[ad_1]

واشنگتن – پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن بر پرزیدنت ترامپ در این ماه زمینه ساز جیل بایدن برای شکستن موانع خود شد ، زیرا وی اولین بانوی اول شغل تمام وقت خود در حین کار خواهد بود.

اما خدمت به عنوان بانوی اول و ادامه کار به عنوان یک معلم انگلیسی هم برای مأموران سرویس مخفی وظیفه محافظت از وی و هم برای بانوی اول ورودی در برخورد با مسئولیت های دفتر خالی از لطف نخواهد بود.

اسکات وایت ، دانشیار دانشگاه جورج واشنگتن ، متخصص در زمینه مبارزه با تروریسم و ​​حفاظت از زیرساخت ها ، به CBS News گفت: “من فکر می کنم که این موضوع در نظر گرفته است بسیار درخشان است ، و من فکر می کنم این کار به روشی قابل قبول انجام می شود.” . “این چیزی است که [the Secret Service] معامله[s] اهداف برجسته تجارت آنهاست و آنها این کار را هر روز انجام می دهند و در این کار بسیار ماهر هستند. ”

بایدن در حالی که به عنوان بانوی دوم ایالات متحده خدمت می کرد ، دارای دکترای آموزش و دو مدرک کارشناسی ارشد است ، تمام وقت به عنوان استاد انگلیسی در کالج جامعه ویرجینیا شمالی کار می کند. در صورت حفظ موقعیت خود به عنوان معلم انگلیسی ، ممکن است تجربه سرویس مخفی بایدن را برای محافظت به عنوان بانوی اول آماده کرده باشد ، اما وایت گفت که او “ویژگی های منحصر به فردی” دارد که برای عوامل متفاوت است.

وی گفت: “بیشتر خانم های اول برنامه دارند.” “آنها در کاخ سفید کار می کنند ، به خارج از کشور سفر می کنند و هر روز مسیری را طی می کنند. من فکر می کنم اگر خانم بایدن به تدریس خود ادامه دهد ، شما در مورد روال معمول صحبت می کنید که حریف بالقوه می تواند بداند کجا خواهد بود. “

وی افزود: “بزرگترین مشكل در مورد هرگونه امنیت جسمی ، خود ارضایى است.”

کالج شهر ویرجینیای شمالی قصد دارد در ترم بهار به دلیل وخیم شدن بیماری همه گیر ، آموزشهای از راه دور را ادامه دهد ، اما در شرایط عادی وایت پیش بینی می کند که مقامات سرویس مخفی احتمالاً دانشجویان ، اساتید و کارکنانی که به ساختمان کلاس او دسترسی دارند را برای نصب فلز بررسی می کنند ردیاب ها در ورودی ها و از امنیت شبانه روزی برخوردار هستند.

وی گفت: “هدف این نیست که سرزده باشید و آنجا باشید ، بلکه اجازه دهید محیط بازی کند.” “بنابراین من فکر می کنم که این مطمئناً برای سرویس های مخفی یک چالش خواهد بود ، اما من فکر می کنم که قابل کنترل است.”

اگر بایدن به تدریس خود ادامه می داد ، او تنها بانوی اول بود که برای یک کار با حقوق خارج از کاخ سفید کار می کرد. او به CBS یکشنبه صبح گفت در ماه اوت ، اگر آقای بایدن برنده کاخ سفید شود ، او به کار خود ادامه می دهد.

وی گفت: “این مهم است و من می خواهم كه مردم از معلمان قدردانی كنند و سهم آنها را بدانند و این حرفه را ارتقا دهند.”

آقای بایدن در سخنرانی خود ، با اعلام پیروزی بر آقای ترامپ در اوایل ماه جاری ، از بانوی اول آینده به عنوان “مادر نظامی و مربی” تعریف و تمجید کرد و گفت که تدریس “فقط کاری نیست که او انجام می دهد بلکه کاری است که او انجام می دهد. او است “.

وی گفت: “روز خوبی برای فرهنگیان آمریکایی است.” “شما یکی از خودتان را در کاخ سفید خواهید داشت.”

جیل بایدن کار خود را با اعضای هیئت علمی آغاز کرده است ، روز دوشنبه با اعضای انجمن ملی آموزش و پرورش و فدراسیون آمریکایی معلمان صحبت کرده و سخنان خود را در انستیتوی وعده شغلی کالج ارائه داده است. روز سه شنبه ، او در اجلاس آموزش مجازی برای اجلاس آموزش کودکان نظامی در سال 2020 سخنرانی کرد.

وی روز سه شنبه نوشت: “مربیان: این لحظه ماست. ما اطمینان خواهیم داد كه هر كودك ، هر مدرسه و هر مربی آنچه را كه برای پیشرفت لازم دارند ، مهم نیست ، بدون توجه به محل زندگی یا كجا زندگی می كنند.”

مری آن بورلی ، استاد کالج کانکتیکات و نویسنده سیاست همسر رئیس جمهور ، گفت که آقای بایدن و جیل بایدن قبلاً اعلام کرده اند “او یک زن بسیار باهوش ، پویا و فداکار است که حرفه ای عمیق دارد برای تدریس “.

وی از دفتر بانوی اول به CBS News گفت: “این دفتری است که هنوز در حال استقرار است.” “مردم انتظاراتی دارند ، اما بسیاری از آنها را زنی می تواند در این دفتر ایجاد كند.”

بورلی پیش بینی می کند که بایدن همچنان به عنوان بانوی دوم به ابتکارات آموزشی و اقدامات نظامی ادامه خواهد داد. با این حال ، کمتر مشخص است که آیا بانوی اول ورودی تدریس در دانشکده شهرداری را با وظایف دفتری اداره می کند یا با این دو ازدواج می کند ، به عنوان مثال با هدایت یک گروه کاری برای کالج شهرداری به عنوان درگاهی برای ابتکارات آموزشی.

بورلی گفت: “دکتر بایدن از نظر اشتغال عمومی و در چه شکلی تعامل عمومی خود اختیار بیشتری دارد.” “این دفتر واقعاً دفتری است که خصوصیات صاحب آن را منعکس می کند ، او این فضا را دارد.”

بورلی گفت که بایدن “به اصالت او تأکید می کند” به عنوان همسر رئیس جمهور منتخب ، یک معلم ، یک مادر و یک مادربزرگ. وی گفت ، اما تنش ها همچنان در نقش بانوی اول وجود دارد ، زیرا “انتظارات سیاسی و عمومی” وجود دارد که برای دهه ها حفظ شده است.

وی گفت: “بانوی اول برای رئیس جمهور جایگزین اصلی خواهد بود ،” و جایگزینی وی به شکل انسانی سازی رئیس جمهور خواهد بود به گونه ای که اتحاد سیاسی وی را تعمیق و تقویت می کند. “[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر