تماشای زنده: فرماندار ایلینوی ، جی بی پریتزکر ، جلسه توجیهی پس از رکورد تعداد مرگ ناشی از COVID-19


روز پنجشنبه جی بی پریتزکر ، فرماندار ایلینوی ، جلسه توجیهی ارائه داد کووید -19 در این ایالت ، که در این هفته تعداد رکوردی از مرگ ناشی از ویروس گزارش شده است.

در مجموع 238 مرگ در روز چهارشنبه گزارش شد ، اگرچه مقامات دولتی اذعان داشتند که داده های گزارش شده به صورت روزانه ممکن است شامل مرگ هایی باشد که در روزهای گذشته رخ داده اما بلافاصله به ایالت گزارش نشده است. سی بی اس شیکاگو گزارش داد که 192 مورد مرگ دیگر در روز پنجشنبه گزارش شده است.


نحوه تماشای جلسه جلسات COVID-19 فرماندار ایلینوی ، JB پریتزکر

  • چی: فرماندار ایلینوی ، JB پریتزکر ، جلسه مختصری درباره COVID-19 برگزار می کند
  • تاریخ: پنجشنبه ، 3 دسامبر 2020
  • زمان: 2:30 PM به وقت محلی (3:30 PM ET)
  • جریان آنلاین: در پخش کننده بالا و در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی خود ، در CBSN Chicago زندگی کنید

تاکنون ، اداره بهداشت عمومی ایلینوی گزارش داده است که در مجموع 12830 مرگ ناشی از ویروس رخ داده است. در روز پنجشنبه ، ایالت همچنین 10،959 مورد تایید شده و احتمالی جدید COVID-19 را گزارش کرد که از زمان شروع شیوع همه گیر منجر به 759،562 مورد شده است.

در حالی که مرگ و میر ناشی از ویروس از اوایل ماه اکتبر که شروع یک شیوع همه گیر جدید در ایلینوی است ، همچنان رو به افزایش است ، در هفته های اخیر موارد جدید رو به کاهش است. گزارش CBS شیکاگو ، با این حال ، آنها بسیار بالاتر از اوایل ماه اکتبر هستند.

حتما بخوانید:
بیمارستان میامی در حال آماده سازی برای انتشار واکسن ویروس کرونا است

در دو هفته گذشته ، ایلینوی به طور متوسط ​​9،870 مورد جدید در روز داشته است ، در حالی که در دو هفته گذشته 11،914 مورد در روز بود. این هنوز هم بیش از چهار برابر میانگین 2،452 مورد در روز در دو هفته اول ماه اکتبر است.

تا چهارشنبه شب ، 5،653 بیمار مبتلا به ویروس در ایلینوی بستری شده اند ، از جمله 1170 بیمار تحت مراقبت های ویژه و 693 بیمار تحت ونتیلاتور.

اگرچه به نظر می رسد بستری شدن در بیمارستان ها از زمان رسیدن به 6175 در 20 نوامبر شروع به کاهش کرده است ، اما در اوایل دسامبر هنوز تعداد بیشتری بیمار COVID-19 در بیمارستان نسبت به اوایل ماه اکتبر وجود دارد.


منبع: elitenews.ir