تمرینات منبع درباره دور دوم انتخابات مجلس سنا در جورجیا چه می گویند


به ندرت اتفاق می افتد که در انتخابات دور دوم انتخابات علاقه زیادی به رای دهندگان ایجاد شود ، اما به نظر می رسد جورجیا یک استثنا باشد ، با دو دور دوم سنا در ژانویه که تعیین می کند چه کسی سنا را کنترل می کند.

جمهوری خواهان و دموکرات ها به دنبال ایالت برای رای دهندگان جدید هستند ، اگرچه نظرسنجی CBS News در انتخابات عمومی حاکی از آن بود که هیچ یک از احزاب قبل از دور دوم انتخابات ژانویه فضای زیادی برای رشد در خارج از پایگاه های خود نداشتند. زمان کوتاه است و کمی بیشتر از دو هفته قبل از شروع رای گیری زودهنگام مانده است. یک مسابقه سناتور حزب جمهوری خواه کلی لوفلر را در برابر رافائل وارنوک احترام دموکرات قرار داد و در مسابقه دیگر دیوید پردو جمهوری خواه از جایگاه خود در برابر جان اوسوف دفاع کرد.

Trey Hood ، استاد علوم سیاسی در دانشگاه جورجیا ، معتقد است كه احزاب برای جذب رای دهندگان جدید به ائتلاف های خود حیاتی هستند تا در ژانویه زنده بمانند. گزینه هایی برای هر دو طرف وجود دارد ، اما ابتدا آنها احتمالاً سعی خواهند کرد تا افرادی که در ماه نوامبر به آنها رأی داده اند تا 5 ژانویه مجدداً رای دهند.

رای گیری از طریق پست

علی رغم حملات رئیس جمهور ترامپ به رای گیری پستی ، گرجی ها در میان رشد عفونت های COVID فرصت رای گیری از طریق پست را دیدند. در ماه نوامبر ، مانند سایر کشورها ، آنها با درخواست موفقیت آمیز و برگرداندن 1.3 میلیون برگ رای غایب ، رکورد رای گیری از طریق پست را شکستند ، که میزان بازگشت 74٪ بود ، در حالی که نزدیک به 2.7 میلیون نفر به صورت حضوری رای دادند. رای گیری مطمئناً بخشی مهم از تلاش های دموکرات ها در ژانویه نیز خواهد بود.

جو بایدن با نزدیک به 850،000 رأی غیبت را در اختیار داشت ، در حالی که برای آقای ترامپ حدود 451،000 رأی داشت. این حاشیه تقریباً 2 به 1 به کمبود آن در رای گیری اولیه شخصی کمک کرد – آقای بایدن تقریباً 1 میلیون و 251 هزار و یک میلیون و 419 هزار آقای ترامپ داشت – و در آرا day روز انتخابات ، وقتی رئیس جمهور تقریبا 588 هزار رای دریافت کرد ، در در مقایسه با آرای 367،000 آقای بایدن.

پیش بینی اینکه چند نفر رأی خواهند داد – و به چه روشی – در ژانویه دشوار است ، اما در لایحه انتخابات ایالات متحده آمده است که 825،000 نفر تاکنون درخواست کرده اند تا آراots رأی گیری تا صبح روز چهارشنبه ارسال شود. گرجی ها تا 1 ژانویه فرصت دارند درخواست های خود را ارائه دهند ، اگرچه سرویس پستی ایالات متحده توصیه می کند هر چه زودتر درخواست ها را ارسال کنید. رأی دهندگان می توانند برای دور دوم تا 7 دسامبر ثبت نام کنند و رای گیری زودهنگام از 14 دسامبر برگزار می شود.

اکثر گرجی ها احتمالاً قبلاً تصمیم گرفته اند که چه کسی رای آنها را به دست می آورد. هیچ رأی دهنده ای که با CBS News صحبت کرده باشد قصد تغییر آرا their خود را در مسابقه ژانویه ندارد. یک هفته قبل از انتخابات نوامبر ، یک نظرسنجی CBS News نشان داد که تنها 4٪ از رای دهندگان احتمالی در مسابقه پردو-اوسوف تصمیم نگرفته اند. Perdue با 49.7٪ رسیدن به 47.9٪ Osoff ، نتوانست فقط 0.3٪ از پیروزی کلی را بدست آورد. لیبرتاریان شین هزل با 2.3 درصد آرا حذف شد.

رای پردو در میان جمهوری خواهان تقسیم نشد ، زیرا رای سناتور کلی لوفلر در رقابت وی بدست آمد و وی در واقع اندکی بیشتر از رئیس جمهور ترامپ با 49.7 درصد آرا ، در مقابل 49.3 درصد از رئیس جمهور ، رای بیشتری کسب کرد. اسوف با 47.9 درصد حمایت کار خود را به پایان رساند و او را با اختلاف دو امتیاز جبران کرد تا جبران کند.

در مسابقه دیگر سنا ، انتخابات ویژه جایگزین سناتور سابق جانی آیزاکسون ، لوفلر و کالینز در مجموع 45٪ آرا را کسب کرد ، قبل از 32.9٪ از وارنوک. سایر نامزدهای دموکرات در مجموع 15٪ را دریافت کردند.

دوروتی هارپ 70 ساله در میان اکثر رای دهندگانی بود که می دانستند وی قبل از انتخابات از چه کسی حمایت می کند. هارپ ، یک جمهوری خواه قدیمی ، گفت که به پوردو و لوفلر رأی داده است. و او دوباره در مرحله دوم از آنها حمایت خواهد کرد.

هارپ که در آتلانتا زندگی می کند ، گفت: “سناتور پوردو مدت زیادی است که در آنجا حضور دارد و باتجربه است.” “فکر نمی کنم ما به کاندیدای دیگر ، جان اوسوف ، احتیاج داشته باشیم ، زیرا او صلاحیت ندارد. او باتجربه نیست.”

لاتریانا جانسون ، دموکرات دیرینه ، 63 ساله ، ساوانا ، برای اولین بار در ماه اکتبر ، در دوره رای گیری اولیه ، با CBS News صحبت کرد. وی سپس به وارنوک و اوسوف رأی داد و گفت که قصد دارد دوباره طی چند هفته این کار را انجام دهد. رای گیری برای اوسوف برای او آسان بود – به دلیل تأیید بعدی.

جانسون گفت: “باراک اوباما 100٪ او را پشتیبانی می کند و شما نمی توانید با باراک اوباما اشتباه کنید ، بنابراین من از همه او حمایت می کنم حمایت می کنم.”

پردو پشتیبانی رای دهندگان سفید را از دست داد

همانطور که در رقابت های ریاست جمهوری ، رأی دهندگان سفیدپوست در جورجیا ، که 61٪ از رای دهندگان جورجیا را تشکیل می دهند و بیشتر از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کنند ، عمدتاً به پروو 69٪ رأی دادند ، اما او در آخرین پیشنهاد خود عملکرد ضعیفی با این گروه داشت. برای سنا در سال 2014 ، زمانی که 74 درصد آرا their آنها را به دست آورد.

لوفلر در مسابقه خود بیشترین میزان حمایت از رای دهندگان سفیدپوست (42٪) را به دست آورد ، و این پیش از نماینده دیگر حزب جمهوری خواه در انتخابات ، داگ کالینز ، نماینده کنگره بود که 28٪ حمایت داشت.

پردو با دانشگاه رأی دهندگان سفیدپوست را به دست آورد ، اگرچه حاشیه آن با این گروه بسیار کمتر از آخرین پیشنهاد آن است. در سال 2014 ، پوردو 70 درصد فارغ التحصیلان کالج سفید را به دست آورد ، در حالی که امسال او به طور قابل توجهی کمتر برنده شد: 56 درصد.

جرمی فردریکسن ، 39 ساله ، دارای مدرک اقتصادی است و گفت که او به پردو و لوفلر رأی داده است زیرا آنها به بهترین وجه ارزش های محافظه کارانه او را نشان می دهند.

فردریکسن گفت: “برای من خیلی سخت نبود.” “ارزشهای محافظه کارانه بیشتر بر مردان و زنان شاغل با مسئولیت شخصی متمرکز است ، خدایا … و اینها نشانه های قدرت است.”

هود ، که همچنین مدیر مرکز مطالعات تحقیقاتی دانشگاه جورجیا است ، گفت که در اصول هر دو حزب سیاسی تغییری ایجاد شده است.

“شما احتمالاً درصد بیشتری از سفیدپوستان تحصیل کرده در دانشگاه را دارید [voters] “هود گفت” که هنوز در جمهوری گرجستان در مقایسه با مثلاً ویسکانسین یا چیز دیگری جمهوریخواه هستند. بسیار جالب است که پایگاه احزاب از نظر چگونگی طبقه کارگر چیزی شبیه به پایگاه حزب جمهوری خواه اکنون تغییر کرده است. “

دموکرات ها با استقلال به رهبری می پردازند

جمهوری خواهان و دموکرات ها در جورجیا اکثراً در درون حزب خود رأی دادند ، اما اوسوف و وارنوک نیز در ماه نوامبر عملکرد خوبی با استقلالی ها داشتند. آنها به ترتیب 51 و 37 درصد رای دهندگان مستقل را به دست آوردند. شش درصد از افراد مستقل کاندیدای آزادیخواهی شین هزل را به جای اوسوف یا پردو انتخاب کردند.

در مسابقه پردو-اوسوف ، در میان 38٪ از کسانی که به اعتدال رای دادند ، اوسوف 63٪ آرا را به دست آورد ، در حالی که پردو فقط 34٪ آرا را به دست آورد.

“همه چیز از نظر تعداد کل آرا between بین جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور مساوی توزیع شده است ، بنابراین کسی مجبور است که با آنها تماس بگیرد و برخی از رای دهندگان جدید را جلب کند تا ائتلاف خود را برای هر دو زنده نگه دارد. [parties] این می تواند رای دهندگان اسپانیایی تبار باشد ، “هود گفت.

هر دو طرف به آمریکای لاتین نگاه می کنند

این دو حزب همچنین احتمالاً رای دهندگان لاتین را که در حمایت از نامزدهای دموکرات اختلاف نظر بیشتری دارند ، هدف قرار دهند. تقریباً یک سوم به روحانی رافائل وارنوک تعلق گرفت ، در حالی که 26٪ به نامزد دیگر حزب دموکرات ، مت لیبرمن رای دادند. به طور کلی ، اسپانیایی ها 7٪ از رای دهندگان این ایالت را در ماه نوامبر تشکیل می دهند.

اسوف از رای دهندگان لاتین (52٪) کمتر از بایدن رئیس جمهور منتخب ، که 62٪ آرا Lat لاتین را در جورجیا به دست آورد ، حمایت کرد ، در حالی که پروو با آمریکای لاتین عملکرد بهتری نسبت به رئیس جمهور ترامپ داشت و 43٪ آرا را کسب کرد. آقای ترامپ 37٪ آرا را به لاتین در این ایالت بدست آورد. و در حالی که هازل تنها حدود 2٪ از کل آرا را به دست آورد ، او 4٪ آرا را در لاتین به دست آورد.

“جمعیت اسپانیا در گرجستان در حال رشد است و به رشد خود ادامه می دهد ، در حالی که جمعیت سفید پوستان تا حدودی در حال کاهش است و سیاه پوستان [are] هود گفت: “کاملاً پایدار ، کمی رشد می کند.”

به نظر می رسد رای دهندگان سیاه پوست دموکرات هستند

هود می گوید میزان مشارکت سیاه “برای ائتلاف دموکراتیک” حیاتی است. وی یادآوری کرد: “در آخرین دور دوم سنا ، که در سال 2008 با ساکسبی چمبلیس داشتیم ، من محاسبات را انجام دادم و مشارکت سیاه پوستان توسط ژنرال را انجام دادم ، از ژنرال در سال 2008 تا دور دوم سه امتیاز کاهش یافت. بنابراین این خیلی بود هود گفت: “چمبلیس تقریباً با 15 امتیاز در دور دوم پیروز شد” و بیشتر این به دلیل کاهش میزان مشارکت است. ” “

رای دهندگان سیاه پوست 29٪ از رای دهندگان در جورجیا را تشکیل می دهند و 88٪ به آقای بایدن رأی دادند. زنان سیاه پوست با اکثریت قاطعانه به جان اوسوف رأی دادند – مشابه مسابقه ریاست جمهوری ، جایی که آقای بایدن 92٪ آرا cast زنان سیاه پوست را در جورجیا به دست آورد. اکثر رأی دهندگان سیاه پوست نیز به وارنوک رفتند. جانسون گفت که وارنوک او را به دلیل تجربه زندگی خود دوست دارد.

جانسون گفت: “او می تواند متصل شود. دوره”. “او در یکی از پروژه های بزرگ اینجا در ساوانا ، جورجیا بزرگ شد … او خواهر و برادر زیادی داشت و همه چیز ، و نتیجه نهایی این است که [he] می تواند با مبارزه ما ارتباط برقرار کند. ”

صداقت انتخاباتی

جمهوری خواهان با چالش دیگری روبرو هستند زیرا اعضای ارشد حزب خود ، از جمله رئیس جمهور ترامپ و دو جمهوری خواه کاندیدای سنا ، سیستم انتخاباتی و هر جمهوری خواهی را که خواستار آن است ، از جمله فرماندار گرجستان و وزیر امور خارجه و باید دید آیا GOP اکنون می تواند رای دهندگان خود را ترغیب کند تا در ژانویه دوباره شرکت کنند تا در فرایندی که آنها برای تضعیف آن تلاش کرده اند شرکت کنند.

فردریکسن ، که خارج از وارنر رابینز زندگی می کند ، گفت: “یکپارچگی سیستم کاملاً 100٪ نگرانی من است.” “اگر ما صادقانه و صادقانه از دست بدهیم ، همینطور هم خواهد بود. خوب ، آمریکا از این طریق رأی می دهد ، که من معتقدم این کار را نخواهد کرد.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*