جارد پولیس ، فرماندار کلرادو می گوید که آزمایش COVID-19 مثبت است


جارد پولیس ، فرماندار کلرادو ، روز شنبه گفت که هم او و هم شریک زندگی اش ، مارلون ریس ، آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کردند. طبق شنبه ، شب شنبه ، هر دو فرماندار و اولین آقا علامت نداشتند بیانیه از دفتر فرمانداری

پولیس گفت: “من و مارلون تاکنون احساس خوبی داریم و حال خوبی داریم.” “هیچ فرد یا خانواده ای از این ویروس در امان نیست. من از هر کلرادو می خواهم که محتاط باشد ، تعاملات عمومی را محدود کند ، در ملاقات عمومی ماسک بزند ، یک متر دور بایستد و دست های خود را مرتب بشویید.”

در بیانیه آمده است که این سیاست از راه دور کار خواهد کرد.

به گفته وزارت بهداشت عمومی ایالت کلرادو از ابتدای شیوع همه گیر ، بیش از 225000 مورد گزارش داده و بیش از 2500 نفر جان خود را از دست داده اند.

پولیس به تعدادی از سیاستمداران ارشد ایالات متحده که آزمایش COVID-19 مثبت دارند ، می پیوندد ، لیستی که شامل رئیس جمهور دونالد ترامپ و چندین فرماندار دیگر است. قبل از آن ، فرماندار وایومینگ مارک گوردون، رالف نورتهام ، فرماندار ویرجینیا ، مایک پارسون ، فرماندار میسوری و کوین شیلد ، فرماندار اوکلاهما نتایج مثبت آزمایش را اعلام کردند.

براساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده بیش از 13،235،500 مورد COVID-19 را گزارش کرده و حداقل 266،000 نفر جان خود را از دست داده اند.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*