حضور بانوان در ورزشگاه در اولویت است اما باید فرهنگی باشد * صحت نیوز


تهیه کننده برنامه «جیم» می گوید: حضور بانوان در فضاهای ورزشی از اولویت بالایی برخوردار است.

“گیمنازیادا” یک برنامه ورزشی زنده و جامع است که تمامی رویدادهای ورزشی کشور را پوشش می دهد. در هر قسمت میهمانانی (ورزشکاران، قهرمانان، کارشناسان، مسئولان و غیره) حضور دارند که در مورد موضوع روز و ورزش های مهم بحث می کنند.

«سالن ورزش» به تهیه کنندگی پژمان ماندنی و اجرای حافظ کاظم زاده است.

Pjaman Menjane، تهیه کننده strachnaug der gaut درباره این برنامه گفتم: هدف از برنامه انعکاس اخبار و انعکاس آغاز لیگ برتر است. همچنین در رابطه با بازگشت هواداران به ورزشگاه، فرهنگ سازی تماشای فوتبال در ورزشگاه از اولویت های این برنامه است.

وی در خصوص حضور بانوان در سالن های ورزشی و اقدامات این برنامه در این خصوص خاطرنشان کرد: اما برای ارتقای هر چه بیشتر این امر لازم است در حوزه امکانات داخل ورزشگاه ها اقداماتی صورت گیرد. و همچنین برای بهبود فرهنگ تماشای فوتبال و تماشاگران.

منجدی افزود: چون در بازی های ملی تیم را تشویق می کنند، حضور بانوان در ورزشگاه ها راحت تر است، اما در ورزشگاه های باشگاهی باید فرهنگ سازی شود تا بتوانیم با آرامش و بدون سروصدا فوتبال تماشا کنیم. “

در این زمینه بخوانید:

اولین حضور بانوان در بازی های لیگ فوتبال در ورزشگاه آزادی.

پناهگاه زنان در پایگاه من است، اما باید تکمیل شود

نمای سالن ورزشی

این تهیه کننده در خصوص برنامه ویژه جام جهانی گفت: برنامه ویژه جام جهانی مانند آنچه در سال 2018 داشتیم دو روز مانده به افتتاحیه بازی ها پخش می شود.

وی اعلام کرد که همزمان با شروع لیگ برتر شاهد تغییراتی در دکوراسیون خانه خواهیم بود.

حتما بخوانید:
تشخیص دیجیتال: وقفه در نظر گرفته شده

پافشاری در خصوص تمرکز این برنامه روی فوتبال گفت: تیم برنامه تمام تلاش خود را می کند تا همه رشته های ورزشی را پوشش دهد و نمی توان گفت که «جمهوری» فقط فوتبال است. “

و درباره رویکرد برنامه به ورزش گفت: برنامه جیم به ورزش می پردازد اما به گونه ای که در نهایت به مخاطب و ورزش کمک می کند و نتایج مثبتی به همراه دارد.

انتهای پیام

Leave a Comment