[ad_1]

مقامات گفتند که کینگ فون ، یک خواننده رپ در شیکاگو ، در میان سه کشته شد که در اوایل جمعه در آتلانتا در یک تیراندازی کشته شد. در جریان این تیراندازی سه نفر دیگر به علت جراحات در بیمارستان بستری شدند.

رپری که نام اصلی او داون بنت بود ، در حال بازدید از یک قلیان سالن در موناکو ، آتلانتا بود که دو مرد به گروه وی مراجعه کردند. بر اساس گزارشی از سوی دفتر تحقیقات جورجیا ، که در حال تحقیق در مورد تیراندازی است ، آنچه آغاز شد به عنوان یک درگیری به یک تیراندازی تبدیل شد.

افسران پلیس آتلانتا به صحنه واکنش نشان دادند. این دفتر گفت که دو افسر در دو مکان تیراندازی کردند. در طی این حادثه هیچ افسر پلیس زخمی نشده است. دو مظنون توسط پلیس در محل بازداشت شدند.

اداره پلیس گفت بازرسان معتقدند که رپر توسط افسران کشته نشده است. آژانس به آسوشیتدپرس گفت: “در آن زمان ، محققان ما بر این باورند كه آقای بنت در جریان تیراندازی اولیه بین دو گروه از مردان قبل از پاسخ پلیس و تلاش برای جلوگیری از تیراندازی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.”

در بیانیه ای برای CBS News ، اداره پلیس آتلانتا تأیید کرد که کینگ وون در نتیجه تیراندازی فوت کرده است ، اما اسامی بیشتری از قربانیان یا مظنونان را ارائه نکرد. سخنگوی APD گفت: “در آن زمان ، محققان ما بر این باورند كه آقای بنت در جریان تیراندازی اولیه بین دو گروه از مردان قبل از پاسخ پلیس و تلاش برای جلوگیری از تیراندازی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.” “علاوه بر این ، آقای بنت در صحنه نبود ، اما اندکی پس از تیراندازی با ماشین به بیمارستان رسید. تحقیقات در مورد این حادثه همچنان باز و بسیار فعال است.” طبق آخرین به روزرسانی های APD ، یک مرد در بیمارستان در شرایط بحرانی باقی مانده است ، در حالی که سه نفر دیگر در وضعیت پایداری هستند.

پادشاه
کینگ فون در 29 اوت 2020 در آتلانتا در شبهای مرکب شنبه شرکت کرد.

شاهزاده ویلیامز / Wireimage از طریق گتی


هواداران و افراد مشهور در شبکه های اجتماعی در سوگ مرگ پادشاه ون عزادار شدند. ستاره NBA جیمز له برون دعای خود را به خانواده کینگ فون فرستاد ، در حالی که هنرمند همکار شیکاگو Chance The Rapper نیز خواننده رپ فقید و خانواده اش را برکت داد.

برچسب وی ، EMPIRE ، منتشر شد بیانیه عزادار رپ در این بیانیه آمده است: “او پدری دوست داشتنی ، عضوی فداکار در جامعه خود و استعدادی باورنکردنی بود که تازه شروع به خراش دادن سطح توانایی های بی حد و حصر خود کرده بود.” “فون در دوران جوانی شرایط فوق العاده دشواری را پشت سر گذاشت ، اما هرگز از معنای بازگشت و اعتلای جامعه خود غافل شد.”

از دست دادن King Von جامعه رپ را به شدت تحت تأثیر قرار داده است ، زیرا انتظار می رود این جوان 26 ساله سال تحولی در صنعت داشته باشد. پس از امضای برچسب موسیقی EMPIRE در سال گذشته ، کینگ فون سه پروژه موفق را رد کرد ، یکی از آنها “Welcome to O’Block” که اخیراً در تاریخ 30 اکتبر منتشر شد. این پروژه در حال حاضر در جدول روزانه رولینگ استون در رتبه 34 قرار دارد. این مجله ، خواننده رپ را “مورد علاقه بلامنازع پخش جریانی” خواند.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر