[ad_1]

توییتر پس از خواستار سر بریدن دکتر آنتونی فاوسی و مدیر اف بی آی کریستوفر رای در پنجشنبه پنجشنبه ، استیو بانون ، مشاور سابق ترامپ ، حساب کاربری را استفاده کرد.

سخنگوی توییتر به CBS News تأیید کرد که “حسابWarRoomPandemic به دلیل نقض قوانین توییتر ، به ویژه سیاست ما برای تجلیل از خشونت ، برای همیشه تعلیق شده است.”

یک منبع توئیتری افزود: “ما سیاست هایی در نظر گرفته ایم که تهدیدهای آشکار خشونت ، سو abuse استفاده و آزار و اذیت و رفتار نفرت را برطرف می کند. اگر حساب ها یا محتوایی را که این سیاست ها را نقض می کند شناسایی کنیم ، اقدامات اجرایی را انجام خواهیم داد.

از پنجشنبه شب ، حساب بانون هنوز در فیس بوک فعال بود ، جایی که تماس تصویری اعدام فاوسی و ورای در طی ده ساعت تقریباً 200000 بار مشاهده شد. اواخر روز پنجشنبه ، فیس بوک گفت که فیلم های اظهارات بانون را نقض سیاست خشونت و تحریک وی حذف کرده است.

cbsn-fusion-steve-bannon-متهم-به-تقلب-در-ساخت-دیوار-طرح-مینیاتور-533174-640x360.jpg
استیو بانون در یک عکس اخیر

در پادکست بنون ، تحریک گرای راست گفت که دوره دوم ترامپ با برکناری ورای و برکناری فاوسی آغاز شد.

“حالا من واقعاً می خواهم یک قدم جلوتر بروم ، اما می فهمم که رئیس جمهور مردی مهربان و مرد خوبی است. در واقع ، من دوست دارم به دوران قدیم تودور انگلیس برگردم. سر پیک ها را می گذارم ، درست است. آنها را در هر دو گوشه قرار می دهم. از کاخ سفید به عنوان هشدار به دیوان سالار فدرال: “یا با این برنامه موافقت می کنید یا دیگر وقت ندارید که بازی را متوقف کنید.” ریک گرنل امروز به عنوان رئیس موقت FBI. این روش آنها را روشن خواهد کرد ، “

میزبان مشترک جک ماکسی گفت: “شما می دانید چی ، استیو؟ همین دیروز سالگرد به دار آویختن دو توری در فیلادلفیا بود. خائنان. “

بانون پاسخ داد ، “اینگونه شما انقلاب را پیروز شدید. هیچ کس نمی خواهد در مورد آن صحبت کند. انقلاب یک حزب مهمانی نبود ، این بود؟ این یک جنگ داخلی بود. یک جنگ داخلی بود.”

میله های فیس بوک “سرقت را متوقف کنید”

به طور جداگانه ، فیس بوک روز پنجشنبه گروه بزرگی به نام Stop Theft را که حامیان رئیس جمهور ترامپ برای اعتراض به شمارش آرا presidential ریاست جمهوری استفاده می کردند ، ممنوع کرد. برخی از اعضا خواستار خشونت شده بودند و به دروغ ادعا می كردند كه دموكرات ها انتخابات را از جمهوری خواهان “می دزدند”.

در مورد گرچه این گروه بیش از 350،000 عضو قبل از حذف فیس بوک به دست آورد ، اما با ادامه شمارش آرا در چند کشور در جبهه های جنگ ، این تعداد تنها یکی از چندین گروه کوچکتر بود. در داخل گروه ها ، اعضا و سازمان دهندگان سعی کردند اطمینان حاصل کنند که آنها از گردانندگان فیس بوک و “ترول” هایی که ممکن است آنها را گزارش یا تمسخر کنند ، عبور خواهند کرد.

در بیانیه فیس بوک آمده است: “در راستای اقدامات خارق العاده ای که در این دوره از تنش شدید انجام می دهیم ، گروه Stop Theft را که در حال ایجاد وقایع واقعی بود ، از بین بردیم.” “این گروه حول مشروعیت زدایی از روند انتخابات سازماندهی شده بود و ما شاهد تماس های نگران کننده ای برای خشونت از سوی برخی اعضای گروه بودیم.”

فیس بوک گفته است که به فعالیت هایی که قوانین آن را نقض می کند ، ادامه خواهد داد و در صورت لزوم اقدامات لازم را انجام خواهد داد. از بعدازظهر پنجشنبه ، گروه Stop the Steal به طور پیوسته رشد کرده و به 13000 عضو رسیده است و سایر افراد به راحتی در فیس بوک قابل جستجو هستند.

در داخل گروه ها ، اعضا ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان و اعتراضات سازمان یافته را منتشر کردند. تماس های مربوط به خشونت فوراً آشکار نشد ، اگرچه مرکز مبارزه با نفرت دیجیتال تصویری از یک پست در این گروه که اکنون ممنوع شده است ، به اشتراک گذاشته است که می گوید: “هیچ یک از طرفین عقب نخواهند رفت. زمان تمیز کردن سلاح ها ، زمان بیرون رفتن است. ”

در گروه جدید ، مدیران – که گروه های فیس بوک را ایجاد و تعدیل می کنند – به مردم هشدار می دهند بدون داشتن تهدید پست ها را نگه دارند و از ناامیدی خودداری کنند. آنها با احتیاط به اعضا هشدار دادند كه هر چیزی را كه خواستار خشونت باشد حذف خواهند كرد و گفتند كه قصد دارند گروه را به سیستم عاملهای دیگر با تعدیل كنند.

عمران احمد ، مدیر اجرایی مرکز مبارزه با نفرت دیجیتال ، که به فیس بوک فشار آورد تا این گروه را از بین ببرد ، گفت که اگرچه درست است که همه چیز مانند یک مشت است ، اما خال ها به آرامی درس خود را می آموزند.

وی گفت: “بزرگترین را بیرون آورد ، برای دیگران پیامی فرستاد.”

اما احمد گفت که وادار کردن فیس بوک برای اقدام علیه چنین گروه بزرگی که خواستار خشونت هستند ، کار چندان دشواری نیست.

وی گفت: “مشكل سیستمی در مورد گروه های فیس بوك وجود دارد كه توسط افرادی كه اطلاعات غلط ، نفرت و تحریك خشونت را منتشر می كنند ، مورد سو are استفاده قرار می گیرد.” “این مشکلی است که آنها مدتهاست در مورد آن می دانند و هنوز هم نمی توانند اقدامی درست انجام دهند. در اصل ، آنها فقط زمانی عمل می کنند که توجه زیادی به چیزی شود.”

فیس بوک همچنین هشتشنبه #stopthesteal را تا بعد از ظهر پنجشنبه ممنوع کرد. اما او به راحتی می توانست این کار را زودتر انجام دهد. بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت اطلاعات رسانه Zignal Labs ، این اصطلاح و موارد مشابه تقریباً 120،000 بار در طول روز روز سه شنبه در وب سایت ها و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ذکر شده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir