جو بایدن اعضای جدید امنیت ملی ، تیم های سیاست خارجی را معرفی می کند – به صورت زنده تماشا کنید


واشنگتن – رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز سه شنبه رسما اعضای جدیدی از تیم های امنیت ملی و سیاست خارجی خود را اعلام کرد که در صورت تأیید نامزدی های شان در سنا ، چندین نفر از آنها آماده ثبت نام در تاریخ هستند.

آقای بایدن در بیانیه ای گفت: “آمریكا بازگشته است. آن آمادگی دارد كه جهان را رهبری كند و از آن خارج نشود.” وی گفت رهبران خارجی که با آنها گفتگو کرده اند “آنها منتظرند ایالات متحده بار دیگر نقش تاریخی خود را به عنوان یک رهبر جهانی تأیید کنند.”

تیم انتقال آقای بایدن روز دوشنبه از نامزدها و نامزدهای پست های امنیت ملی و سیاست خارجی رونمایی کرد ، از جمله وزیر امور خارجه ، وزیر امنیت داخلی ، مدیر اطلاعات ملی ، سفیر سازمان ملل ، مشاور امنیت ملی و رئیس جمهور ویژه اقلیم . آقای بایدن با تأکید بر تجربه شغلی و تجربه شخصی نامزدهای خود را ستود.

آقای بایدن گفت: “من افتخار می کنم که این تیم شگفت انگیز را ارائه می دهم که نمونه ای از آن خواهد بود.” وی افزود: “این تیم باعث افتخار ما برای آمریکایی بودن خواهد شد.”

رئیس جمهور منتخب اعلام کرد:

  • آنتونی بلینکن برای وزیر امور خارجه
  • الخاندرو مایورکا به عنوان وزیر کشور
  • Avril Haynes به عنوان مدیر اطلاعات ملی
  • لیندا توماس-گرینفیلد به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل
  • جیک سالیوان به عنوان مشاور امنیت ملی
  • جان کری به عنوان فرستاده ویژه رئیس جمهور در امور تغییرات اقلیمی
بایدن
جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، برای تونی بلینکن ، وزیر امور خارجه ، در تئاتر کوئین روز سه شنبه ، 24 نوامبر 2020 ، در ویلمینگتون ، دل سخنرانی می کند.

کارولین کاستر / AP


در صورت تأیید مجلس سنا ، هاینز اولین زنی خواهد بود که مدیر اطلاعات ملی است ، در حالی که مایورکا اولین مهاجر و دبیر لاتین در تاریخ امنیت داخلی است. آقای بایدن گفت که بلینکن “روحیه و اعتماد به نفس خود را در وزارت امور خارجه افزایش می دهد” و گفت که “مفتخر است” مایورکاس را برای اولین “مهاجر ، آمریکای لاتین که می داند ما ملت قانون و ارزش هستیم” معرفی کرد. که توماس-گرینفیلد ، یک زن سیاه پوست ، در لوئیزیانا جدا شده بزرگ شد و اولین فردی بود که در خانواده اش از دبیرستان و دانشگاه فارغ التحصیل شد.

اظهارات آقای بایدن به طور ضمنی نامزدهای باتجربه وی را در مقابل دفتر رئیس جمهور ترامپ که بسیاری از آنها فاقد تجربه بودند ، در تضاد قرار داد. کابینه ورودی وی نیز بسیار متنوع تر از کابینه آقای ترامپ ، که تحت سلطه مردان سفیدپوست بود ، خواهد بود. آقای بایدن با نامزدهای خود همچنین روشن کرد که او همه گیری و تغییرات آب و هوایی را نگرانی های امنیت ملی می داند. رئیس جمهور منتخب خاطرنشان کرد که برای اولین بار “یک مدیر در شورای امنیت ملی وجود خواهد داشت که می تواند اطمینان حاصل کند که تغییرات اقلیمی در اتاق شرایط در دستور کار قرار دارد.”

آقای بایدن گفت: “دنیا می داند وقتی یكی از نزدیكترین دوستان من ، جان كری ، در مورد آمریكا صحبت می كند یكی از جدی ترین تهدیدهای زمان ما است.” در سخنان کوتاه پس از سخنرانی آقای بایدن ، کری گفت که دولت بایدن همچنان در محافظت از خلقت خدا متمرکز است.

کری گفت: “رئیس جمهور بایدن به خدا اعتماد خواهد کرد – و همچنین به علم اعتماد خواهد کرد تا کار ما را بر روی زمین برای محافظت از خلقت خدا هدایت کند.”

بایدن
جو بایدن Alejandro Mayorkas ، نامزد رئیس جمهور منتخب امنیت میهن ، روز سه شنبه ، 24 نوامبر 2020 در تئاتر کوئین در ویلمینگتون ، دل سخنرانی می کند.

کارولین کاستر / AP


وی همچنین از سنا کنونی تحت کنترل جمهوری خواهان خواست که با نامزدهای خود احترام قائل شوند و آنها را برای رسیدن به مسیر و همکاری با دموکرات ها در کاخ سفید ترغیب کند.

آقای بایدن گفت: “امیدوارم این نامزدهای برجسته به موقع رسیدگی کنند.”

هر یک از نامزدهای آقای بایدن کوتاه صحبت کردند ، از خانواده ها و مربیان وی تشکر کردند و قول دادند که برای آمریکایی ها کار کنند.

توماس-گرینفیلد گفت: “آمریکا بازگشت ، چند جانبه گرایی بازگشت ، دیپلماسی بازگشت.”

بایدن
جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، به عنوان سفیر نامزد ایالات متحده ، لیندا توماس-گرینفیلد ، در تئاتر کوئین روز سه شنبه ، 24 نوامبر 2020 ، در ویلمینگتون ، دل سخنرانی می کند.

کارولین کاستر / AP


رئیس جمهور منتخب کامالا هریس از نامزدها به عنوان “میهن پرستان و کارمندان دولت تا هسته” ستایش کرد. وی همچنین به اهمیت معرفی چنین کابینه متنوعی اشاره کرد.

هریس گفت: “وقتی جو از من خواست دستیار او باشم ، او در مورد تعهد خود به من گفت كه مطمئن شود كابینه ای شبیه آمریکا انتخاب كرده ایم.”

اعلامیه بایدن پس از آن اعلام شد که اداره خدمات عمومی – سه هفته پس از روز انتخابات – نامه ای را به رئیس جمهور منتخب روز دوشنبه ارسال كرد و در آن تأیید كرد كه وی و هریس برندگان آشكار انتخابات هستند ، و اجازه می دهد كه روند انتقال رسمی انجام شود. برای شروع. نامه امیلی مورفی ، مدیر GSA ، دسترسی 6.3 میلیون دلار برای بودجه فدرال ، فضای اداری و آژانس های دولتی را باز می کند.

مورفی در این نامه گفت که او تصمیم گرفته است به دلیل “حوادث اخیر ، از جمله چالش های قانونی و بررسی نتایج انتخابات.” میشیگان نتایج انتخابات خود را روز دوشنبه تایید کرد و پنسیلوانیا نیز روز سه شنبه این کار را انجام داد. مبارزات انتخاباتی پرزیدنت ترامپ چندین تلاش قانونی ناموفق را در تلاش برای جلوگیری از صدور گواهینامه نتایج در پنسیلوانیا به راه انداخته است.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*