[ad_1]

دانشجویان بین المللی کمتری در کالج ها و دانشگاه های آمریکایی در نتیجه شیوع ویروس کرونا ثبت نام می کنند که می تواند منجر به مشکلات مالی م institutionsسسات آموزش عالی کشور شود.

بر اساس گزارش جدیدی که روز دوشنبه توسط موسسه آموزش بین المللی (IIE) منتشر شد ، کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده در ترم پاییز سال 2020 ، 16 درصد دانش آموزان بین المللی کاهش یافته اند که شامل دانشجویانی است که در دانشگاه های خود تحصیل می کنند یا به صورت آنلاین ثبت نام می کنند.

در سال تحصیلی 2019-2020 ، 1،075،496 دانشجوی خارجی در م institutionsسسات آمریکایی تحصیل می کنند. این پاییز 903،417 نفر وجود داشت.

IIE بیش از 700 موسسه را مورد بررسی قرار داد کووید -19تأثیر بر سوابق بین المللی.

بر اساس این گزارش ، کاهش دانشجویان جدید بین المللی حتی شدیدتر است ، 43 درصد در پاییز سال 2020. این مطالعه نشان داد که تقریباً 40،000 دانشجوی بین المللی ثبت نام خود را برای دوره آینده موکول می کنند. این یافته ها می تواند مانع مالی دیگری برای موسسات آموزش عالی ایالات متحده باشد ، که به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا در حال حاضر تحت تأثیر کاهش تعداد دانشجویان آمریکایی قرار دارد.

میرکا مارتل ، رئیس تحقیق ، ارزیابی و آموزش IIE گفت: “این کاهش عمدتا به COVID-19 مربوط می شود.” “ما دریافتیم که محدودیت های کلی سفر به دلیل COVID-19 و سایر عواملی که کنترل این مسسات خارج از عامل این کاهش هستند.”

بر اساس این گزارش ، در سال 2019 ، دانشجویان بین المللی حدود 44 میلیارد دلار به اقتصاد ، تحصیل و سایر هزینه های ایالات متحده کمک کردند.

افزایش خستگی

کاهش قابل توجه ضبط بین المللی زمانی اتفاق می افتد که اشتیاق عمومی برای یادگیری از راه دور ضعیف شود. چشم انداز شروع یک دانشجوی تازه کار در کالج زوم دانشجویان را بر آن داشته است که پذیرش را به تعویق بیندازند و یا درخواست خود را برای یک دوره بعدی به تأخیر بیاندازند.

برخی از مشاوران راهنمایی توصیه می کنند که تحصیل را به یک سال موکول کنید تا دانش آموزان تجربه کالج سنتی داشته باشند.

طبق یک تحلیل دیگر ، انتظار یک سال یا بیشتر برای شروع یا فارغ التحصیلی از دانشگاه می تواند یک اشکال داشته باشد. این مطالعه نشان داد که وجود دارد هزینه های پنهان عقب راندن دانشکده یک سال در طول بیماری همه گیر ، توضیح می دهد که این می تواند برای دانشجوی سال اول تحصیل در حدود 90،000 دلار درآمد مادام العمر هزینه کند ، و باعث کند شدن حرفه او شود.

بر اساس دفتر آموزش و فرهنگ وزارت امور خارجه ایالات متحده و IIE Open 2020 ، در سال تحصیلی 2019-2020 ، قبل از اینکه همه گیر ویروس کرونا در ایالات متحده ادامه یابد ، ثبت نام بین المللی در کالج ها و دانشگاه های آمریکایی تقریباً 2٪ کاهش یافته است. د – گزارش مبادله آموزشی بین المللی ، منتشر شده در روز دوشنبه.

خارج از سال

مارتل انتظار دارد که سال 2020 میلادی در نتیجه بیماری همه گیر ، یک سال تعطیل برای کالج ها و دانشگاه ها باشد. با این حال ، بیشتر موسسات مورد بررسی ، 64٪ ، هنوز هم قصد دارند برای جذب دانشجویان بین المللی در همان سطح یا حتی بالاتر از سطح قبلی سرمایه گذاری کنند.

مارتل گفت: “موسسات هنوز بر دانشجویان بین المللی متمرکز هستند.”

با این حال ایالات متحده جذابیت خود را برای نامزدهای دانشگاهی خارج از کشور از دست نداده است. همچنان مقصد اصلی تحصیلات عالی برای دانشجویان بین المللی است.

بر اساس این گزارش ، برای سال تحصیلی 2019-2020 بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی مورد استقبال چین قرار گرفتند و پس از آن هند قرار گرفت. رشته های تحصیلی STEM همچنان محبوب ترین هستند و بیش از نیمی از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده رشته های علوم و فناوری را دنبال می کنند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر