تیلور سوئیفت سومین جایزه متوالی را برای مجری سال 2020 AMA به خانه می آورد


تیلور سوئیفت سومین مجری متوالی جوایز موسیقی آمریکایی خود را در سال به دست آورد ، اما به دلایلی این نمایش را از دست داد: او گفت بعد از او مشغول ضبط مجدد استادان آهنگ هایش است. کاتالوگ فروخته شد. در یک ویدئو که روز یکشنبه در مراسم اهدای جوایز پخش شد ، ستاره پاپ گفت که “دلیل اینکه امشب آنجا نیستم این است که در واقع همه موسیقی قدیمی خود را در استودیویی که در ابتدا آن را ضبط کردیم دوباره ضبط می کنم. بنابراین شگفت آور بود. و من نمی توانم صبر کنم تا شما آن را می شنوید. “

سال گذشته ، مدیر موسیقی Scooter Braun – مدیر جاستین بیبر و آریانا گراند – اعلام کرد که شرکت او ، Ithaca Holdings ، Big Machine Label Group ، خانه شش آلبوم اول Swift را خریداری کرده است. در این ماه ، براون گفت که حقوق اصلی شش آلبوم اول سوئیفت را به یک شرکت سرمایه گذاری فروخته است. سوئیفت فروش در شبکه های اجتماعی را تأیید کرد و گفت که با خریداران جدید همکاری نخواهد کرد زیرا هنوز براون درگیر این کار بود.

در عوض ، او شروع به ضبط آلبوم های خود کرد.

سوئیفت با شکست بیبر ، پست مالون و ردی ریچ موفق به کسب جایزه بزرگ شد. او همچنین برنده یک موزیک ویدیو مورد علاقه و یک هنرمند مورد علاقه پاپ / راک شد.

Weeknd مجری سال را از دست داد ، اما او همچنان هفته درخشان خود را به عنوان یک برنده بزرگ آغاز کرد: چند روز قبل از اینکه انتظار می رفت چندین نامزدی گرمی دریافت کند ، ستاره پاپ با پیروزی های متعدد بر جوایز موسیقی 2020 آمریکا تسلط داشت.

این جوان 30 ساله یکشنبه ، دو روز قبل از نامزدی های گرمی 2021 ، یک آلبوم مورد علاقه روح / R&B مرد ، یک آلبوم مورد علاقه Soul / R&B برای “بعد از ساعتها” و یک آهنگ مورد علاقه Soul / R&B برای “Heartless” را به دست آورد.

وی پس از برنده شدن در آلبوم Soul / R&B مورد علاقه خود گفت: “آخرین باری که این جایزه را دریافت کردم توسط مرحوم گراند دوک به من اعطا شد.” وی گفت: “و می دانید ، او دلیل من این است که من دائما ژانر R&B را به چالش می کشم و بله ، دوست دارم این موضوع را به او تقدیم کنم.”

ویکند در تمام مدت صورت 3 ساعته آغشته به گاز ، شخصیت را مختل نمی کند ، که با فضای آلبوم و موسیقی فیلم های اخیر او مطابقت دارد ، جایی که او خون آلود و کبود است. او جوایز خود را پذیرفت و خود را با چهره ای آغشته به گاز معرفی کرد.

جوایز موسیقی آمریکایی برای سال 2020 - پشت صحنه
The Weeknd با جوایز Favorite Soul / R&B Album ، Favorite Soul / R&B Song و Favorite Soul / R&B هنرمند مرد در جوایز موسیقی 2020 آمریکا عکس گرفت.

اما مک اینتایر / گتی ایماژ


کنی جی برای اجرای خود به ویکند پیوست و هنگام عبور ویکند از پل با خواندن “در چشم تو” ساکسیفون در مرکز شهر لس آنجلس نواخت. وی با خواندن “ذخیره اشک های خود” نمایش را به پایان رساند.

ویکند یکی از چندین هنرمندی بود که برای جوایز طرفداران در تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس به اجرای زنده پرداخت. دیگران اخیراً نمایش های خود را برای پاندمی ویروس کرونا، اگرچه میزبان تاراجی پی. هانسون – كه از صحنه به صورت زنده ظاهر شد – گفت كه تعداد معدودی از تماشاگران نشسته در میزانسن تمرین كننده فاصله اجتماعی هستند ، ماسك زده و از نظر ویروس مورد آزمایش قرار گرفته اند.

هانسون به شوخی گفت که افراد مشهور از لیست A ، از جمله بیانسه ، در میان تماشاگران هستند ، اگرچه مقواهای کارتن خواننده ، Jay-Z و ستاره های دیگر در بعضی جاها ظاهر می شود.

اما تعداد زیادی نقشه بردار در ساختمان بودند. خواننده ، خواننده و خواننده رپ دستیابی به موفقیت ، جوایز زیادی را از جمله New Artist of the Year و Favorite Soul / R&B Artist اجرا و برنده شده است. دونفره کشوری برنده گرمی Dan + Shay به زیبایی “I Should Probably Go to Bed” را اجرا کرد و برای “10،000 ساعت” مشترک با بیبر برنده همکاری سال و بهترین آهنگ کانتری شد. و مگان تی استالیون – که آهنگ های رپ / هیپ هاپ مورد علاقه خود را برای “WAP” با Cardi B به دست آورد – “Body” را از آلبوم اولیه خود که “اخبار خوب” به تازگی منتشر شده است اجرا کرد.

جوایز موسیقی 2020 آمریکا - نمایش
دوجا گربه برای جوایز موسیقی آمریکایی 2020 در تئاتر مایکروسافت در تاریخ 22 نوامبر 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا روی صحنه می رود.

کوین مازور / تصاویر گتی


بیبر و شان مندز AMA را با اجرای پیش ضبط شده دوئت جدید خود “Monster” آغاز کردند ، که اولین بار است که آهنگ را با هم اجرا می کنند. همه چیز با بیبر برهنه شروع به خواندن آهنگ اخیر خود “تنها” کرد ، با ترانه سرای بنی بلانکو روی پیانو و “مقدس” ، جایی که رقاصان نقابدار به او پیوستند.

سپس مندس ، که از گیتار خود وزوز می کرد ، برای “Monster” ظاهر شد ، که شامل 1920 بود ، شعرهایی را در مورد شهرت و رشد به عنوان افراد مشهور می خواند که توجه عموم را به خود جلب کرد. بعدا مندس در حین نمایش که از شبکه ABC پخش شد ، ترانه “معجزه” خود را خواند.

کیتی پری ، در اولین اجرای خود از زمان تولد اولین فرزندش ، اجرای شدیدی از آهنگ احساسی و دلگرم کننده “فقط عشق” را اجرا کرد که شامل یک میهمان غافلگیر کننده از داریوش راکر است که آواز می خواند و گیتار می نوازد. با چراغ قرمز شعله ور از پشت او ، Billy Ailish آهنگ جدید خود را “That I’m” خواند ، در حالی که برادر او ، آهنگساز ، تهیه کننده Phineas ، از او با گیتار حمایت کرد. جنیفر لوپز و مالوما برای اجرای آهنگ های جدید خود “Pa ‘Ti” و “Lonely” از فیلم “Marry Me” که هر دو در آن بازی می کنند با هم همکاری کرده اند ، در حالی که Dua Lipa ، که برنده آهنگ مورد علاقه خود را به سبک پاپ / راک ، در هوا در هنگام اجرای “Levitating”.

پوشش ABC برای جوایز موسیقی 2020 آمریکا
جوایز موسیقی آمریکایی 2020 ، به میزبانی تاراجی پی. هانسون ، پخش شده توسط تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس در روز یکشنبه ، 22 نوامبر 2020. در اینجا بیلی آیل اجرا دارد.

گتی ایماژ


24kGoldn و Iann Dior – که در حال حاضر آهنگ شماره 1 در کشور را با موفقیت “Mood” دارند ، نیز اجرا کردند. آهنگ چند ژانر آهنگ نادری است که در نمودار رپ و راک به رتبه 1 رسیده است.

از دیگر هنرمندان می توان به BTS ، Bad Bunny ، Lewis Capaldi ، Machine Gun Kelly ، Lil Baby ، Bell Biv DeVoe و Nelly اشاره کرد که از اولین آلبوم دارای گواهینامه الماس ، Country Grammar که امسال بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرد ، بازدیدهایی را انجام دادند.

امسال ، AMA ، که معمولاً افتخاری به لاتین می دهد ، دسته های بیشتری را در این سبک منتشر کرد. بکی جی – که در سال 2014 با موسیقی پاپ “Shower” در صحنه موسیقی منفجر شد ، اما اخیراً موفق شد در اسپانیایی آواز بخواند و در چارت های آمریکای لاتین موفق به انتشار آواز شود – خواننده زن مورد علاقه خود در لاتین را به دست آورد.

او از سخنرانی خود برای تکریم خانواده های مهاجر استفاده می کند.

وی گفت: “من با افتخار هر دو پرچم ، مکزیکی و آمریکایی را به اهتزاز در می آورم. و مانند بسیاری از کودکان و نوه های مهاجران ، مهم نیست که از کجا آمده باشند ، ما از کسانی که قبل از ما بودند یاد گرفتیم که فداکاری و سخت کوشی چگونه است.” “و من این جایزه را به همه کارگران مهاجر خود در این بیماری همه گیر ؛ دانشجویان و خانواده های مهاجر تقدیم می کنم. به خاطر خانواده ام ، فرزندانم است که امروز اینجا ایستاده ام.”

نامزدهای AMA بر اساس پخش جریانی ، آلبوم ها و فروش دیجیتال ، پخش رادیویی و فعالیت های اجتماعی هستند و دوره از 27 سپتامبر 2019 تا 24 سپتامبر 2020 را پوشش می دهند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*