[ad_1]

جمهوری خواهان و رئیس جمهور ترامپ ، که هنوز یک هفته پس از انتظار پیروزی جو بایدن در انتخابات ، از پذیرفتن شکست خودداری می کنند ، برای دادن دوره دوم ریاست جمهوری حساب می کنند ، اما در پرونده های قضایی متعدد آنها تاکنون ثبت نام کرده اند ، که اغلب ناموفق بوده اند

چندین مورد از این موارد در میشیگان تشکیل شده است ، جایی که آنها در تلاشند تا ایالت و بزرگترین شهرستان آن را از شمارش آرا abs غایب و تأیید نتایج انتخابات متوقف کنند. آقای ترامپ و جمهوری خواهان می گویند که آنها رأی های غیر قابل رأی داده اند و کمیسیون های شمارش غایب بدون بازرسان انتخابات از هر یک از احزاب حضور دارند.

دادستان کل میشیگان ، دانا نسل ، در مصاحبه ای با ایلین کوئیگیانو ، خبرنگار CBSN در مورد قرمز و آبی ، گفت که “هنوز هیچ دادگاهی وجود ندارد که اظهار داشته باشد این ادعا ها موجه هستند یا اعتبار آنها وجود دارد” ، یا که نتیجه انتخابات میشیگان را تغییر می دهد.

نسل همچنین گفت که اگر کارزار انتخاباتی ترامپ و جمهوری خواهان بخواهند نتایج را بررسی کنند ، “اگر دوست دارند به سرشماری خوشایند”. وی خاطرنشان کرد ، اما این حاشیه نزدیک به 150،000 رأی است.

وی گفت: “اگرچه ممکن است سرشماری اشتباهاتی را آشکار کند ، اما اینجا و آنجا – تعداد انگشت شماری رأی” ، و افزود که “مطمئناً در این ده ها هزار تغییر نخواهد کرد.”

فرایند صدور گواهینامه “رو به جلو است” گفت ، “نسل گفت ، و” 16 رای انتخاباتی ما به جو بایدن تعلق می گیرد زیرا او قطعاً بیشترین رای را در ایالت ما به دست آورد.

نسل در پاسخ به این س ifال که آیا سرشماری در میشیگان می تواند اطمینان بخشی به روند کار را بازگرداند ، پاسخ داد: “ببینید ، اگر آنها می خواهند هزینه این سرشماری را پرداخت کنند ، می توانند کاملاً پیش بروند و این کار را انجام دهند.”

اما او به یک قاضی دادگاه وین کانتی استناد کرد که “صریحاً” اعلام کرد تعلیق تأیید ادعاهایی که هیچ دادگاهی موجه نمی داند می تواند منجر به اخراج میشیگان از کالج انتخاب شود. .

این بدان معنی است که میشیگان مشارکت نخواهد کرد ، و این توسط برخی از محافظه کارترین قضات ایالت یک اقدام قضایی بی سابقه خوانده شد. ” وی افزود: “این بدان معناست که ما حتی نمی توانیم در این روند شرکت کنیم و همه – همه 5/5 میلیون رأی دهنده در میشیگان – از حق رای محروم خواهند شد و شامل آنها نمی شود … و به همین دلیل ما این کار را نمی کنیم.” “

نسل به نقل از رئیس دادگستری وین ، تیموتی کنی ، که چند روز پیش دادرسی برای ممیزی مستقل آرا the این شهرستان را رد کرد ، زیرا این امر می تواند از تأیید رای دهندگان توسط ایالت جلوگیری کند و “می تواند رای دهندگان میشیگان را از مشارکت رای دهندگان در انتخابات محروم کند.” دانشکده انتخاباتی ایالت “در 14 دسامبر رأی داد و بنابراین می تواند ایمان به سیستم انتخابات را تضعیف کند.”

نسل گفت ، اگر در ده ها هزار رأی داده شده “ذاتی” یا “اشتباهی آشکار وجود داشته باشد” ، این “ممکن است” یکی باشد ، اما مطلقا ماده ای وجود نداشته است. “من نمی دانم چه نامی بگذارم – به استثنای افرادی که نمی توانند این واقعیت را از دست بدهند که در این انتخابات شکست خورده اند.”

سه شنبه شب ، به دنبال مصاحبه با نسل ، شورای کانوایزر وینس کانتی ، که شامل دیترویت است ، در ابتدا نتوانست نتایج انتخابات شهرستان را تأیید کند. هیئت مدیره با دو جمهوری خواه و دو دموکرات در بن بست بود. با این حال ، اواخر سه شنبه شب ، شورای کانوایزر وینس به اتفاق آرا به تأیید نتایج انتخابات رأی داد و از وزیر خارجه میشیگان ، جوسلین بنسون ، خواست تا بخش های وین کانتی را که مأموریت آرا missing گمشده را ارائه می دهند ، تطبیق ندهد. تعداد آرا sub مشترک

آدام بروستر در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir