[ad_1]

فرماندار ایلینوی ، JB پریتزکر روز پنجشنبه به روز رسانی COVID-19 را منتشر کرد زیرا ایالت از مردم خواست تا در طول سه هفته آینده در میان افزایش موارد ویروس ، در خانه خود تا آنجا که ممکن است بمانند. وزارت بهداشت دولت گفت: “هدف ما کاهش انتقال در حالی که به تعطیلات می رویم تا شرکت ها و مدارس بتوانند باز بمانند.”

مقامات بهداشتی از مردم می خواهند فقط برای “فعالیت های ضروری و اساسی ، مانند کارهایی که باید در خارج از خانه انجام شود ، آزمایش COVID-19 ، مراجعه به داروخانه و خرید مواد غذایی” ، خانه را ترک کنند. آنها از ساکنان می خواهند که در صورت امکان از خانه کار کنند و فقط در صورت لزوم به مسافرت بروند.


نحوه تماشای به روزرسانی COVID-19 فرماندار ایلینوی JB پریتزکر

  • چی: ایلینوی فرماندار JB پریتزکر COVID-19 را به روز می کند
  • تاریخ: پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020
  • زمان: 2:30 PM به وقت محلی (3:30 PM ET)
  • محل: ایلینوی
  • جریان آنلاین: در پخش کننده بالا و در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی خود در CBSN Chicago زندگی کنید

پنجشنبه ، مقامات شیکاگو اعلام کرده اند که در خانه خواهند ماند برای این شهر از روز دوشنبه اعمال می شود. وی از ساکنان می خواهد تا در خانه بمانند مگر اینکه ضروری باشد بیرون بروید ، مهمانان را متوقف کنید ، از سفرهای غیرضروری پرهیز کنید و برنامه های سنتی شکرگذاری را لغو کنید.

شهردار لوری لایت فوت ، CBS گفت: “ما از شما می خواهیم از هرگونه سفر غیر ضروری خودداری کنید. و اگر مجبور به سفر هستید ، باید 14 روز قرنطینه کنید یا بسته به ایالت ، آزمایش COVID منفی را قبل از بازگشت تأیید کنید.” شیکاگو اعلام کرد. “شما باید برنامه های عادی شکرگذاری را لغو کنید ، به ویژه اگر در آنها مهمانانی که در خانه شما نیستند زندگی کنند.”

مقامات بهداشت عمومی 12702 مورد تأیید شده یا احتمالی جدید COVID-19 را در ایلینوی روز پنجشنبه گزارش کردند و برای سومین روز متوالی ، ایلینوی یک رکورد روزانه جدید در تعداد موارد ثبت کرد. ایلینوی همچنین گزارش داد که بالاترین میزان آن بیش از 5200 مورد بستری شدن در ویروس کرونا است.

توجه: برنامه های پخش جریانی ممکن است تغییر کنند

[ad_2]

منبع: elitenews.ir