جزئیات قرعه کشی/ثبت نام خودروهای جدید از ۲۵ شهریور آغاز می شود * صحت نیوز


سخنگوی صنعت، فلزات و تجارت وارت از ثبت نام مرحله سوم فروش خودرو به عنوان سامانه جامع توزیع خودرو از روز چهارشنبه (۲۶ فروردین) خبر داد و از متقاضیان ظرف سه روز و به موقع بودن آنها خبر داد. ثبت نام.

امید کلیباف در گفت و گو با سرخط نیوز با اعلام این خبر گفت: در دور سوم فروش خودرو به صورت قرعه کشی به صورت تقریبی 60 هزار خودرو عرضه می شود. 50 درصد ظرفیت مرد جوان را بکش من 20 ظرفیت قرعه کشی برای خودروهای دست دوم (بالای 10 درصد مندرج در قانون فعلی 1401) اختصاص خواهد یافت.

آه استلام از دفتر مرکزی سوق بری آمتیکتان بری ترکی فرسوده

سخنگوی وزارت امنیت با بیان اینکه در سومین فروش و قرعه کشی خودروهای یکپارچه شاهد خروج خودروی دیگری از قرعه کشی خواهیم بود، گفت: مدیریت حمل و نقل و سوخت متقاضیان در جایگزینی خودرو لحاظ شده است.

وی افزود: آرامش خود را حفظ کنید و قیمت خودرو را در بازار کاهش دهید. Акку Антай барбиркай برای خودروهای پرطرفدار، نتایج مثبت فروش و قرعه کشی با هم ترکیب می شوند. تا پایان سال تمام ماشین آلات با افزایش تولید از قرعه کشی خارج می شوند.

کلیباف در پایان گفت: برای اولین بار در سال های اخیر خودروهای سنگین (برای اشباع بازار) توسط ایران خودرو به صورت فروش فوق العاده به فروش می رسد.

پیش از این معاون واحد حمل و نقل وزارت حمل و نقل با بیان اینکه در هفته جاری سومین دوره فروش خودرو در قالب سامانه یکپارچه توزیع خودرو برگزار می شود، گفت: 70 درصد از انواع محصولات خودرویی خواهد بود. فروخته شد. در فرآیند قرعه کشی شرکت کرده و با ادامه روند مونتاژ خودرو ناقص، نیازمند آماده سازی زنجیره تامین برای افزایش تولید و استفاده از سامانه واردات برای تنظیم بازار و انتقال فناوری به کشور، نحوه ارائه آن به صورت یکپارچه هستیم. سیستم فروش سال پایان برای تولید

حتما بخوانید:
خسارت اولیه سیل به بناهای تاریخی در سه استان

انتهای پیام

Leave a Comment