توری لانز در تیراندازی مگان تی استالیون بی گناه بود


رپر توری لانز روز چهارشنبه به اتهام تیراندازی به مگان تی استالیون در ماه ژوئیه بی گناه بود. CBS لس آنجلس گزارش داد ، وكیل نماینده 28 ساله در یك حمله با سلاح گرم نیمه اتوماتیک و یكی دیگر به دلیل حمل اسلحه گرم بارگیری نشده و ثبت نشده در خودرو ، خود را بی گناه دانست.

این حادثه در تاریخ 12 ژوئیه اتفاق افتاد ، زمانی که لانز با نام واقعی دیستر پیترسون و مگان که نام اصلی او مگان پیت است ، بر اساس شکایت کیفری هنگام رانندگی با یک جیپ در تپه های هالیوود با یکدیگر مشاجره کردند. هنگامی که مگان از وسیله نقلیه پیاده می شد ، لانز ادعا کرد چندین تیر به پاهای او شلیک کرده و وی را زخمی کرده است.

لانز در محل دستگیر شد و پلیس در آن زمان گفت که یک قربانی ناشناس با آسیب دیدگی از ناحیه پا به بیمارستان منتقل شده است. چند هفته بعد ، مگان لانز را متهم کرد برای شلیک به او از همان زمان حذف شده Instagram Live.

وی در این ویدئو گفت: “بله ، این n **** Tori به من شلیک کرد.” “شما به من شلیک کردید و تبلیغات خود و مردم خود را به دروغ گفتن به این وبلاگها واگذار کردید.”

در ماه اکتبر ، مگان در انتشاراتی در نیویورک تایمز به تیراندازی روی آورد.

“من اخیراً قربانی یک عمل خشونت آمیز توسط یک مرد شدم ، او نوشت. “بعد از مهمانی ، هنگامی که از او دور می شدم ، دو بار هدف گلوله قرار گرفتم. ما با هم رابطه ای نداشتیم. از بودن در این مکان واقعاً شوکه شدم.”

حتما بخوانید:
تیراندازی در مرکز خرید مایفر در ویسکانسین 8 مصدوم برجای گذاشت
هورا-توری-لانز
Tory Lanez و Megan Thee Stallion در سال 2019 در این عکس ترکیبی دیده می شوند.

اسکات روت و چارلز سایکس / اینویژن / AP


وی همچنین توضیح داد که چرا در ابتدا تمایلی به بحث در مورد تیراندازی در جمع نداشت.

مگان نوشت: “سكوت اوليه من در مورد آنچه اتفاق افتاد از ترس خودم و دوستانم بود.” “حتی به عنوان یک قربانی ، با تردید و قضاوت روبرو شدم. روشی که مردم علناً س questionال می کردند و بحث می کردند که آیا من در حمله خشونت آمیز خودم نقشی داشته ام ، اثبات می کند که ترس من از بحث درباره آنچه اتفاق افتاده قابل توجیه است.”

لانز در 8 اکتبر کیفرخواست شد. روز بعد رپر توییت، “حقیقت آشکار خواهد شد … من تمام ایمان به خدا را دارم که نشان می دهم … عشق به همه طرفداران و افرادی که به من وفادار مانده اند و قلب من را می شناسند … این اتهام محکومیت نیست. اگر آنها از من یا مگ پشتیبانی کنید ، من صمیمانه از شما قدردانی می کنم. ”

بر اساس گزارش CBS LA ، لانز در صورت محکومیت به تمام اتهامات ، حداکثر 22 سال و هشت ماه زندان در زندان دارد. وی با قرار وثیقه 190 هزار دلاری آزاد است. این ایستگاه افزود که جلسه بعدی دادرسی در تاریخ 20 ژانویه قرار دارد.
منبع: elitenews.ir