[ad_1]

دارایی انگشتر آمازون یادآور 350000 زنگ ویدیویی است که در ایالات متحده و کانادا فروخته می شود زیرا می تواند شعله ور شود. با توجه به اخطار برداشت از کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده ایالات متحده ، باتری ها ممکن است هنگام نصب با پیچ های نادرست بیش از حد گرم شوند و آتش بگیرند.

به گفته رینگ ، رینگ گزارش هایی را در مورد آتش سوزی 23 زنگ دریافت کرده است که هشت نفر دچار سوختگی جزئی شده و برخی از اموال نیز آسیب جزئی دیده اند.

این بارگیری شامل دوربین های ویدئویی هوشمند Ring Video Doorbell (نسل دوم ، شماره مدل 57M5E5) است که از ژوئن تا اکتبر در فروشگاه های الکترونیکی و کالاهای خانگی در سراسر کشور و به صورت آنلاین در Amazon.com و Ring.com به فروش می رسد. قیمت خرده فروشی محصول حدود 100 دلار است.

1-102159am.png
حلقه یادآوری شده برای زنگ ویدئو (نسل دوم).

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده


حدود 350،000 از زنگ های ویدئویی در ایالات متحده و 8700 مورد دیگر در کانادا فروخته شده است. کاربران باید بلافاصله نصب موارد فراخوانی شده را متوقف کرده و برای راهنمایی های نصب شده اصلاح شده با Ring تماس بگیرند یا آنها را از اینجا بارگیری کنند.

زنگ های در ساخت انگلستان در جلو دارای یک حلقه آبی است و در دو رنگ مشکی و نقره ای یا مشکی و برنز موجود است. زنگ درب صوتی دو طرفه با براکت نصب شده و کابل شارژ USB به فروش می رسد ، می تواند جامد یا باتری باشد و از دید در شب پشتیبانی می کند.

آرم انگشتر در قسمت جلویی پایین زنگ چاپ شده است و مدل و شماره سریال روی برچسب پشت زنگ در و بسته بندی بیرونی نشان داده شده است. کاربران می توانند با وارد کردن شماره سریال به آدرس http://support.ring.com/ring-2nd-gen-recall تأیید کنند که زنگ درب آنها در توقیف وجود دارد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر