جمعه سیاه چه بخریم: بهترین و بدترین محصولات برای معاملات


موج جدیدی از قفل های COVID-19 مغازه ها و رستوران ها را بسته است ، اما این بدان معنا نیست که معاملات جمعه سیاه نیز بسته شده است. آنها در آنجا هستند و خواه خرید اینترنتی داشته باشید یا (در موارد نادر) می توانید جمعیت جسورانه ای داشته باشید ، نقل قول های جستجو و همچنین مواردی برای جلوگیری از آن وجود دارد.

قبل از اینکه وارد لیست خود شوید و کارت اعتباری خود را بیرون بیاورید ، مهم است که هر دلار به سختی کار کنید – به خصوص اگر ویروس کرونا بودجه تعطیلات شما را کاهش داده باشد.

خبر خوب: فروش بسیاری از اوایل آغاز می شود که همین حالا می توانید معاملات عالی انجام دهید. بد: تشخیص اینکه چه فروشی را باید از دست داد دشوار است.

بهترین چیزها برای خرید جمعه سیاه

وسایل آشپزخانه

خدایا ، در اینجا یک نکته داخلی وجود دارد: خرده فروشان معمولاً قبل از تعطیلات وسایل آشپزخانه را ذخیره می کنند … و آنها به راهی برای خلاص شدن سریع از موجودی کالا نیاز دارند. به همین دلیل جمعه سیاه فرصت خوبی برای جستجوی معاملات اجاق های هوشمند ، قهوه سازها ، مخلوط کن ها ، اجاق های توستر ، سرخ کن های عمیق و موارد دیگر است.

منگنه آشپزخانه ای که برای جمعه سیاه به فروش می رسد: میکسر ایستاده. اگر تا جمعه سیاه فروش ندارید ، معمولاً می توانید روی لغو معامله در Cyber ​​Monday حساب کنید. تعجب نکنید اگر KitchenAid بعنوان مثال ، در سال 2019 و 2018 برخی از مدل های شاخص خود را به بازار عرضه کند.

صفحه سبز مخصوص
ظروف آشپزخانه معمولاً آخر هفته های جمعه سیاه و روزهای بعد به فروش می رسند.

مطبوعات پورتلند هرالد / گتی ایماژ


الکترونیک

اگر به دنبال مجموعه ای جدید از هدفون ، لپ تاپ یا ساعت هوشمند هستید ، Black Friday ممکن است زمان دستیابی به بهترین معاملات باشد ، به شرطی که قلب خود را برای یک مدل خاص تعیین نکنید. اپل به طور سنتی یک رویداد بزرگ فروش را آغاز می کند که از جمعه سیاه شروع می شود و چهار روز به طول می انجامد. این مارک – که در اکثر سال با پیشنهادات یا گزینه های سطح پایین دقیقاً شناخته نشده است – حتی تمایل دارد کارت های هدیه خود را از این پنجره به فروش برساند. با این حال ، بسیاری از معاملات الکترونیکی دیگر ممکن است از مارک های کمتر شناخته شده انجام شود.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*