت كه انتخابات برای رئیس جمهور حداقل در میشیگان به اتمام رسیده است ، زیرا تیم رئیس جمهور ادعاهای بی اساس در مورد تقلب گسترده را مطرح كرد. آپتون گفت چنین مدرکی وجود ندارد و مبارزات انتخاباتی ترامپ قادر به ارائه چنین مدارکی در دادگاه نیست.

وی روز یکشنبه به سی ان ان گفت: “می دانید ، رای دهندگان در حال صحبت بودند. و اینجا ، در میشیگان ، دوباره تیغ نیست ، بلکه 154000 رأی است.” “154،000 رأی برای غلبه بر تعداد بسیار زیاد است. تمام شد.”

روز شنبه ، سناتور جمهوری خواه پات تومی از پنسیلوانیا با صدور بیانیه ای به آقای بایدن و هریس پس از انصراف دادخواست ترامپ در پنسیلوانیا تبریک گفت.

“رئیس جمهور ترامپ با تصمیم امروز قاضی متیو بران ، یک جمهوریخواه محافظه کار قدیمی که من می دانم یک وکیل منصفانه و بی طرفانه هستم ، برای برکناری کارزار انتخاباتی ترامپ ، تمام گزینه های قانونی قابل قبول را برای به چالش کشیدن نتیجه مسابقه ریاست جمهوری پنسیلوانیا به پایان رسانده است. “تومی نوشت.” من به رئیس جمهور منتخب بایدن و رئیس جمهور منتخب Kamala Harris پیروزی آنها را تبریک می گویم. آنها هر دو كارمند دولتي اختصاصي هستند و من براي آنها و براي كشورمان دعا خواهم كرد. “

این تعداد جمهوری خواه که علناً تصدیق می کنند آقای ترامپ در صورت عدم تشویق به اعتراف ، ضرر کرده است ، احتمالاً فقط در صورت تأیید نتایج انتخابات از سوی ایالت ها افزایش می یابد. رأی دهندگان برای تأیید نتایج انتخابات 14 دسامبر تشکیل جلسه خواهند داد و پس از آن اصرار بر عدم تصمیم گیری در انتخابات برای جمهوری خواهان با نفوذ یک چالش خواهد بود.

تعدادی از جمهوری خواهان سنا از دولت ترامپ خواسته اند حداقل اجازه دهد رئیس جمهور منتخب جو بایدن به جلسات توجیهی مخفی دسترسی یابد ، چیزی که فعلاً ندارد. معاون منتخب رئیس جمهور ، کامالا هریس به جلسات توجیهی طبقه بندی شده دسترسی دارد ، اما فقط به این دلیل که وی عضو کمیته دادگستری سنا است و نمی تواند این اطلاعات را با آقای بایدن در میان بگذارد.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*