تلاش دشمن برای تحریم رسانه اربعین *سرخط نیوز


وزیر فرهنگ و معارف اسلامی گفت: امروز برای برخورد با جماعت اربعین سکوت کرده و با مخالفان مواجه هستیم.

به گزارش خبرنگار سرخات نیوز، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین روز پس از پیاده روی کوتاه در اربعین، هر شب جمعه در ایران در هیبت امام حسین (ع) هستیم. ).امشب در محفل بهشتی و حجاج حضور خواهیم داشت.

وی ادامه داد: قدردان عراقی های عزیزی هستیم که در روزهای پایانی اربعین پذیرای زائران بودند. این توافق در میان تحولاتی که ما با آن سروکار داریم منحصر به فرد است.
گفت: اینجا مهمان و میزبان در خدمت است و میزبان هر چه دارد بر سفره گذاشته است و پیر و جوان و کودک – همه مهمان هستند.

وزیر رهبری کربلا: دوشن ایربین را برای تحریم تحریم کرد

وزیر رهبری افزود: این وضعیت بی‌سابقه هر ساله در کشور اتفاق می‌افتد، فقط کمیت آن نیست، عظمت اربعین در کیفیت آن است. او در این مسیر کار می کند.

اسماعیلی با اشاره به عدم حضور زائران ایرانی در دو سال گذشته به دلیل ویروس کرونا، گفت: امسال بعد از ایام عاشقان آمدند و شور و شعف ایجاد کردند و صفحه درخشان دیگری در تاریخ عشق به اهل بیت خلق کردند. بیت.” آل بیت (علیه السلام) ما در راهیم.

وی ادامه داد: اربعین کلمه کلیدی در مراسم مذهبی است. وقتی این خانواده در یازدهم محرم معصومیت خود را از این سرزمین گرفتند، چه فکری می کردند؟

وزیر رهبری بار دیگر گفت: از طرف ملت عراق و رئیس جمهور ملت عراق از زحمات و جانفشانی های شما تشکر می کنم و خداوند این عزیزان را قبول فرماید.

حتما بخوانید:
پنس به فرمانداران می گوید گسترش واکسن ویروس کرونا ممکن است طی دو هفته آغاز شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر دیروز مراسم اربعین را در کربلای معل برگزار کرد.
شاعرانی چون جواد زمانی، احمد جواد نوآبادی، حسین شمسایی، سیدحسین متالیان، مجید تال، عرفه دقانی و لیلا فهیمی به همراه شاعرانی از ایران به شعرخوانی خواهند پرداخت.

مصطفی راغب از شاعران کیسارمان نیز به یاد سعید و سالار الشیدان کیکی درست کرد.
انتهای پیام

Leave a Comment