“خطر!” تولید خود را با کن جنینگز به عنوان اولین میزبان میانی از سر می گیرد


“خطر” از 30 نوامبر درست چند هفته پس از مجری محبوب برنامه تولید خود را از سر می گیرد الکس تربک این نمایش روز دوشنبه اعلام کرد پس از نبرد با سرطان لوزالمعده درگذشت. ورزشکار سابق کن جنینگز ، که به عنوان بهترین “خطر!” بازیکن در همه زمان ها ، قبل از اعلام جایگزینی دائمی تربک ، به عنوان اولین سریال “میزبان” موقت خدمت می کند.

مایک ریچاردز ، تهیه کننده اجرایی در بیانیه ای گفت: “الکس به اهمیت JEOPARDY اعتقاد داشت! و او همیشه می گفت که می خواهد نمایش بعد از او ادامه یابد.” “ما با ادامه تولید بازی مورد علاقه الکس ، با بازیکنان باهوش و سرنخ های چالش برانگیز ، میراث الکس را ارج خواهیم نهاد. با جذب میزبانان آشنا برای مهمان ها در آینده ای قابل پیش بینی ، هدف ما ایجاد حس اجتماع و تداوم بینندگان است.”

این برنامه که توسط ViacomCBS پخش می شود ، می گوید مجری های اضافی طی هفته های آینده اعلام می شوند.

“خطر!” طرفداران بودند حدس و گمان هفته ها در مورد اینکه چه کسی جایگزین ترابک و جنینگز خواهد شد ، لوور برتون ، مجری Reading Rainbow و جورج استفانپولوس ، مجری ارشد ABC News ، به محبوب ترین عکس ها تبدیل شده اند.

در این نمایشگاه آمده است که جنینگز ، برنده نمایش “JEOPARDY! ‘Greater of All Time” ، رکورددار بازی های متوالی برنده و بالاترین برد در فصل عادی است.

“فقط یک الکس تربیک وجود خواهد داشت ، اما من افتخار می کنم که به خطرپذیری کمک کنم! به همین دلیل در ژانویه ،” جنینگز توئیت کرد پس از اعلام نمایش.

خطر کن جنینگز
کن جنینگز با یک جایزه در “خطر! بهترین از همه زمان ها”.

اریک مک کاندلس / ABC از طریق AP


تربك قبل از مرگ در 80 سالگي بيش از 35 سال مجري برنامه بود. وی در سال 2019 به سرطان مرحله 4 لوزالمعده مبتلا شد.

این برنامه همچنین اعلام کرد که “دیگر به دلیل مزایای پیش بینی شده در حوالی کریسمس و سال نو” آخرین قسمت های تربک را در تعطیلات پخش نخواهد کرد. در عوض ، این قسمت ها اکنون در هفته 4 ژانویه 2021 پخش می شوند و آنچه این نمایش “10 قسمت از بهترین های خود” نامیده می شود ، در هفته های 21 و 28 دسامبر پخش می شود.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*