جاستین تیمبرلیک برای نوجوانان مبتلا به فلج مغزی یک ون صندلی چرخدار 35000 دلاری خریداری می کند


جیک استیت به دلیل نشاط و شادی در موریستاون تنسی شناخته می شود. جیک ، که دچار فلج مغزی است ، اغلب بیرون از صندلی چرخدار خود با علامتی که روی آن نوشته شده است “عزیزم ، اگر خوشحال هستی” می نشیند. این هفته ، جوان 17 ساله فقط خوشحال نبود – او وجد داشت.

جیک به عنوان یک مشهور محلی شناخته می شود و شهر می خواست از او به خاطر مثبت بودنش تشکر کند. پدر جیک ، تیم شیلد ، کهنه سربازی و تنها سرپرست پسرش است.

طبق گفته WVLT شعبه CBS ، استیت پس از سالها مجبور شدن پسرش را از داخل وانت خارج کند و کار خود را در دستان خود از دست بدهد. پدر گفت: “من فقط نگرانم كه نگذارم او برود. بنابراین من مجبور می شوم جراحی شوم یا برای رفع آن روشی را انجام دهم.”

screen-shot-2020-11-11-30-at-12-50-00-pm.png
جیک استیت معمولاً در بیرون با تابلویی که روی آن نوشته شده است: “عزیزم ، اگر خوشحال هستی” می نشیند. او هفته گذشته بیش از همه خوشحال بود – از اینکه جاستین تیمبرلیک یک ون قابل دسترسی به صندلی چرخدار به او داده بود بسیار سرخوش بود.

WJHL


برای کمک به خانواده ، شهر شروع به جمع آوری پول برای یک وانت جدید قابل دسترسی با ویلچر کرده است که ورود و خروج جیک از ماشین را بدون زورگویی به پدر آسان می کند. مایکل ابوت جونیور بازیگر که اهل موریستاون است اما اکنون در نیویورک کار می کند ، جمع آوری کمک مالی را آغاز کرده است که طبق گفته WVLT در طی چند روز هزاران دلار جمع شده است.

با این حال ، جمع آوری سرمایه هنوز کافی نبود – یعنی تا زمانی که یک اهدا کننده یک ستاره بزرگ و یک همکار از تنسی ظاهر شد. طبق گزارش WJHL ، جاستین تیمبرلیک مستقر در ممفیس ، وانت استیتس را به قیمت 35000 دلار خریداری كرد

استیت به WJHL گفت: “او داستان را جلب کرد و فقط از آنچه که در این مورد اتفاق می افتد بسیار تحت تأثیر قرار گرفت. او می خواست دست دراز کند و تصمیم بگیرد که می خواهد وانت را برای یعقوب و نیازهایش بخرد.” چهارشنبه گذشته ، تیمبرلیک خواستار افزایش خصوصی استیتس برای به اشتراک گذاشتن خبرهای خوب شد.

شیلد گفت: “این فقط یک نعمت بزرگ بود که می توانستم با این آقا صحبت کنم تا او بتواند با جیک ملاقات کند و آنچه را که نیاز دارد ببیند.”

تنها چند ساعت بعد ، وانت جدید در کنار خانه آنها متوقف شد و پس از آن رژه برگزار شد. این آرم با آرم آلاباما تزئین شده بود ، زیرا جیک طرفدار پر و پا قرص سرخ است.

شیلد گفت: “این زندگی من را بسیار راحت تر خواهد کرد ، زیرا افراد زیادی نیستند که بتوانند آن را تحویل بگیرند و آن را همانطور که باید در ون قرار دهند.” “این باعث می شود که زندگی ما بسیار راحت تر باشد ، به دلیل استقلال او در حال حاضر به عنوان یک جوان.”

به گزارش WJHL ، اکنون که تیمبرلیک وانت را مستقیماً خریداری کرده است ، پول جمع شده توسط جامعه مستقیماً به استیتس می رود.

شیلد گفت: “خدا همیشه به ما عنایت کرده است ، و ما ایمان خود را حفظ می کنیم و هر روز سپاسگزار هستیم.” “این معنی واقعی شکرگذاری است … و این برای خانواده ما یک نعمت است که باعث می شود ما آرامش و آرامش بیشتری داشته باشیم و نگران نباشیم. شگفت آور است. بسیار فروتن است.”

جیک کلمات ساده ای برای داستان خود داشت: “این یک نعمت بود و خدا رحمت کند.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*