[ad_1]

آکسفورد ، انگلیس – آخرین داده های حاصل از آزمایشات انسانی نشان می دهد کووید -19 این واکسن که توسط دانشگاه آکسفورد و غول دارویی انگلیس AstraZeneca تولید شده ایمن است و از همه مهمتر برای آسیب پذیرترین گروه بیماران به خوبی کار می کند.

شواهد بررسی شده توسط همکاران که در روز پنجشنبه در The Lancet منتشر شد ، مورد بررسی قرار گرفت واکسن آکسفورد نه تنها پاسخ ایمنی شدیدی را که آنها امیدوار بودند بر می انگیزد ، بلکه در مواردی که بیشتر از همه به آن احتیاج دارد ، ضربه مهمی دارد: در افراد مسن.

آزمایشات در حال انجام نشان داده است که واکسن در افراد مسن حتی در مقایسه با افراد جوان حتی بهتر تحمل می شود.


کشورها محدودیت های COVID-19 را تشدید می کنند

03:38

برای تجزیه و تحلیل ، منتشر شده در روز پنجشنبه ، محققان خارجی مطالعه فاز 2 آکسفورد ، که شامل 560 بزرگسال ، از جمله 240 نفر بالای 70 سال است. شناخته شده است که این گروه در معرض خطر بیشتری از بیماری جدی و مرگ با ویروس کرونا – آنها بیمارانی هستند که به احتمال زیاد واحدهای مراقبت ویژه از طریق شلوغی بیمارستان را پر می کنند و قرار بود ابتدا واکسن دریافت کنند.

دکتر مهشی راماسامی از دانشگاه آکسفورد ، یکی از نویسندگان کتاب The Lancet ، گفت: “آنتی بادی قوی و پاسخ سلول T مشاهده شده در افراد مسن در مطالعه ما دلگرم کننده است.” “ما امیدواریم که این بدان معناست که واکسن ما به محافظت از آسیب پذیرترین افراد جامعه کمک خواهد کرد ، اما قبل از اطمینان از ما تحقیقات بیشتری لازم است.”


واکسن ها به عنوان موارد افزایش COVID نویدبخش هستند

06:41

خبر خوب هفته گذشته اعلام شد از Pfizer و نوین در مورد واکسن های آنها ، که حتی در مراحل آزمایش قرار دارند و به زودی برای مجوز استفاده اضطراری از دولت ایالات متحده استفاده می شود ، واکسن آکسفورد افزایش یافته است ، زیرا این واکسن ها از روش مشابهی استفاده می کنند. هر سه واکسن بر روی پروتئین ویروس کرونا ویروس جدید متمرکز هستند ، که باعث می شود به سلولهای انسانی متصل شود و باعث عفونت شود.

در حالی که تیم آکسفورد از فرآیند بیوشیمیایی متفاوتی استفاده می کند ، هدف یکسان است: هدف این سه واکسن این است که بدن را فریب دهند و در نتیجه برای جلوگیری از اتصال آن به سلول ها ، یک واکنش ایمنی ایجاد کند که این ویروس کرونا را به خاطر بسپارد.

اینکه این پاسخ ایمنی چه مدت دوام خواهد آورد هنوز کاملاً مشخص نیست ، اما محققان به طور فزاینده ای خوش بین هستند که واکسن ها پس از دوز توصیه شده تا یک سال ، اگر بیشتر از آن نمانند ، م remainثر خواهند بود.


ایمونولوژیست: “روزهای تاریکی در راه است”

15:55

تیم آکسفورد روز پنجشنبه گفت که اگرچه آزمایشات هنوز اثبات نشده اند ، همانطور که Pfizer و Moderna اعلام کرده اند ، آنها از نتایج “راضی” هستند و امیدوارند که داده های فاز 3 خود را داشته باشند تا با بقیه سرعت بیشتری بگیرد. در هفته های آینده

پروفسور اندرو پولارد ، محقق ارشد آکسفورد در زمینه واکسن ها ، گفت که این خبر دلگرم کننده است ، اما “ما هیچ عجله ای نداریم”.

وی اصرار داشت که آکسفورد و AstraZeneca “در رقابت با سایر توسعه دهندگان نیستند – آنچه ما در تلاش هستیم انجام دهیم این است که اطمینان حاصل کنیم داده های بسیار با کیفیتی داریم … هنگامی که آنها آماده شوند ، سپس نتایج موقت ارائه خواهیم کرد.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی