[ad_1]

دادستان کل نوادا گفت مقامات ایالتی هیچ شواهدی از تقلب در رأی دهندگان هنگام اخراج مشاهده نکردند کارزار انتخاباتی ترامپ تلاشی برای طرح یک دادخواست فدرال برای مجبور کردن مقامات برای جلوگیری از شمارش آنچه کاخ سفید “رای گیری غیرقانونی” خوانده است.

آرون فورد ، دادستان کل کشور ، صبح امروز به CBS گفت: “این شکایت شش صفحه ای که اواخر شب گذشته ارائه کردند ، زباله است.” “این فقط آخرین تلاشی است که این افراد برای خنثی کردن این انتخابات به نفع خود انجام می دهند.”

نوادا به لیست پیوست کشورها در میدان جنگ تحت تعرض قانونی وقتی که جانشینان آقای ترامپ و جمهوریخواهان ایالتی اعلام کردند که قصد شکایت دارند. چالش های حقوقی دیگر در پنسیلوانیا ، میشیگان و جورجیا ارائه شده است.

نتایج فعلی نشان می دهد که جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، در پنسیلوانیا و جورجیا اختلاف کمی دارد.

“وقتی به لیست نگاه می کنید که [the Trump campaign] ارائه شده است … یکی از اولین چیزهایی که ظاهر می شود این است که آدرس های نظامی زیادی در این لیست وجود دارد. در نامه جلدی آمده است که به نظر می رسد ممکن است این افراد برگه های رای گیری نادرستی را از طریق پست ارسال کرده باشند. “

وی این لیست را “حدس و گمان محض” خواند و گفت نه “وزیر خارجه جمهوریخواه” و نه “17 ثبت ثبت” شواهدی از کلاهبرداری گسترده گزارش نکرده اند.

فورد در پاسخ به این س whenال که چه موقع ایالت می تواند سرشماری نهایی انجام دهد ، مهلت مهلت 12 نوامبر تعیین کرد که “همه ثبت نام کنندگان نوادا” باید “آن را رعایت کنند.

فورد گفت: “من می دانم كه امروز به نتیجه خواهیم رسید.” “امروز ساعت نه ساعت 10 تصویر بهتری از نتایج به دست خواهیم آورد.”

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر