[ad_1]

JC Penney پس از اعلام یک ملک جدید در معامله ای که موجب صرفه جویی در ده ها هزار شغل ، حداقل در کوتاه مدت شود ، یک قدم به بیرون آمدن از ورشکستگی نزدیک است.

قاضی تگزاس روز دوشنبه به Simon Property Group و Brookfield Asset Management – بزرگترین مالکان مراکز تجاری کشور – اجازه داد خرده فروش بیمار را به قیمت 1.75 میلیارد دلار خریداری کنند. حقوقدانان نمایندگی JC Penney به CBS MoneyWatch گفتند که این خرید باعث نجات حدود 60،000 شغل می شود که در صورت انحلال شرکت از بین می رفت. آنها نگفتند که در نتیجه معامله چه تعداد فروشگاه ذخیره خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ژیل سلتاو در بیانیه ای گفت: “هدف ما از ابتدای این فرآیند این بوده است که JC Penney برای ده ها سال آینده به خدمات خود ادامه دهد و این تصویب دادگاه این هدف را برآورده می کند.”

طبق ساختار جدید JC Penney ، این شرکت به دو واحد تقسیم شده است. سایمون و بروکفیلد مالک خرده فروشی و دارایی های عملیاتی هستند ، در حالی که طلبکاران JC Penney مراکز توزیع شرکت و سایر دارایی های املاک و مستغلات را کنترل می کنند.


همه گیری در حال جابجایی فصل خرید تعطیلات است

04:29

JC Penney در زمان حضور خود 85000 کارگر و بیش از 800 فروشگاه داشت اعلام ورشکستگی کرد در ماه می. با بیش از 400 میلیارد دلار بدهی ، این شركت با قدمت بیش از 100 سال در سالهای اخیر در میان رشد خریدهای آنلاین بسیاری از ساختمانهای خشتی را بسته است.

بر اساس بیانیه دولت ، امسال جی سی پننی هفت فروشگاه را تعطیل کرده و قصد دارد در مجموع 153 فروشگاه را تعطیل کند. طی دو سال آینده ، شرکت تگزاس با بازسازی ، تقریباً یک سوم فروشگاه های خود را خالی می کند و فقط 600 صندلی را باز می گذارد.

سلطو گفت که خروج از ورشکستگی فروشگاه بزرگ را “در موقعیتی محکم قرار می دهد تا تجربه سالها JC Penney را در مراقبت از همکاران ، مشتریان ، شرکای تأمین کننده و جوامع ما تأمین کند.”

زنجیره پلانو ، تگزاس ، طی دو سال آینده تقریباً یک سوم فروشگاههای خود را با بازسازی جدا می کند و فقط 600 مکان را باز می گذارد. قرارداد تأمین مالی در 16 نوامبر منقضی شد و فروش باید تا 20 نوامبر به پایان می رسید تا از تعطیلی شرکت جلوگیری شود.

در این سال ، سیمون املاک چندین خرده فروش را در بازارهای خود معرفی کرد ، از جمله حوله برادران بروکس مردانه ، خرده فروش مد سریع Forever 21 و فروشگاه جین Lucky Brand.

در طی شیوع ویروس کرونا بیش از دوازده خرده فروش درخواست ورشکستگی کردند ، از جمله نیمان مارکوس ، جی کرو و لرد و تیلور.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir