جمعه سیاه چه بخریم: کارت های هدیه؟ ابزارک ها؟ بهترین و بدترین محصولات برای معاملات


موج جدید محاصره COVID-19 مغازه ها و رستوران ها را بسته است ، اما این بدان معنا نیست که معاملات جمعه سیاه متوقف شده است. آنها در آنجا هستند و خواه خرید اینترنتی داشته باشید و هم بخواهید و می توانید جمعیت را جرات کنید ، پیشنهادهایی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید و همچنین پیشنهادهایی که باید از آنها جلوگیری کنید.

قبل از اینکه لیست خود را افزایش دهید و کارت اعتباری خود را بیرون بیاورید ، مهم است که هر دلار هرچه بیشتر کار کند – به خصوص اگر ویروس کرونا کیف پول شما را فشار داده باشد. دانستن اینکه آیا اکنون باید کارت هدیه را تحویل بگیرید یا در عرض چند هفته می توانید راهی طولانی برای به حداکثر رساندن بودجه تعطیلات خود ایجاد کنید.

خبر خوب: فروش بسیاری از اوایل آغاز می شود که همین حالا می توانید معاملات عالی انجام دهید. بد: تشخیص اینکه چه فروشی را باید از دست داد دشوار است.

بهترین چیزها برای خرید جمعه سیاه

وسایل آشپزخانه

خدایا ، در اینجا یک نکته داخلی وجود دارد: خرده فروشان معمولاً قبل از تعطیلات وسایل آشپزخانه را ذخیره می کنند … و آنها به راهی نیاز دارند تا به سرعت از موجودی موجودی خلاص شوند. به همین دلیل جمعه سیاه فرصت خوبی برای جستجوی معاملات اجاق های هوشمند ، قهوه سازها ، مخلوط کن ها ، اجاق های توستر ، سرخ کن های عمیق و موارد دیگر است.

منگنه آشپزخانه ای که برای جمعه سیاه به فروش می رسد: میکسر ایستاده اگر توسط جمعه سیاه فروخته نشود ، معمولاً می توانید روی خراب کردن معامله روز دوشنبه سایبر حساب کنید. تعجب نکنید اگر KitchenAid بعنوان مثال ، در سال 2019 و 2018 برخی از مدل های شاخص خود را به بازار عرضه کند.

صفحه سبز مخصوص
ظروف آشپزخانه معمولاً آخر هفته های جمعه سیاه و روزهای بعد به فروش می رسند.

مطبوعات پورتلند هرالد / گتی ایماژ


الکترونیک

اگر به دنبال مجموعه ای جدید از هدفون ، لپ تاپ یا ساعت هوشمند هستید ، Black Friday ممکن است زمان دستیابی به بهترین معاملات باشد ، به شرطی که قلب خود را برای یک مدل خاص تعیین نکنید. اپل به طور سنتی یک رویداد بزرگ فروش را آغاز می کند که از جمعه سیاه شروع می شود و چهار روز به طول می انجامد. این مارک – که در اکثر سال ها با پیشنهادات یا گزینه های سطح پایین دقیقاً شناخته نشده است – حتی تمایل دارد کارت های هدیه خود را از این پنجره به فروش برساند. با این حال ، بسیاری از معاملات الکترونیکی دیگر ممکن است از مارک های کمتر شناخته شده انجام شود.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*