[ad_1]

مردم در پورتلند به ساختمان شهرداری و کمیساریای شهر حمله کردند و پنجشنبه شب به وی حمله کردند.

اداره کلانتری شهرستان Multnoma (MCSO) گفت ، حدود 60 نفر در پارک Arbor Lodge Park جمع شدند و به خانه کمیسار شهر پورتلند Dan Ryan رفتند. MCSO در بیانیه مطبوعاتی گفت ، در خانه رایان ، مردم پنجره ای را شکستند ، موشک های سوزان و بالن های پر از رنگ را به اطراف خانه پرتاب کردند و گیاهان گلدان را شکستند.

به گفته كلانتري: “اين فعاليت جنايتكارانه موجب شده است كه پليس مجمع غيرقانوني را اعلام كند”.

پورتلند کوین وابسته به CBS گفت ، این حادثه پس از آن اتفاق افتاد که رایان روز پنجشنبه بعد از ظهر رای مخالف کاهش 18 میلیون دلار از بودجه اداره پلیس پورتلند را صادر کرد.

در یک توییت روز جمعه ، شهردار پورتلند تد ویلر گفت: “تخریب جنایتکارانه و حمله شب گذشته به منزل کمیسار رایان مذموم است. خشونت ، تخریب و ارعاب غیر قابل قبول است و قابل تحمل نیست.”

ویلر ادامه داد: “عاملان باید پیدا شوند ، مورد تحقیق و تعقیب قرار بگیرند تا حد مجاز قانون.” “من هر کسی را که به خشونت متوسل شود محکوم می کنم تا سعی کند صدای دیگران را خفه کند.”

portland-city-hall-arson-damage-11052020.jpg
عکسی از شعبه پورتلند از CBS News KOIN خسارت وارد شده به ورودی تالار شهر پورتلند را نشان می دهد ، که محققان می گویند محققان گفتند شخصی کسی را در نزدیکی درب قرار داده یا پرتاب کرده است.

جنیفر داولینگ / KOIN


MCSO گفت كه پلیس پنجشنبه شب هنگام مسدود كردن خیابان ها به مردم پیام داد و از این گروه خواست تا از انجام فعالیت های جنایتكارانه و استفاده از پیاده روها خودداری كنند.

کلانتری گفت هشدارهای پخش شده از بلندگو و شبکه های اجتماعی نادیده گرفته شده است. پلیس گفت آنها پس از عزیمت مردم به خانه رایان ، جمعیت را متفرق كردند.

MCSO گفت ، این چهارمین شب هفته گذشته است که رایان در خانه و محله خود تخریب و تخریب شده است. CBS News برای رای دادن با رایان تماس گرفت.

پلیس پس از تلاش برای متوقف کردن وسیله نقلیه توصیف شده “متصل به تظاهرات” مردی را به جرم تلاش برای لغزش در یک وسیله نقلیه و بی پروایی رانندگی دستگیر کرد. آنها بازداشت دیگری کردند و از شخص دیگری نقل مجرمانه شد.

سازمان آتش نشانی و امداد و نجات پورتلند همچنین به سیگنال سوزاندن درها در تالار شهر در حوالی ساعت 10 شب پاسخ داد: MCSO گفت: “اعتقاد بر این است که یک شی در حال سوختن قرار داده شده یا به درب انداخته شده است.”

MCSO گفت ، یک محقق آتش سوزی به طور فعال در حال کار بر روی این پرونده است و شخصی که آتش سوزی را آغاز کرده “ناشناخته مانده است.”

KOIN گزارش داد ، بیش از ده نفر در روز چهارشنبه پس از تجمع دو گروه از معترضین در مرکز شهر پورتلند دستگیر شدند. گروهی به پارک Waterfront رفتند و گروه دیگر پل موریسون را مسدود کردند و مشاغل کوچک و کلیساهای کنار West Burnside را تخریب کردند.

رئیس ستاد مشترک پلیس ایالت اورگان ، کلانتری شهرستان مولنوما و دفتر پلیس پورتلند به آن پاسخ دادند و گارد ملی حدود ساعت 7 عصر ، هنگام اعلام آشوب ، فعال شد.

به گفته KOIN ، این بخشی از تعدادی از تظاهرات در منطقه بود ، زیرا نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ناشناخته مانده است.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر