خانواده ترامپ به GOP می گویند “ستون فقرات” داشته باشد زیرا برخی از ادعای پیروزی و تقلب در انتخابات ترامپ خارج می شوند


پسندیدن رئیس جمهور ترامپ بیانیه ای ارائه داد پنجشنبه شب ، هنگامی که او به دروغ ادعای پیروزی کرد و ادعاهای مقامات انتخابات سعی در سرقت انتخابات داشت ، برخی از متحدان وفادار جمهوری خواه وی بودند که همچنان به حمایت از او ادامه می دادند. اما جمهوری خواهان دیگر چنین کرده اند جا دادن از ادعاهایش

رئیس جمهور روز پنجشنبه بدون مدرک گفت: “اگر آرای قانونی را بشمارید ، من به راحتی پیروز می شوم.” “اگر آرای غیرقانونی را بشمارید ، آنها می توانند سعی كنند انتخابات ما را بدزدند ، اگر آرائی كه دیر آمد را بشمارید ، ما بسیار قوی به آنها نگاه می كنیم.”

روز پنجشنبه ، دو تن از پسران رئیس جمهور ، دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ ، با صدور بیانیه هایی از جمهوری خواهان و مقامات برجسته جمهوری خواه به دلیل بلندتر نبودن و ایستادن در کنار پدرشان انتقاد کردند.

اریک ترامپ به جمهوری خواهان گفت که آنها باید “ستون فقرات” داشته و “با این کلاهبرداری مبارزه کنند”. “اگر گوسفندان شما رای دهندگان شما را هرگز فراموش نخواهند كرد!” او توییت کرد.

دونالد ترامپ جونیور روز پنجشنبه نوشت: “کمبود عملی تقریباً از همه امیدهای CSO در سال 2024 کاملاً باورنکردنی است.” وی افزود: “آنها بستر كاملی برای نشان دادن آمادگی و توانایی جنگیدن دارند ، اما در عوض از جمع رسانه ها پنهان خواهند شد.”

ترامپ جونیور همچنین در توئیتی نوشت که “هیچ کس از سکوت سناتور لیندزی گراهام تعجب نمی کند”. ساعاتی بعد ، گراهام به هانیتی گفت که او در این برنامه ظاهر شد تا “در کنار رئیس جمهور ترامپ بایستد”.

حتما بخوانید:
مدیر عامل پروژه ماما: "زنان در حال حاضر در نبرد زندگی خود هستند"

شان هانیتی از گراهام پرسید كه آیا قانونگذاران ایالتی به رهبری جمهوری خواهان باید در نظر داشته باشند كه رای دهندگان خود را برای تلاش برای لغو نتایج انتخاب كنند؟ گراهام گفت: “همه چیز باید روی میز باشد.”

بعداً در این نمایش ، سن کراوز سناتور جمهوری خواه خواستار گزینه را متوقف کرد ، اما نظرات وی توسط آقای ترامپ پشتیبانی شد.

کروز تنها جمهوری خواه نبود که به نظر می رسید از ادعاهای عجیب آقای ترامپ عقب نشینی کرده است. برخی دیگر از جمهوری خواهان بیانیه های مشترکی را در مورد حمایت از شمارش آرا پیشنهاد داده اند.

میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا صبح جمعه در توییتی نوشت: “نحوه کار در کشور بزرگ ما این است: هر رای قانونی باید شمارش شود. همه آرا ball غیرقانونی نباید ثبت شود. همه احزاب باید روند کار را کنترل کنند. برای اجرای قانون و حل اختلافات اینجا هستند. به این ترتیب آرا the آمریکایی ها نتیجه را تعیین می کنند. “

سناتور فلوریدا ، مارکو روبیو در توییتی نوشت: “شمارش روزها طول می کشد رأی قانونی این یک کلاهبرداری نیست ، “بلکه همچنین” اگر یک نامزد معتقد باشد که کشوری قانون انتخابات را نقض می کند ، آنها حق دارند آن را در دادگاه به چالش بکشند و شواهد فعلی در حمایت از ادعاهای آنها ”

جاش هاولی سناتور میسوری خواستار “شفافیت” در این روند شد.

هاولی به تاکر گفت: “این بدان معنی است که ناظران نظرسنجی ها در هر دو طرف باید برای شمارش آرا the حضور داشته باشند.” “این بدان معناست که ایالت ها باید گزارش کنند که چه تعداد برگ رأی گمشده باقی مانده است. چه تعداد رأی از طریق پست وجود دارد. این همچنین به معنی جمع آوری رأی هایی است که در آن به شخص ثالثی پول می دهید تا برگه ها را برداشته و به آنها واریز کند ، که این باید غیرقانونی باشد. ایالات متحده آمریکا. بیایید در حال حاضر جمع آوری آرا ban را ممنوع کنیم. پر از سو abuse استفاده است. سو abuse استفاده را تشویق می کند. این اصلاحاتی است که باید ادامه دهیم. در این روند کاملاً شفاف باشیم. “

حتما بخوانید:
انتقال ریاست جمهوری ، غرق در سنت های صدها ساله ، پس از سه هفته تأخیر آغاز شد

سناتور میت رامنی ، که تنها جمهوری خواه بود که به یکی از اعضا برای استیضاح رای داد ، روز پنجشنبه خواستار “ایمان به دموکراسی ، قانون اساسی ما و مردم آمریکا” شد.

پیش از این در سی.ان.ان ، سناتور سابق ریک سانتوروم از پنسیلوانیا گفته بود که ادعاهای آقای ترامپ مبنی بر “سرقت” دموکرات ها از انتخاب وی ، در پنسیلوانیا ، “تکان دهنده” و “خطرناک” است.

سانتوروم روز پنجشنبه به طور غیرمستقیم به آقای ترامپ گفت: “ممکن است در برخی از موارد معتبر باشد.” اما برای رفتن به آنجا و تصور اینکه این یک جعل است یا اینکه آرا در کشور من شمارش می شود از کارمندان 67 کشور و در حالی که همچنان رای خود را از دست می دادید ، آیا به نوعی جعل شد؟ نه دموکرات ها از طریق پست رای دادند ، بنابراین رهبری شما از بین رفته است. ”

وی ادامه داد: “اگر آنها شخصاً رأی می دادند ، شما در همان موقعیتی قرار می گرفتید که اکنون در آن قرار داریم.” “شنیدن سخنان رئیس جمهور درباره گفته های او بسیار ناامید کننده و تکان دهنده است.”

فرماندار سابق پنسیلوانیا ، تام ریج ، همچنین جمهوریخواه ، توییت که اظهارات آقای ترامپ “شرم آور” بود.

ریج نوشت: “رئیس جمهور امشب در سخنرانی خود در كاخ سفید از هر آمریكایی كه راهی برای رای گیری ایمن در برابر بیماری همه گیر كه 235000 نفر جان خود را از دست داد ، احترام نگذاشت.” ناگفته نماند از کسانی که صادقانه این رأی را حساب می کنند. “

تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان بودند که بی شرمانه از ادعاهای ترامپ حمایت کردند ، از جمله برنده سنای آمریکا در آلاباما تامی توبرویل.

مبارزات انتخاباتی ترامپ در تلاش برای جلوگیری از شمارش آرا ، چندین پرونده قضایی را در ایالت های مهم از جمله میشیگان ، پنسیلوانیا و جورجیا تشکیل داده است. اگرچه ناظران نظرسنجی های دموکرات ها و جمهوری خواهان در این کشور وجود دارد ، اما مبارزات انتخاباتی ترامپ نیز چنین دارد درخواست دسترسی کرد در سایت های شمارش آرا تا بتوانند خودشان آرا count را بشمارند.

آقای ترامپ هیچ مدرکی در مورد ادعاهای خود در مورد تقلب در انتخابات ارائه نکرده است.
منبع: elitenews.ir