جورج کلونی: روی زمین


در هیجان آینده نگرانه آسمان نیمه شب ، جورج کلونی دانشمندی تنها است که سعی می کند هنگام مراقبت از یک کودک کوچک ، به فضانوردان دور از زمین که دیگر قابل سکونت نیست ، هشدار دهد.

برای این فیلم ، کلونی ریش ریش کرد ، لاغر شد و کلاه کارگردان خود را پوشید.

جورج کلونی-آسمان-نیمه شب-نتفلیکس -1280.jpg
جورج کلونی در آسمان نیمه شب.

نت فلیکس


خبرنگار تریسی اسمیت گفت: “شما خیلی نقش بازیگری را به عهده نگرفته اید.” “چه چیزی در مورد این پروژه جذاب بود که تصمیم گرفتید کارگردانی کنید و در آن عمل کند؟ ”

کلونی گفت: “من این قسمت را دیدم و فکر کردم ، این قسمت واقعاً عالی است.” “و سپس من ایده ای برای چگونگی بیان داستان داشتم ، بنابراین با Netflix تماس گرفتم و گفتم ،” شما می دانید ، من فکر می کنم من ایده ای در مورد آن دارم. ” ”

این فیلم در سالن های سینما و شبکه نتفلیکس در 23 دسامبر هم قدرتمند است و هم تأثیرگذار. کلونی سال گذشته ، درست قبل از خاموش شدن دنیای واقعی ، آن را فیلمبرداری کرد.

اسمیت با کلونی در خانه اش در لس آنجلس ملاقات کرد ، جایی که او چند ماه گذشته را با همسرش ، وکیل مدافع حقوق بشر ، آمل کلونی ، دو فرزندشان و زمان زیادی را در آغوش داشت.

آیا از حضور در خانه همیشه لذت می برید؟ اسمیت پرسید.

وی پاسخ داد: “خوب ، ببین: نه ، البته نه”. “مدتی است که من کار نمی کنم ، می دانید ، روزانه 15 بار لباس های شسته شده و کف های پاک شده و ، می دانید ، همه درهای اینجا ، من نقاشی می کردم! می دانید ، من همیشه می گویم که در سال 1964 احساس می کردم مادرم هستم.” چون او دو فرزند داشت و هیچ کمکی نکرد. و من نمی دانم که چگونه او اکنون این کار را انجام داده است. من بیشتر از هر زمان دیگری با او همدردی دارم. ”

george-clooneys-doors-620.jpg
جورج کلونی نتایج پروژه نقاشی درب خود را به خبرنگار تریسی اسمیت نشان می دهد.

اخبار CBS


و حتی موهای خودش را کوتاه می کند. او گفت: “اوه. من 25 سال است که خودم موهایم را کوتاه می کنم.”

“بنابراین این هیچ ارتباطی با قرنطینه ندارد؟”

“نه. نگاه کن ، موهای من واقعاً مانند کاه است ، می دانی؟ و کوتاه شدن آن بسیار آسان است. شما نمی توانید خیلی اشتباه کنید. به همین دلیل سالها پیش من چیزی به نام Flowbee را خریداری کردم ، که وقتی ما بچه بودیم -”

“تو نیستی!” اسمیت گفت. “تبلیغات؟”

“بله. همراه جاروبرقی و ناخن گیر است؟ بله. من هنوز آن را دارم. او لبخند زد:” من الان با همسرم این کار را نمی کردم …! “

در صورت دنبال کردن ، کلونی (و موهایش Flowbeeed) بیش از چهار ده فیلم ساخته و در این راه دو جایزه اسکار گرفته است.

او ابتدا به عنوان پزشک در سریال NBC “ER” به عنوان پزشک شناخته شد ، اما بعید بود یک شبه موفق شود. او پس از ترک خانه خود در کنتاکی و کمی بیشتر از پیراهن در پشت ، سالها در هالیوود مبارزه کرد. وی گفت: “سال 1982 بود که می خواستم به لس آنجلس بروم.” “من یک مونت کارلو 76 ساله را مورد ضرب و شتم قرار داده بودم ، روی آن زنگ زده بود. من آن را پر از روغن کردم و بنزین را چک کردم و به مدت سه روز آن را بیرون آوردم. من آن را خاموش نکردم چون می ترسیدم نتوانم آن را دوباره روشن کنم. و من به اینجا رسیدم ، خراب شد و من دوچرخه سواری کردم و یک سال و نیم در ممیزی های سراسر شهر سوار شدم.

او اکنون 59 ساله و میلیونر است و به کار در بنیاد کلونی برای عدالت ادامه می دهد که حاصل کار وی در مکانهایی مانند سودان جنوبی بود.

اما آسمان نیمه شب یکی از سخت ترین شغل های او تا به امروز بود. این صحنه ، جایی که او از دختر کوچک جدا شده است ، در طوفان برفی قطب شمال فیلمبرداری شده است.

نیمه شب-طوفان قطب شمال-620.jpg
جورج کلونی به همراه کاویلین اسپرینگال در شرایط موذی زیر صفر در ایسلند فیلمبرداری کردند.

نت فلیکس


کلونی گفت: “هفته اول فیلمبرداری بود.” “ما در ایسلند بودیم ، بنابراین بیرون رفتیم ، 40 درجه زیر صفر و شدت 70 ، 80 مایل در ساعت. و من بدون عینک کارهایی را انجام می دادم تا پلک های من کمی بیش از یک دقیقه یخ بزند. بنابراین ، من فقط می توانم آنقدر کار کنم. زمان ، سپس مجبور شدم وارد شوم و آنها یک سشوار گرفتند و مژه هایم را باز کردند تا بتوانم به بیرون برگردم. “

به نظر می رسد یک فیلم اکشن است ، اما کلونی می گوید که این واقعاً مربوط به نیاز مردم به اتصال ، در جهان یا فقط در یک اتاق است.

اسمیت گفت: “من می گویم یکی از موضوعات فیلم این است که ایده داشتن شخصی برای مراقبت می تواند شما را پشتیبانی کند.”

“بله بله.”

آیا در زندگی شما شخصی وجود دارد که به تغییر اوضاع اهمیت دهد؟

وی پاسخ داد: “بله. شکی نیست که حضور امل در زندگی من همه چیز را تغییر داده است ، در این باره هیچ سوالی وجود ندارد.” “اولین بار بود که هر کاری که او می کرد و همه چیز در اطراف او برای من بی نهایت مهمتر از هر چیز بود.

“و سپس ما این دو بند را داشتیم و کاملاً کامل است و چیزی است که من اصلاً نبودم – من آن را نمی دیدم که بیاید. بنابراین ، می دانید ، ما هرگز هنگام ازدواج بیرون از خانه صحبت نکردیم. گفتن بله مدت زیادی طول کشید. من حدود 20 دقیقه روی زانو بودم و سرانجام گفتم: “ببین رانم را دور می اندازم.” ما این داستان را برای پدر و مادرش تعریف کردیم و آنها گفتند: “ران او مشکلی دارد؟”

جورج کلونی-مصاحبه -620.jpg
جورج کلونی بازیگر-کارگردان.

اخبار CBS


“و ما هرگز در مورد کودکان صحبت نکردیم. و سپس یک روز فقط گفتیم ،” شما چه فکر می کنید؟ “” شما می دانید ، سپس ما به دکتر می رویم و ، می دانید ، شما یک سونوگرافی انجام می دهید و دوست دارید ، “هی ، شما یک پسر پیدا کردید.” من گفتم: “پسر ، خارق العاده!” سپس آنها گفتند: “و تو یکی دیگر را آنجا داری.” و من مثل … برای طرف بودم یکی، میدونی؟ چون من دوباره هستم پیر. ناگهان حدود دو نفر وجود دارد؟ و من به معنای واقعی کلمه – شما می دانید ، دشوار است که من را مجبور به صحبت نکردن کنم. و حدود ده دقیقه آنجا ایستادم و فقط به این تکه کاغذ خیره شدم … دو … بی صدا اما خوشحالم که آنها دارند ، می دانید؟ “

“این چیز شگفت انگیزی است ، مگر نه؟” اسمیت گفت.

“شگفت انگیزه.”

هنگامی که او در حال ساخت فیلم نیست ، می گوید که یک سوم از وقت خود را با بنیاد خود می گذراند ، اما بی سر و صدا. برای شخصی که اکنون چندین فیلم فضایی ساخته است ، جورج کلونی در زمین قابل توجه است.

اسمیت پرسید ، “بنابراین ، من کنجکاو هستم ، فقط تماشای تو باعث تحقیرت می شود. و من تعجب می کنم که آیا این چیزی است که در طبیعت شماست ، یا روی آن کار می کنید؟”

کلونی گفت: “من فکر می کنم این در ذات من است.” “من فکر می کنم شما می دانید ، بسیاری از اوقات راز این است که شما اسلحه را از دست آنها خارج می کنید قبل از اینکه آنها بتوانند به شما شلیک کنند.

“من فکر می کنم این یک روش سالم برای نگاه کردن به جهان است. فیلمی وجود دارد به نام” فراتر از گذشته. “رابرت میچوم می گوید ،” من هرگز چیزی از شنیدن صحبت های من یاد نگرفته ام. “این اقدام خوبی است. “

برای تماشای پیش پرده “آسمان نیمه شب” بر روی پخش کننده ویدیو زیر کلیک کنید:


آسمان میانه با حضور جورج کلونی تریلر رسمی نت فلیکس از جانب
نت فلیکس در یوتیوب


برای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی جان د آملیو. تدوینگر: لورن بارنلو.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*