[ad_1]

خانواده نایا ریورا به دنبال مرگ دلخراش این بازیگر زن در تابستان امسال در کالیفرنیا با طرح ادعای اینکه مقامات ونتورا به مخاطبان از خطرات دریاچه پیرو هشدار نداده اند ، پرونده قضایی تشکیل داده اند.

در 8 ژوئیه ، ریورا و پسر 8 ساله اش خوزه هولیس دورسی قایق پونتونی را در کنار دریاچه اجاره کردند. ساعاتی بعد ، پس از اینکه پسرش تنها در قایق پیدا شد ، مقامات این خانم بازیگر را مفقود اعلام کردند. به دلیل پارگی های خطرناک و آوارهای دریاچه ، جسد ریورا تنها چند روز بعد کشف شد. او 33 ساله بود.

در این دادخواست که به نمایندگی از پسر و املاک ریورا تنظیم شد ، ادعا می شود که پونتوی اجاره شده در ریورا “مجهز به نردبان قابل دسترسی ایمن ، طناب ، لنگر ، رادیو یا مکانیسم های امنیتی مناسب برای از جدا شدن شناگران از قایق خود جلوگیری کنید. ”

در این پرونده همچنین گفته شد که این قایق فاقد شناور یا وسایل نجات است ، “که این مستقیماً نقض قانون کالیفرنیا است که برای مجهز شدن به دستگاه های شناور به پونتون های بیش از 16 فوت نیاز دارد.” این پرونده می گوید دریاچه پیرو فاقد “نشانه” هشدار دهنده شناگران در مورد آبهای خطرناک ، باد یا دید ضعیف است.

در این شکایت همچنین از منطقه حفاظت از آب متحد و پارک و تفریح ​​پارک ونتورا به عنوان متهم نام برده شده است و می گوید حداقل 26 نفر – “کودکان بزرگسال” – در دریاچه پیرو غرق شده اند و در سال 1959 امکانات تفریحی را افتتاح کرد.

مقامات استان ونتورا بلافاصله به درخواست CBS News برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

پس از ناپدید شدن وی ، قانونگذاران گفتند که ریورا این کار را کرده است تجربه ناوبری در دریاچه پیرو ، اما حتی باتجربه ترین شناگران نیز می توانند در مقابل جریان های خطرناک اشک آور دریاچه تسلیم شوند و یا درگیر آوار شوند. ماکس اوبراین ، یکی از غواصان مأموریت جستجو ، گفت: “تعداد زیادی بوته و چوب وجود دارد که باید هنگام عبور از آنها عبور کنیم ، بنابراین به نوعی مانند جستجوی بریل است.”

شرکت حقوقی نمایندگی خانواده ، امجد ام. خان ، یکی از شرکای شرکت Brown ، Neri ، Smith & Khan LLP ، گفت که این دادخواست “تلاش برای پاسخگویی متهمان به دلیل سهل انگاری در ایجاد مرگ نایا و ایجاد جوزی ، که شاهد غرق شدن نایا بود که از فشار روحی شدیدی رنج می برد. “

وی گفت: “خانواده نایا و پدر حسینی ، شوهر سابق نایا ، ریان دورسی ، از گسترش حمایت طرفداران زیاد نایا ابراز قدردانی كردند و از مردم خواستند كه در ادامه عزاداری از دست دادن نایا ، به حریم خصوصی آنها احترام بگذارند.” خان در بیانیه ای به CBS News.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر