[ad_1]

اگر رئیس آژانس فدرال ناظر بر انتقال قدرت در روزهای آینده برای آزادسازی بودجه و دسترسی به آژانس ها حرکت نکند ، تیم انتقالی بایدن-هریس در حال بررسی اقدامات قانونی است.

“ما معتقدیم زمان آن فرا رسیده است که مدیر GSA بلافاصله تاسیس کند جو بایدن و کامالا هریس به عنوان رئیس جمهور منتخب و معاون رئیس جمهور منتخب ، “یک مقام انتقال ناشناخته بایدن-هریس دوشنبه شب طی یک جلسه تلفنی تلفنی با خبرنگاران گفت.

این مقام مسئول در پاسخ به این س ifال که آیا تیم انتقال می تواند اقدامات قانونی را برای سرعت بخشیدن به مکانیک انتقال مدنظر قرار دهد ، پاسخ داد: گزینه های زیادی در این میز وجود دارد ، اقدامات قانونی قطعاً امکان پذیر است ، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد که ما در حال بررسی آنها هستیم.

CBS News و چندین خبرنامه دیگر برای شرکت در این فراخوان دعوت نشده اند ، اما یک مقام رسمی انتقال پیشنهادات را تأیید کرده است.

اداره خدمات عمومی (GSA) مسئول نظارت بر انتقال ریاست جمهوری ، از جمله دسترسی به فضای دفتر واشنگتن برای برنده ، و همچنین دسترسی آسان به همه آژانس های فدرال است تا “تیم های بررسی” استخدام شده توسط نامزد برنده بتوانند بازدید از آژانس ها را برای ملاقات با مقامات شغلی و تعیین تغییرات بالقوه در سیاست انجام دهید.

دفتر انتقالی بایدن-هریس از اواخر تابستان مطابق با قوانین فدرال که نحوه انتقال آرام و مسالمت آمیز قدرت را تعیین می کند ، فعالیت می کند.

طبق قانون ، مدیر GSA ، امیلی مورفی ، منصوب به دولت ترامپ ، نقش مهمی را بازی می کند ، هرچند به ندرت مورد بحث قرار می گیرد: او مسئول امضای اسناد انتقال میلیون دلاری و دسترسی به فضای اداری و تجهیزات برای شروع مراحل نهایی انتقال است.

در اصل ، این به عنوان یک رسمیت رسمی دولت فدرال به عنوان برنده مسابقه ریاست جمهوری عمل می کند.

اما فعلاً مورفی تکان نمی خورد.

روز یکشنبه ، آژانس گفت که موقعیت آن تغییر نکرده است و هنوز هم نمی تواند برنده مسابقه ریاست جمهوری را تعیین کند.

پیش از این ، آژانس گفته بود مورفی “پس از مشخص شدن برنده براساس روند تعیین شده در قانون اساسی ، نامزد موفق آشکار را شناسایی می کند.” وی افزود که تاکنون آژانس “تمام الزامات قانونی تحت را رعایت کرده است [Presidential Transition Act] برای این چرخه انتخابات و ادامه خواهد داد. “

دستیاران رئیس جمهور منتخب بایدن روز دوشنبه اظهار ناامیدی کردند که رئیس جمهور از کناره گیری خودداری کرد و انتقال را به تأخیر انداخت. آنها خاطرنشان كردند كه تأخیر نادر در شروع مراحل بعدی انتقال باعث شد كه تیم بایدن نتواند به اطلاعات طبقه بندی شده در مورد پرسنل امنیت ملی دسترسی پیدا كند. شروع بررسی اصول برای بهترین انتصابات دولتی. همکاری با وزارت امور خارجه برای کمک به تسهیل تماس رهبران خارجی برای استقبال از آنها. و دسترسی به امکانات امن.

دستیاران همچنین روز دوشنبه اظهار داشتند که این بدان معناست که آقای بایدن و دستیارانش هنوز نمی توانند جزئیات کامل عملیات پیچش سرعت ، برنامه استقرار پیچیده پنتاگون را بیاموزند. واکسن کووید 19.

بو اریکسون و ربکا کاپلان در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر