جمعه سیاه برنامه های پیشنهادی در Walmart


کووید -19 محدودیت ها سنت های تعطیلات را تغییر می دهد ، اما دست نخورده باقی می ماند: معامله جمعه سیاه. در زیر پنج تخفیف قابل توجه از بخش معاملات تعطیلات Walmart.com آورده شده است. این کیت ها ترکیبی از دستگاه های سنتی با وضوح بالا و تلویزیون های هوشمند هستند.

بیشترین کاهش قیمت که در اینجا خواهید یافت شمال 150 دلار است. کوچکترین آنها نزدیک به 50 دلار است. همه کیت های ارائه شده از طریق تحویل دو روزه رایگان در دسترس هستند. در حالی که می توانید از تجربه کمپینگ در مقابل یک فروشگاه بزرگ معاملات تعطیلات لذت ببرید ، می توانید با دانستن این موضوع ، به ویژه در این فصل تعطیلات لازم نیست تمام قیمت های ارائه شده ما در زمان انتشار فعلی است.

تلویزیون هوشمند Sanyo 65 اینچ 4K Ultra HD LED

جمعه سیاه-تلویزیون-sanyo.jpg

سانیو از طریق والمارت


والمارت که معمولاً به قیمت 498 دلار فروخته می شود ، می گوید این تلویزیون LED هوشمند 65 اینچی Sanyo تا 398 دلار مارک دارد – پس انداز عالی 100 دلار. در خارج از جعبه ، 4K Ultra HD FW65R70F آماده ارائه خدمات و برنامه های کاربردی مورد علاقه شما از جمله Netflix است و همراه با یک کنترل از راه دور Roku. اگر رژیم رسانه ای شما شامل تلویزیون بی سیم و تلویزیون کابلی است ، دیگر این کیت تمام شده است: این اتصال با جعبه های کابل ، آنتن ، سیستم های بازی ویدیویی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

تلویزیون ال ای دی 50 اینچ 4K Ultra HD RCA

جمعه سیاه-تلویزیون-rca.jpg

RCA از طریق Walmart


اگر به دنبال معامله و همچنین تلویزیونی هستید که فقط می خواهد تلویزیون شود ، این ممکن است برای شما مناسب باشد. این کیت 50 اینچ RCA LED (مدل RLDED5098-UHD) که توسط Walmart به عنوان “خرید ویژه” طبقه بندی شده است ، از 329.99 دلار تا 219.99 دلار علامت گذاری شده است. این تلویزیون سنتی با وضوح 4K Ultra HD نوید یک تصویر زنده را می دهد. همراه با کنترل از راه دور و دارای یک تیونر دیجیتال داخلی و چهار درگاه HDMI. علاوه بر این ، یک تن فضا مصرف نمی کند – تلویزیون RCA را می توان روی میز قرار داد یا بر روی دیوار نصب کرد.

تلویزیون هوشمند Vizio 50 اینچ 4K Ultra HD LED

جمعه سیاه-تلویزیون-vizio.jpg

چشم انداز از طریق والمارت


به گفته والمارت ، Vizio M506x-H9 50 اینچی فقط در نمایندگی موجود است. تلویزیون هوشمند 4K Ultra HD با عنوان “خرید ویژه” 299 دلار در مقایسه با 349.99 دلار قیمت گذاری شده است. تلویزیون LED دارای سیستمی به نام SmartCast است که به شما امکان می دهد کانال ها و برنامه های اصلی جریان از جمله Netflix را مشاهده و کشف کنید. این تلویزیون می تواند با Amazon Alexa ، Apple HomeKit و Google Assistant کار کند – بهتر این که خانه هوشمند شما هوشمندتر شود. همچنین می تواند محتوا را مستقیماً از دستگاه Apple یا Android شما پخش کند.

عصای 50 اینچی تلویزیون LED 4K Ultra HD

جمعه سیاه-تلویزیون-اسکپرت.jpg

عصا از طریق والمارت


این یک پیشنهاد جالب توجه دیگر است: تلویزیون ال ای دی 50 اینچی Scepter U515CV-U از 279.99 دلار تا 199.99 دلار علامت گذاری شده است. با تخفیف ، شما یک تصویر 4K Ultra HD دریافت می کنید. این “خرید ویژه” از Walmart یک تلویزیون سنتی است. دارای پایه چرخشی است اما می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد. همراه با کنترل از راه دور و دارای سه اتصال HDMI و یک درگاه USB است.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*