حمایت سازمان بادی شهرداری تهران از استارت‌آپ‌های ورزشی * سرخات نیوز


مدیر اداره ورزش استان تهران از برگزاری هشتمین رویداد هنری اداره کل ورزش استان تهران با موضوع «ورزش همگانی» خبر داد.

بر اساس گزارش ما، وی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای تامین نیازهای شهروندان در ورزش دانست و گفت: توسعه فعالیت بدنی شهروندان، استفاده از ابزارهای نوین برای آشنایی، اطلاع رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی و “نظارت و کنترل” تاسیسات و نگهداری مجموعه های ورزشی در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: توسعه ورزش همگانی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای تحقق این امر باید نیازهای موجود شناسایی و چالش ها و مسائل. ما باید نقشه آینده را ترسیم کنیم.»

وی ادامه داد: در این راستا مهمترین مشکلات و چالش های موجود در حوزه ورزش همگانی و گروه های ورزشی تحت پوشش این سازمان شناسایی شد. از طرفی لازم است نیازهای مدیریت را برآورده کنید، رویدادی ترتیب دهید و از شرکت های حامی دانمارکی دعوت کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

اوجاگی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال های گذشته دو رویداد هنری در حوزه ورزش شهروندی با نام های «نمایش ورزشی» و «ورزش» برگزار شد.

وی ادامه داد: ماحصل برگزاری چنین رویدادهایی اپلیکیشن آینوگام بود که در روزهای سخت کرونا گروه های مختلف را به ورزش تشویق و ترغیب کرد.

مدیرعامل سازمان ورزش استان تهران تاکید کرد: از کسانی که در این عرصه فعال هستند با تمام توان حمایت می کنیم تا به اهداف سازمان ورزش مطابق با مصالح سیاسی شهر برسند.

حتما بخوانید:
بانک فدرال و خزانه داری از کنگره خواستارند اکنون در زمینه تسکین ویروس اقدام کند

حضور با حق مجازی، استارت آپ های دانش بنیان مردم آزاد و عادی را پایه گذاری کرد، در حالی که راجمرد، استارتاپ های شرکتی Huzur را به وجود آورد.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش استان تهران، این رویداد در ماه های پنجم و دوازدهم سال برگزار می شود. همچنین آخرین مهلت ارسال آثار 28 شهریور است و نتایج ارزیابی در 5 شهریور همزمان با آغاز هفته فرهنگ بدنی جمع بندی و برگزیدگان معرفی خواهند شد که به آنها جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

Leave a Comment