تیلور سویفت می گوید این کاتالوگ بدون اطلاع وی توسط اسکوتر براون فروخته شد


تیلور سویفت در آخرین اختلاف بر سر فهرست سودآور مگاستار پاپ تأیید کرد که حق شش آلبوم اول او بدون اطلاع وی به یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی فروخته شده است. این خواننده 30 ساله پس از بیش از یک دهه بازدید از جمله “Shake It Off” و “I Know You Are Trouble” به یکی از پردرآمدترین نوازندگان جهان تبدیل شده است.

اما سال گذشته شروع شد اسپارینگ در جمع با سکوت موسیقی Scooter Brown، پس از تصمیم شرکتش برای خرید اکثریت سهام بسیاری از ضبط هایش ، جاستین بیبر و آریانا گرانده ستاره های رقیب پاپ را مدیریت می کند.

سوئیفت گفت که پس از گزارش Variety مبنی بر اینکه براون دارایی های خود را به قیمت 300 میلیون دلار فروخته بود ، او در اواخر روز دوشنبه در یک پست توییتر در یک پست توئیتری به طور فعال در تلاش بود تا کنترل سوابق اصلی خود را بدست آورد.

اما علیرغم تلاش برای مذاکره با براون ، وی گفت که تیمش “نامه ای از یک شرکت خصوصی سرمایه گذاری به نام Shamrock Holdings دریافت کرده است” مبنی بر اینکه آنها موسیقی ، ویدیو و جلد آلبوم او را خریداری کرده اند.

وی با بیان اینکه شروع به بازنویسی آهنگ های قبلی خود کرده است ، نوشت: “این دومین بار بود که موسیقی من بدون اطلاع من فروخته می شد.” براون هنوز به توییت سوئیفت پاسخ نداده است.

حتما بخوانید:
این هفته یکشنبه صبح (15 نوامبر)

سوئیفت سال گذشته قول داده بود که شش آلبوم اول را بدست آورد و استادان خود را بسازد. سپس او گفت که از این ماه تحت قراردادی مجاز شد.

اختلافات بین سوئیفت و براون سال گذشته و پس از خرید سرمایه دار بزرگ صنعت ماشین بزرگ ، که بیش از یک دهه برچسب خواننده بود ، ماه ها دامن زد.

سوئیفت سال گذشته به سی بی اس صبح یکشنبه گفت: “من باور نمی کردم که وی آن را به چه کسی فروخته است زیرا ما در مورد اسکوتر براون صحبتهای بی پایان داشتیم. و او 300 میلیون دلیل دارد که آن مکالمات را به راحتی فراموش کند.”

در یک لحظه ، خواننده گفت که بیگ ماشین او را ممنوع کرده است که آهنگهایش را در تلویزیون اجرا کند یا یک مستند را در Netflix منتشر کند – شرکت ادعا می کند ، آن را رد کرد.
منبع: elitenews.ir