تونی هسی ، مدیر عامل بازنشسته Zappos ، در سن 46 سالگی درگذشت


تونی هسی ، مدیرعامل بازنشسته خرده فروش آنلاین کفش Zappos.com مستقر در لاس وگاس ، که سالها به تغییر مرکز شهر پرداخت ، درگذشت. او 46 ساله بود.

در بیانیه ای از شرکت های DTP آمده است که هسیه در روز جمعه در کنار خانواده اش بود. مگان فازیو ، سخنگوی Downtown Partnership گفت که Hsie در کانکتیکات درگذشت ، KLAS-TV گزارش داد.

پووی پرمسریروت ، وکیل هسیه ، به مطبوعات گفت که هسیه هنگام بازدید از کانتیکت در اثر آتش سوزی در خانه زخمی شد. جزئیات بیشتری بلافاصله منتشر نشد هنوز علت رسمی مرگ اعلام نشده است.

شرکت DTP در بیانیه ای گفت: “مهربانی و سخاوت تونی زندگی همه اطراف او را تحت تأثیر قرار داده و جهان را برای همیشه روشن کرده است.” “هدیه دادن شادی همیشه مانترا او بوده است ، بنابراین به جای عزاداری برای انتقال او ، از شما می خواهیم که در جشن زندگی او به ما بپیوندید.”

هسیه پس از 20 سال اداره این شرکت اخیراً از Zappos بازنشسته شد. خرده فروش آنلاین کفش ، اواخر جمعه در شبکه های اجتماعی ادای احترام کرد.

در این بیانیه آمده است: “جهان یک انسان بصیر باورنکردنی و یک انسان باورنکردنی را از دست داده است.” “روح او برای همیشه بخشی از Zappos خواهد بود.”

سخنرانان اصلی در کنفرانس SALT 2017
تونی هسی در کنفرانس Skybridge Alternatives در لاس وگاس ، نوادا ، در تاریخ 18 مه 2017 سخنرانی کرد.

دیوید پل موریس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ


هسیه از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شد و در سال 1999 به این شرکت پیوست.

وی سال ها همچنین برای احیای مرکز شهر لاس وگاس تلاش کرد و در سال 2013 350 میلیون دلار برای نوسازی وعده داد. در همان سال ، او دفتر مرکزی زاپوس را به تالار شهر سابق لاس وگاس منتقل کرد.

استیو سیسولاک ، فرماندار نوادا ، جمعه شب در توییتی نوشت: “تونی هسی نقش اساسی در کمک به تغییر مرکز لاس وگاس داشته است.” “من و کتی در این دوران دشوار عشق و تسلیت خود را به خانواده و دوستان تونی تسلیت می گوییم.”

با انتشار خبر مرگ هسی موجی از احترام در شبکه های اجتماعی سرازیر شد.

کریس ساکا ، سرمایه دار خطرناک سابق در توییتر خود نوشت: “تونی هسی احتمالاً اصلی ترین متفکری است که من با او دوست بوده ام.” “او هر فرضی را زیر سال برد و هر آنچه را در این راه آموخت با او در میان گذاشت. او از خوشحالی همه خوشحال بود.”

تونی هاوک و اسکیت بورد افزود: “تونی هسی رویایی بود. او با وقت خود سخاوتمند بود و می خواست تجربه ارزشمند خود را با همه به اشتراک بگذارد.”

مکس لوچین ، کارآفرین توییتر ، “یک متفکر واقعاً اصیل ، یک کارآفرین درخشان و دوست مهربان و سخاوتمندانه بسیاری از افراد”.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*