حامی ترامپ پس از مشاهده در فیلم ، به تجاوز معترضین دو بار به متهم شدن به حمله متهم شد


استرلینگ ، ویرجینیا “مردی که در حال بیرون کشیدن دو زن در مقابل زمین گلف رئیس جمهور ترامپ در ویرجینیا دیده شده ، متهم به تعرض شده است.”

اداره کلانتری شهرستان لودون روز یکشنبه اعلام کرد ، ریموند دکینز ، 61 ساله ، پس از آنکه شخص خصوصی از طریق یک قاضی دادگستری فرمان را بدست آورد ، به بی نظمی متهم شده است. دكینز بلافاصله درخواست نظر از آسوشیتدپرس را پس نداد.

این شکاف روز شنبه مقابل کلوپ ملی گلف ترامپ ، جایی که رئیس جمهور در آنجا بازی می کرد ، اتفاق افتاد. معترضین و هواداران وقتی گلف بازی می کند مرتباً جلوی در ورودی باشگاه جمع می شوند.

ویدئویی در شبکه های اجتماعی نشان داد که دکینز نفس عمیقی می کشد و پس از آنکه یکی از آنها خواست که بیرون بیاید و اظهار داشت که ماسک ندارد ، روی دو زن ناشناس نفس می کشد.

یکی از زنان بعد از آن گفت: “این یک حمله است.”

دكینز پاسخ می دهد: “من از روی تو نفس می كشیدم” و دوباره بازدم را در آنها بیرون می دهم.

raymond-deskins-یک نفس عمیق می کشد-قبل-از-بازدم-سخت-از-دو-ضد-بز-تظاهرات کننده-خارج-صندوق عقب-زمین گلف
مردی که توسط مقامات به عنوان ریموند دکینز شناخته شد ، پس از اینکه لحظه ای نفس عمیق کشید ، قبل از بیرون کشیدن با صدای بلند در مقابل دو معترض ضد ترامپ در مقابل زمین گلف رئیس جمهور در 21 نوامبر سال 2020 ، در حال ربودن یک فیلم گسترده در شبکه های اجتماعی بود.

کیتی باینت


کتی باینت ، معترض به ترامپ که در آنجا بود ، به CBS News Deskins گفت که او خیابان را به محلی که معترضان ترامپ در آنجا جمع شده بودند عبور داد در حالی که دو گروه منتظر رسیدن رئیس جمهور بودند.

ویرجینیا دستور می دهد تا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، در مکان های خاص ماسک بزنند ، اما استفاده از آن در خارج از خانه ضروری نیست.

دسکین پیراهن ترامپ و لوله استخر بادی مانند ترامپ را دور کمر خود پوشید که روی آن نوشته شده بود “آمریکا را عالی نگه دارید”.

چند نفر از اعضای هیئت نظارت بر شهرستان لودون روز یکشنبه نامه ای را به نیروی انتظامی ارسال کردند و خواستار تحقیقات کامل شدند. در این نامه آمده است که این دو زن در مقابل باشگاه گلف به رئیس جمهور اعتراض کردند.

دفتر کلانتری گفت که درگیری در محل مورد بررسی قرار گرفت ، اما وی شاهد اجرای قانون نبوده و فیلم همه چیز را به تصویر نمی کشد. کلانتری گفت که به دو طرف که گفته اند به آنها حمله شده اند ، توصیه می کند که می توانند از طریق دادستان منطقه درخواست دستور کنند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*