جو و جیل بایدن به احترام یک روز شکرگذاری کوچکتر در یک بیماری همه گیر شماره ای را نوشتند


رئیس جمهور منتخب جو بایدن و همسرش جیل روز پنجشنبه با انتشار شماره ای جشن شکرگذاری و همدردی با خانواده هایی را که در تعطیلات بر سر بیماری همه گیر ویروس کرونا از هم جدا شده اند ، ابراز داشت.

“امسال بوقلمون ما کوچکتر خواهد شد و سر و صدای آشپزی کمی ساکت خواهد شد. دیگر هیچ پیاده روی خانوادگی در دعواهای سرد و بازی بین نوه ها انجام نخواهد شد. مانند میلیون ها آمریکایی ، ما به طور موقت سنت هایی را که نمی توانیم اداره کنیم کنار می گذاریم.” بایدنس در مقاله CNN نوشت: “امن نیست.” این لحظات با عزیزانمان – زمان از دست رفته – قابل بازگشت نیست. و با این حال ، ما می دانیم که هزینه محافظت از یکدیگر است و هزینه ای که برای خود پرداخت نمی کنیم. ما که در اتاق ناهار خوری و آشپزخانه های پراکنده از ساحل به ساحل دیگر جدا شده ایم ، با هم معالجه می کنیم. “

اعلامیه تعطیلات نامزدها پس از آن است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به آمریکایی ها توصیه کردند که برای تعطیلات سفر نکنند. با این وجود ، علی رغم توصیه هایی که آنها را به ماندن در خانه تشویق می کند ، میلیون ها نفر به برنامه های سفر شکرگذاری خود پایبند هستند.

از روز جمعه ، نزدیک به شش میلیون مسافر در ایستگاه های بازرسی اداره امنیت حمل و نقل بررسی شده اند. چهارشنبه شلوغ ترین روز در بود نقاط فرودگاه از 16 مارس و AAA انتظار می رود 50 میلیون آمریکایی سفر کنند.

دکتر جان لاپاک ، رئیس ارشد پزشکی CBS گفت: “من از تعداد مسافران بسیار نگران هستم. این یک دستور العمل برای فاجعه است.”

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، تقریباً 13 میلیون آمریکایی به این ویروس آلوده شده و بیش از 262000 نفر در اثر آن جان خود را از دست داده اند.

که در آدرس چهارشنبه شکرگذاریآقای بایدن از آمریكایی ها خواست با “خستگی” همه گیری مخالفت كنند و با هدف مشترك ریشه كن كردن ویروس همراه شوند و بار دیگر از مقامات بهداشت عمومی این كشور خواستند تعطیلات شكرانه خود را كاهش دهند.

وی گفت: “من می دانم كه كشور از جنگ خسته شده است ، اما باید به یاد داشته باشیم كه ما با یك ویروس مبارزه می كنیم نه با یكدیگر.” “این لحظه ای است که ما باید خارهای خود را مهر کنیم ، تلاش خود را دو برابر کنیم و دوباره خود را به نبرد بسپاریم. بیایید به یاد داشته باشیم – همه ما در این امر با هم هستیم.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*