جانی دپ در آنجا حق رای دادن “Fantastic Beasts” وجود دارد


پس از اینکه جانی دپ بازیگر گفت که به درخواست استودیو ، حق رای دادن را ترک خواهد کرد ، فیلم “جانوران خارق العاده” هری پاتر شخصیت Gellert Grindelwald را بازسازی خواهد کرد. این خبر چند روز پس از آن صادر شد كه قاضی انگلیس دادخواست افترا دپ علیه یك ناشر انگلیسی را رد كرد.

“من می خواهم به شما اطلاع دهم که از طرف برادران وارنر. دپ در اینستاگرام نوشت: “از من خواسته شد از نقش خودم در نقش گریندل والد در فیلم Fantastic Beasts کنار بروم و من به این درخواست احترام گذاشتم و موافقت کردم.”

سخنگوی برادران وارنر در بیانیه ای برای CBS News. تأیید کرد که دپ دیگر با این نقش ارتباط ندارد: “با تشکر از جانی برای کار او در این فیلم ها. Fantastic Beasts 3 در حال حاضر در حال تولید است و نقش گلرت گریندل والد دوباره کار می شود. این فیلم در تابستان سال جاری در سینماهای جهان آغاز خواهد شد 2022. “

دپ از روزنامه های News Group ، ناشر روزنامه The Sun ، به دلیل انتشار مقاله ای در توصیف وی به عنوان “همسر کتک” شکایت کرده است. این داستان که در سال 2018 اتفاق افتاده است ، به طور مفصل درباره رابطه جنجالی این بازیگر و همسر سابقش امبر هرد می گوید. در حکمی روز دوشنبه ، قاضی دادگاه عالی ، اندرو نیکول ادعاهای افترا De دپ را رد کرد و گفت که او معتقد است مقاله “اساساً درست” است.

نیکول نوشت: “من شواهد او را در مورد ماهیت حملاتی که علیه او انجام داد قبول می کنم. آنها باید وحشتناک باشند. من می پذیرم که آقای دپ او را با زندگی ترساند.”

دپ این ادعا را رد كرد و روز جمعه گفت كه قصد دارد به این تصمیم اعتراض كند. وی نوشت: “تصمیم سورئال دادگاه انگلستان تغییری در تلاش من برای گفتن حقیقت ایجاد نخواهد کرد و من تأیید می کنم که قصد تجدیدنظر خواهی دارم”. “عزم من همچنان ثابت است و قصد داشتم ثابت كنم كه اتهامات عليه من صحيح نبوده است. زندگي و حرفه من از اين مقطع زماني مشخص نخواهد شد.”

مجموعه حقوقی هری پاتر “جانوران خارق العاده و کجا می توان آنها را پیدا کرد” زندگی جادوگر جوان نیوت اسکامندر را به تصویر می کشد در حالی که او و گروه دیگر از موجودات جادویی سعی در نجات دنیای جادوگر در برابر جادوگر تاریک گریندل والد دارند. گریندل والد که یک جادوگر مرموز اما قبلاً شکست خورده در فیلم های اصلی هری پاتر بود ، در فرانچایز Fantastic Beasts به عنوان آنتاگونیست اصلی بازی می کند ، نقشی که اکنون دوباره ساخته خواهد شد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*