[ad_1]

دوست دارم در مورد ماسک صحبت کنم.

نگران نباشید ، من به شما نمی گویم ماسک بزنید – در این مرحله همه ما می دانیم که چرا این چیزها را می پوشیم.

اگر همین الان از خانه خود خارج شوید و با شخصی ملاقات کنید ، احتمالاً شبیه من خواهد بود. منظورم این است که آنها ماسک زده اند. همه به اندازه من خوب به نظر نمی رسند

هر وقت شخصی را با ماسک می بیند کاملاً طبیعی به نظر می رسد. آنها مانند یک ماسک حرفه ای به نظر می رسند.

تجربه شخصی من با ماسک خیلی راحت نبوده است.

jim-gaffigan-on-masks-1280.jpg
این کمدین معتقد است که وجود یک سر بزرگ (چه از نظر جسمی و چه از نظر استعاره) می تواند در استفاده از تجهیزات محافظ شخصی تأثیر بگذارد.

اخبار CBS


اولین مانع من این است که ، خوب ، اکثر ماسک های بزرگسالان برای سر من خیلی کوچک هستند. ببینید ، من سر بزرگی دارم (هم از نظر جسمی و هم از نظر استعاره). در واقع ، شما می توانید سر دیگری را درون سر من قرار دهید. به عنوان مثال ، اگر کسی سرش را از دست داده باشد ، ممکن است اینجا باشد.

من می دانم که من یک سر بزرگ از دبیرستان دارم که مربی فوتبال من به کل تیم اعلام کرد که برای تهیه کلاه ایمنی مناسب من باید به یک دبیرستان نزدیک برود بزرگ سر.

[Don’t worry, those kids were super nice.]

به نظر من پوشیدن ماسک خیلی راحت نیست ، اما این باعث نشد که فراموش نکنم ماسک زده ام. من بارها سعی کردم سیب زمینی سرخ کرده با ماسک بخورم. خوشبختانه ، من همیشه سیب زمینی سرخ کرده خود را در سس گوجه فرنگی فرو می کنم ، بنابراین … هیچ گونه تقویت خودخواهی وجود ندارد ، درست مثل قدم زدن در جهان با لکه های مواد غذایی روی ماسک شما.

“این است که خون روی ماسک خودت؟ “
“نئووو ، نه ، نه ، نه ، این سس گوجه فرنگی است.”

مطمئن باشید همه!


همچنین مشاهده کنید:


برای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی سارا کوگل. تدوینگر: دیوید باگات.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر