[ad_1]

خواننده رپ ، توری لانز روز چهارشنبه به دلیل اتهامات خود در تیراندازی به مگان تی استالیون ، بی گناه بود. CBS لس آنجلس گزارش داد ، وكیل نماینده 28 ساله در یك حمله با سلاح گرم نیمه اتوماتیک و یكی دیگر به دلیل حمل اسلحه گرم بارگیری نشده و ثبت نشده در خودرو ، خود را بی گناه دانست.

این حادثه در تاریخ 12 ژوئیه اتفاق افتاد ، زمانی که لانز با نام واقعی دیستر پیترسون و مگان که نام اصلی او مگان پیت است ، بر اساس شکایت کیفری هنگام رانندگی با یک جیپ در تپه های هالیوود با یکدیگر مشاجره کردند. هنگامی که مگان از وسیله نقلیه پیاده می شد ، لانز ادعا کرد چندین تیر به پاهای او شلیک کرده و وی را زخمی کرده است.

لانز در محل دستگیر شد و پلیس در آن زمان گفت که یک قربانی ناشناس با آسیب دیدگی از ناحیه پا به بیمارستان منتقل شده است. چند هفته بعد ، مگان لانز را متهم کرد برای شلیک به او از همان زمان حذف شده Instagram Live.

وی در این ویدئو گفت: “بله ، این n **** Tori به من شلیک کرد.” “شما به من شلیک کردید و تبلیغات خود و مردم خود را به دروغ گفتن به این وبلاگها واگذار کردید.”

در ماه اکتبر ، مگان در انتشاراتی در نیویورک تایمز به تیراندازی روی آورد.

“من اخیراً قربانی یک عمل خشونت آمیز توسط یک مرد شدم ، او نوشت. “بعد از مهمانی ، هنگامی که از او دور می شدم ، دو بار هدف گلوله قرار گرفتم. ما با هم رابطه ای نداشتیم. از بودن در این مکان واقعاً شوکه شدم.”

هورا-توری-لانز
Tory Lanez و Megan Thee Stallion در سال 2019 در این عکس ترکیبی دیده می شوند.

اسکات روت و چارلز سایکس / اینویژن / AP


وی همچنین توضیح داد که چرا در ابتدا تمایلی به بحث در مورد تیراندازی در جمع نداشت.

مگان نوشت: “سكوت اوليه من در مورد آنچه اتفاق افتاد از ترس خودم و دوستانم بود.” “حتی به عنوان یک قربانی ، با تردید و قضاوت روبرو شدم. روشی که مردم علناً س questionال می کردند و بحث می کردند که آیا من در حمله خشونت آمیز خودم نقشی داشته ام ، اثبات می کند که ترس من از بحث درباره آنچه اتفاق افتاده قابل توجیه است.”

لانز در 8 اکتبر کیفرخواست شد. روز بعد رپر توییت، “حقیقت آشکار خواهد شد … من تمام ایمان به خدا را دارم که نشان می دهم … عشق به همه طرفداران و افرادی که به من وفادار مانده اند و قلب من را می شناسند … این اتهام محکومیت نیست. اگر آنها از من یا مگ پشتیبانی کنید ، من صمیمانه از شما قدردانی می کنم. ”

بر اساس گزارش CBS LA ، لانز در صورت محکومیت به تمام اتهامات ، حداکثر 22 سال و هشت ماه زندان در زندان دارد. وی با قرار وثیقه 190 هزار دلاری آزاد است. این ایستگاه افزود که جلسه بعدی دادرسی در تاریخ 20 ژانویه قرار دارد.[ad_2]

منبع: elitenews.ir