[ad_1]

اگرچه یک دموکرات به مقام ریاست جمهوری دست یافت ، اما اکثریت مجلس نمایندگان ، جیم کلیبرن ، هشدار داد که حزب وی توسط جنبش “بازپرداخت پلیس” در تابستان نابود شد.

سازنده سلطنتی کارولینای جنوبی روز دوشنبه در مصاحبه با CBSN گفت: “تعریف پلیس حزب ما را می کشد و ما باید آن را متوقف کنیم.” این موضوعی بود که وی گفت او و رهبر حقوق مدنی و جان لوئیس ، نماینده کنگره ، در مورد آن بحث کرده اند.

وی گفت: “من و جان لوئیس هنگام بیرون آمدن این شعارهای” خلع سلاح پلیس “بسیار نگران بودیم.” “ما در مجلس با هم روی زمین نشستیم و صحبت کردیم که چگونه این شعار … می تواند جنبش BLM را تضعیف کند ، همانطور که” سوختن ، عزیزم ، سوختن “جنبش ما را در دهه 60 از بین برد.”

“جان هرگز فریاد نمی زد ،” بسوز ، عزیزم ، بسوز. كلیبرن گفت: “جان هرگز نمی گوید” به او پول بازپرداخت “به همان اندازه كه مترقی است ، و من به اندازه هر كسی مترقی هستم.” مجلس ، که نامزدی خود را برای انتخاب مجدد در برابر نانسی میس جمهوری خواه از دست داد. “و ما او را به خاطر” دفع پلیس “از دست دادیم.”

“بسوز ، عزیزم ، بسوز” شعاری بود که در جریان شورش های واتس در سال 1965 بوجود آمد و سیاه پوستان اتومبیل ها و ساختمان ها را به آتش کشیدند. كلیبرن گفت كه جان لوئیس به عنوان رئیس گروه حقوق مدنی كه آنها تأسیس كرده بودند – كمیته هماهنگی بدون خشونت دانشجویی ، از طرفداران “بسوز ، عزیزم ، بسوز” برکنار شد.

وی گفت که آنها نمی خواهند اتفاق مشابهی برای Black Lives Matter رخ دهد و از اصطلاح “رد صلاحیت پلیس” به دلیل عدم شفافیت آن انتقاد کرد.

وقتی با دوستانم در این باره صحبت می کنم و آنها می گویند ، “منظور ما واقعاً این نیست” و من می گویم ، “خوب ، در این تجارت ، شما باید منظور خود را بگویید و این را باید در ذهن داشته باشید. آنچه می گویید ، و اگر مجبور شوید منظور خود را توضیح دهید ، بحث را از دست می دهید. “

كلیبرن در ادامه گفت كه ملت همیشه به دلایل نژادی تقسیم شده است. وی به “آن ماری گرین” و “ولادیمیر داتی” از CBSN گفت: “آنچه ما به عنوان یک کشور باید انجام دهیم این است که یاد بگیریم چگونه این عوامل را کاهش دهیم” ، و افزود که این مسابقه همیشه حضور خواهد داشت. بیایید فقط او را در آغوش بگیریم و آنچه را که می توانیم انجام دهیم تا از این حد بگذریم. “

وی همچنین در مورد نتیجه انتخابات ریاست جمهوری صحبت کرد. او گفت که این یک چرخه است. “دونالد ترامپ به این دلیل انتخاب شد که مردم فکر می کردند ما خیلی به چپ رفته ایم.”

سپس ملت “خیلی به راست حرکت کرد و رای دهندگان تصمیم گرفتند که آن را به سمت چپ بفرستند.”

اکثر معتقدند که کلیبرن نقش اساسی در ریاست جمهوری جو بایدن داشته است. تأیید وی چند روز قبل از استان اولیه کارولینای جنوبی و رای دهندگان سیاهپوست گالوانیزه برای حمایت از بایدن پس از متحمل شدن ضرر در ابتدای ایالت اولیه بود.

وی با بیان اینکه بایدن قبل از مسابقات کارولینای جنوبی در آیووا ، نیوهمپشایر و نوادا شکست خورده بود ، به CBSN گفت: “من همیشه می دانستم که به جو بایدن رای خواهم داد.” وی گفت که وی تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که سیاه پوستان “حق خواهند داشت که نامزد ما باشند” و اینکه کارمندان وی دارای رای دهندگان متنوع تر از آیووا یا نیوهمپشایر هستند که هر دو بیشتر سفیدپوست هستند. امسال 56 درصد از رای دهندگان دموکرات کارولینای جنوبی سیاه پوست بودند و بیشتر آنها به بایدن رأی دادند.

كلیبرن همچنین در مورد چگونگی تأیید وی صحبت كرد و یادآوری كرد كه او چند روز قبل از بحث در كارولینای جنوبی در یك مراسم خاكفری شركت كرد. وی گفت: “خانمی مرا به سوی خود فرا خواند ،” وی به من گفت كه باید بداند كه به كی رای خواهم داد. و هنگامی كه به او گفتم ، وی با كلیك برگشت و به گونه ای به من نگاه كرد كه نمی توانستم توضیح دهم ، و سپس به من گفت. گفت: “من باید این را بشنوم و این جامعه باید از شما بشنود.”

وی ادامه داد: “من تمام روز به آن فکر می کردم ، و تصمیم گرفتم که تصویب خود را انجام دهم و این کار را به روشی انجام دهم که جامعه از من بشنود.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر